Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Spēles un rotaļlietas

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Zāles galva

NO
10,00 €
Reģistrētiem pircējiem 8.00 €
-
+
Personāži
#

Rotaļlieta ar īstiem, augošiem zāles matiem, ikvienam pozitīvi domājošajam!

Rotaļlieta ir 100% roku darbs un sastāv no 99% Latvijā ražotu izejmateriālu.

Deviņi spilgti varoņi - katrs ar savu personību un stāstu, lai katrs rotaļlietas pircējs varētu izvēlēties sev piemērotāko.

Pirāts Hugo: Izbijis pirāts, kas beidzis savas sliktās gaitas un patvērumu atradis Latvijā. Taču, pirms uzsākt jaunu dzīvi viņam jāpiestrādā pie sava imidža un jāizveido jauna frizūra.

Koķete Betija: Patīk pucēties, doties uz randiņiem, mainīt kleitas un frizūras. Hmm... ar kādu matu sakārtojumu lai pārsteidz savu jauno puisi?

Pēddzinis Žaks: Viņš ir spējīgs iejusties jebkurā tēlā, lai tikai sadzītu pareizās pēdas. Izskatās, ka ir jauns uzdevums. Palīdzi nomaskēties - uztaisi frizūru.

Lāčplēsis: Viņa spēks slēpjas viņa ausīs, taču matu sakārtojums nav viņa stiprā puse. Palīdzi Lāčplēsim, uztaisi fizūru!

Zombijmeitene Matilde: Pilnmēness naktī Matilde ir modusies un kopā ar saviem draugiem vēlas ieturēt maltīti. Palīdzi Matildei sagatavoties naksnīgām vakariņām, - uztaisi frizūru!

Vampīrpuika Olafs: Nogulējis 500 gadus, Olafs ir pamodies galīgi izpūris. Palīdzi - uztaisi frizūru!

Intelektuālis Jēkabs: Jēkabs rītu uzsāk ar tasi labas kafijas piemājas stilīgajā kafejnīcā. Tomēr šorīt pamostoties viņš saprata, ka ar tādu frizūru nekur nevar rādīties. Palīdzi Jēkabam - uztaisi frizūru!

Laupītājs Filips: Viņam patīk viss, kas spīd - nauda, rotas, zelts. Katru nakti viņš dodas laupīt, lai saraustu jaunus labumus. Tomēr pirms doties laupīt, ir kārtīgi jāsagatavojas. Palīdzi Filipam - uztaisi frizūru!

Vikings Odins: Apceļojis pus pasauli, Odins ir redzējis daudz brīnumu, taču spogulis nav viens no tiem. Palīdzi - uztaisi frizūru!

 

Audzē, mīli, priecājies! - raksturo to, ko vēlamies nodot ikvienam turpmākajam zāles galvas īpašniekam.

 

Svītrkods 2000003580484