Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Ekskluzīvas klades un blociņi

Piezīmju blociņš Paper-OH Circulo, līniju, B7, pelēks/oranžs, 2 gab.

9,29 €
Reģistrētiem pircējiem 8.36 €
-
+
PAPER-OH® CIRCULO CAHIER BOOTBOOK B7 IZMĒRA KOMPLEKTS 2 KRĀSĀS
Pēdējie 2 — pelēks uz oranžas līnijas papīra

Paper-Oh® Circulo Cahier piezīmjdatori jūtas tikpat labi, kā izskatās. Katram Circulo Cahier ir izturīgs slāņveida papīra vāks ar apļveida perforācijām, kas ļauj iziet cauri pamata slāņa krāsai. Katrs Circulo Cahier izveidos savu labi nolietoto, iemīļoto izskatu kā tā lietotāja labi nodzīvotās dzīves fizisku izpausmi. Šis B7 izmēra piezīmjdators ir īsts kabatas izmēra žurnāls, kas lieliski piemērots ideju un novērojumu pierakstīšanai.

Paper-Oh® Cahier piezīmju grāmatiņas ir būtisks pavadonis novērotājiem, klejotājiem un labajiem. Iepakoti pa pāriem, tie ir bohēmiski pazīstamāki žurnālu komplekti un ir pietiekami elastīgi lietošanai jebkurā situācijā. Bet nenovērtējiet par zemu viņu izturību, jo viņi ar spēku un žēlastību izturēs jebkuras dzīves ceļojumus.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS
Izmēri B7 3,46 x 4,92 collas (8,8 x 12,5 cm)
Komplektā 2 Cahier piezīmju grāmatiņas pa 80 lapām katrā
Pieejams papīrā ar līniju
Interjera rakstāmpapīrs ir iegūts 100% no ilgtspējīgiem mežiem, FSC sertificēts un bez pārklājuma, kas nozīmē, ka tas ir atstāts dabīgs, bez pievienota finiera.
Nebalinātais papīrs ir krēmkrāsas krāsā, un tas tika palaists caur papildu presi, lai padarītu to apmierinoši gludu un ideāli piemērotu rakstīšanai, zīmēšanai vai skicēšanai.
Augsta necaurredzamība un maz vai vispār nav cauri.
Papīra svars 80 gsm.
Piezīmju grāmatiņām ir šūti iesējumi
Oriģinālos Paper -Oh Ondulo Cahier piezīmju grāmatiņu prototipus vispirms ar rokām izgatavojusi Berlīnes grāmatsējmeistara Nadīna Vernere.
Visi Paper-Oh piezīmjdatoru aspekti (pat vāki!) ir paredzēti spēlēšanai un personalizēšanai.
Svītrkods 9781439792025
Ražotājs PAPERBLANKS