Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Ekskluzīvas rakstāmlietas

Reģistrējies un iepērcies par 10% lētāk

Lodīšu pildspalva Cork Pen bambusa kastē M zils

13,99 €
Reģistrētiem pircējiem 12.59 €
Pēdējie eksemplāri!
-
+
Lodīšu pildspalva korķa pildspalva
DABAS MĪĻIEM: Dizaina lodīšu pildspalva skaidru formu un precīzas tehnoloģijas cienītājiem. Augstas kvalitātes pildspalva, kas apvienota ar taustes apdari no korķa. Iepakots jaukā maciņā.

ATKĀRTOTI UZLIDZĒJAMS: Ietver starptautisku lielas ietilpības uzpildīšanu, vidēja līnijas platuma, zilas rakstīšanas krāsas, neizdzēšama ar nerūsējošā tērauda lodi - uzpilde var tikt nomainīta pēc individuālajām vēlmēm.

KVALITĀTE: Izcilā meistarība sola lielisku pildspalvu ar vienmērīgi rotējošu mehāniku. Izturīgais metāla saspraudes nostiprina pildspalvu tieši tur, kur tas jums nepieciešams, gan portfelī, gan krekla kabatā vai citās vietās.

ILGS RAKSTĪŠANAS PRIEKS: Iekļautā starptautiskā lielas ietilpības uzpilde nodrošina augstu rakstīšanas veiktspēju, padarot lodīšu pildspalvu ideāli piemērotu tiem, kas daudz raksta birojā, skolā vai universitātē.

DĀVANU KOMPLEKTĀCIJA: iepakots ekskluzīvā bambusa dāvanu kastītē, kas lieliski piemērots draugu vai ģimenes iepriecināšanai. Ideāls pavadonis ikdienā, birojā, universitātē vai kā acu ķērājs ceļā!
Svītrkods 4014421301680
Ražotājs Online