Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Galda spēles

Uzmanības spēle - Lielais Detektīvs

42,99 €
Reģistrētiem pircējiem 38.69 €
Pēdējie eksemplāri!
-
+

Ātruma, refleksu, uzmanības un izlūkošanas spēle visai ģimenei. Spēlē uzvar tas, kurš pirmais atrod formu un kurš atrod visvairāk!

Šajā spēlē var iesaistīties dažādu vecumu spēlētāji, spēles kartiņas var pielāgot atbilstoši dažādu vecuma grupu līmeņiem.  Spēli var spēlēt gan individuāli, gan grupā.

KĀ SPĒLĒT?

Detektīvu spēle tiek spēlēta uz spēles laukuma, kas sastāv no 9 atsevišķām figūrām un uz tā ir dažādas formas. Šīs formas ir atrodamas arī uz spēles kartiņām. Spēles sākumā spēļu kārtis sakārto kaudzītē un novieto ar attēlu uz leju. Atkarībā no spēles grūtības pakāpes uz kartiņas ir 1-2 vai 3 figūriņas.

Spēlētājs, kurš pirmais uz spēles galda atrod kārts formu vai formas, dara to visiem zinām nospiežot spēles galda vidū novietoto zvaniņu. Ja viņam ir pareizas formas, viņš uzvar un patur kartiņu, iegūstot punktus atbilstoši uz kartītes norādītajam skaitam.

Spēle turpinās, līdz beidzas kārtis. Spēles beigās spēli uzvar tas, kurš ieguvis augstāko punktu skaitu atbilstoši savāktajām kartītēm.

Detektīvu spēle; stiprina uzmanības, koncentrēšanās un koncentrēšanās spēju, uzlabo vizuālo uztveri un atmiņu. Tas ir ļoti noderīgi arī bērnu smadzeņu attīstībai un vizuālās uztveres spēju stiprināšanai.

Ar spēles līmeni, ko var noteikt pēc spēles kāršu grūtības pakāpes, arī pieaugušie var ar prieku spēlēt detektīvu spēli.

Komplektā ietilpst: spēles laukums, 70 Lielā detektīva  kartiņas, 35 junioru detektīvu kartiņas, 1 galda zvaniņš.

Vecums: 3+                                                                                        Spēlētāju skaits: 2+

Svītrkods 8681049053176
Ražotājs Redka