Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Mācību materiāli pirmskolas vecumam

Labirinti un uzdevumi

4,79 €
Reģistrētiem pircējiem 4.31 €
-
+

Aizraujoša un pilna jaunu zināšanu burtnīca nodarbībām bērniem, kuriem patīk savienot raustītas līnijas vai pildīt dažādus, viegli saprotamus uzdevumus. Šī burtnīca piedāvā ne tikai izklaidējošus labirintus, bet arī radošus uzdevumus, kuros bērni savieno skaitļus, veidojot skaistus zīmējumus.

Katrs labirints ir kā ceļojums, kur bērniem jāatrod pareizais ceļš, lai sasniegtu mērķi. Uzdevums nav tikai fizisks, jo bērniem jādomā, kādi skaitļi veido pareizo virzienu. Tas attīsta matemātiskās prasmes, radošumu un iztēli, jo bērniem ir iespēja piedomāt par to, kā izveidot pilnīgu attēlu, savienojot skaitļus.

Lai darbu padarītu vēl interesantāku, burtnīcā varētu iekļaut arī stāstījumu vai piedzīvojumu, kas saistīts ar katru skaitli. Tas veicinātu lasīšanas prasmes un bērnu izpratni par skaitļu lietošanu ikdienas dzīvē.

"Skanīgās Skaitļu Piedzīvojumu Burtnīca" ir ne tikai izklaidējošs pasākums, bet arī mācību rīks, kas attīsta bērnu prasmes dažādās jomās - no matemātikas līdz radošumam un lasīšanai.

ISBN 9789934590627
Izdošanas gads 2023
Izdevējs Avots
Lappuses 28
Vāki mīkstie vāki
Svars 0.1