Models search
Type
All
Model
Games and toys
Books
Stacionery
Gifts & Souvenirs
Gift cards
Produkti bez kategorijas
Children’s encyclopedias

Register and shop 20% cheaper

Ukraina. No senlaikiem līdz mūsdienām

21,49 €
For registered buyers: 17.19 €
-
+
Šis ir bestsellera “Ukraina. No senlaikiem līdz mūsdienām” otrais, pārstrādātais izdevums – vēsturnieku Marijas Tahtaulovas un Serhija Žukova īsais ceļvedis Ukrainas vēsturē un kultūrā. Grāmata ir sadalīta divās daļās: pirmajā ir īsa informācija par Ukrainas vēsturi dažādos posmos (pirmo cilvēku apmetnes, Rusu zemes veidošanās, kozaki u.c.); otrajā ir sniegts vispārīgs priekšstats par ukraiņu kultūras sasniegumiem – valodu, arhitektūru, tradīcijām utt. Vienkāršotais informācijas pasniegšanas veids ar daudzām ilustrācijām padara grāmatu ideāli piemērotu, lai sniegtu bērniem ieskatu Ukrainas vēsturē un kultūrā.
Grāmatas autori ir divi vēsturnieki no Harkivas, kuri savulaik kopā mācījās universitātē un pat sēdēja vienā solā. Viņu mērķis bija uzrakstīt vēstures stāstu, ko būtu interesanti lasīt gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tā ir vēsture, kurā īpaša uzmanība nav pievērsta datumiem vai dzimšanas gadiem, bet gan svarīgu notikumu cēloņiem un sekām, kas radikāli mainīja ukraiņu senču dzīvi un padarīja ukraiņus tādus, kādi viņi ir šodien.
2021. gadā grāmata tika iekļauta “BaraBukas TOP” sarakstā, kur tā ieguva nomināciju “Gada enciklopēdiskais izdevums”, bet 2022. gadā tā tika iekļauta starptautiskajā katalogā “White Raven”.
Publishing house Jāņa Sēta
Year 2024
Author Žukovs Serhijs, Tahtaulova Marija
ISBN 9789984077802