Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Mācību materiāli pirmskolas vecumam

Reģistrējies un iepērcies par 10% lētāk

Iesim skolā!

3,39 €
Reģistrētiem pircējiem 3.05 €
-
+

No lietuviešu valodas tulkojusi Liene Jūrmale. Vāku noformējis Toms Dranseika.
Laiks, kad bērns gatavojas skolai, ir svarīgs ne tikai viņam pašam, bet arī vecākiem un skolotājiem. Šajā izdevumā pievērsta uzmanība 5-6 gadu vecu bērnu spēju attīstīšanai. Tas palīdzēs bērniem sagatavoties mācībām skolā. 
Ar šādu darbošanos var: ieintresēt bērnu; sagatavot viņu rakstīšanai; mācīt skaitīt un salīdzināt; bagātināt bērna valodu; radināt bērnu lietot vingrinājumu burtnīcu.
Burtnīcā iekļauti izglītojoši, valodas, rokas vingrināšanas uzdevumi, mākslinieciska darbība, arī spēles.
Lai bagātinātu valodu, ir daudz jarunā, jāstāsta, jālasa, jāspēlējas ar vārdu. Kopā ar bērnu jāveido deminutīvi, jāmeklē retāki un interesantāki vārdi. Rakstīšanas vingrinājumi bērnam jāveic nesteidzoties. Tas māca būt centīgam, kārtīgam un uzmanīgam. Vispiemērotākais rakstāmrīks ir labi uzasināts parastais zīmulis. Māciet to pareizi turēt un nebaidieties, ja bērns zīmē (raksta) ar kreiso roku! Kad viņš sāk interesēties par līniju dažādību, piedāvājiet parotaļāties: kas izdomās vairāk visdažādāko līniju un pateiks, kam tās ir līdzīgas? Mudiniet bērnu zīmēt pēc iespējas dažādākas līnijas, fantazēt, radīt! Pārrunājiet viņa rīcību, ievērojiet viņa spējas, kopā priecājieties!

Autors Markevičiene E., Jurēna R.
ISBN 978-9984-17-982-7
Izdošanas gads 2014
Izdevējs Zvaigzne ABC