Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Ekskluzīvas rakstāmlietas

Reģistrējies un iepērcies par 10% lētāk

Komplekts Spalvas+Lodīšu pildspalva Diamond Rosegold Eleganza kastē

28,99 €
Reģistrētiem pircējiem 26.09 €
Pēdējie eksemplāri!
-
+
Vai meklējat augstas kvalitātes rakstāminstrumentu komplektu ar ekskluzīvu izskatu? Tad Elena Rose Gold rakstāminstrumentu komplekts no ONLINE ir tieši jums.

Komplekts sastāv no tintes pildspalvas un lodīšu pildspalvas un ir lieliski piemērots kā dāvana īpašos gadījumos. Abi rakstāmrīki ir izgatavoti no eleganta rozā zelta un pārsteidz ar savu augsto kvalitāti un meistarību.

Ar Elena sēriju no ONLINE jūs iegūstat rakstāminstrumentus, kas ne tikai pārsteidz ar savu eleganto dizainu, bet arī ar funkcionalitāti. Produkti ir iepakoti kvalitatīvā dāvanu iepakojumā, tāpēc tos var dāvināt.

Rakstāminstrumentu komplekts sastāv no tintes pildspalvas un lodīšu pildspalvas. Abiem rakstāminstrumentiem ir rozā zelta krāsa, un tiem ir ONLINE® zīmols. Rakstīšanas līdzekļu tipa apzīmējums arī ir Elena. Komplektā kopā ir 2 rakstāmrīki, tāpēc tas ir ideāli piemērots ikdienas lietošanai.

Ja arī tu vēlies atstāt paliekošu iespaidu, tad nekavējies un iegādājies Elena Rose Gold rakstāminstrumentu komplektu no ONLINE jau šodien.
Svītrkods 4014421346650
Ražotājs Online