e-Shop

Top 10 books

07/18/2016 - 07/24/2016

News

"Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis

 "Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis

“Vidzemes muižu arhitektūra. Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis ist eine Studie anlässlich der im Mai 2015 im Museum Cēsis (Wenden) eröffneten Ausstellung “Die livländische Ritterschaft und Lettland”.

Die reichlich bebilderte Ausgabe schildert das vielfältige kulturelle Erbe Livlands und die Architektur der Gutshäuser des Livländischen Ordens, der Vasallen des Erzbischofs zu Riga und des von ihnen abstammenden Adels.

02/29/2016 read more...

Latest 10 additions

 • 6.20

  7.29

  Zilā sila pasakas. Neticamais piepildās

  Stepēna M.

  Jaunums Zilā sila pasakas. Neticamais piepildās

  Rūķīši, pasaku māmiņa un viņu galvenā padomdevēja gudrā feja sasien savus spēkus ņiprā buntītē un ar burvju nūjiņas mājienu paspēj visu sakārtot uz labu — ja laikā jāpagūst uz kāzām, bet kājās pagalam nodilušas tupelītes, ja skaudība aizsedz skatu un ģimene irst pa vīlēm, ja mājas "Dižaudzes" tūlīt, tūlīt pārvērtīsies par "Dižgraustiem". Tikmēr strauji tuvojaspasaku māmiņas dzimšanas diena. Zilā sila iemītnieki sagatavojuši grandiozu svētku programmu, bet ko darīt, ja pašai jubilārei TIK daudz darāmā uz zemes...

 • 10.53

  12.39

  Gubernatora meita

  Konstāna P.

  Jaunums Gubernatora meita

  Pēc Pirmā pasaules kara jauns katorgas pārraugs — sakropļots varonis — ierodas Kajennā (Franču Gviānas galvaspilsētā un ostā), lai uzņemtos savus pienākumus. Viņu pavada slimniekkopēja — apbrīnojama sieviete, kura to aprūpē, un abu septiņus gadus vecā meita Kretjēna. Vecākiem šī vieta nozīmē grēku nožēlu un izpirkšanu, varbūt arī glābiņu, bet bērnam tā ir ilga nokāpšana ellē.   “Alise dēmonu valstībā” — tā dēvē šo lielisko literāro darbu, kura iespaidīgais poētiskums ir kā bērnības eksorcisms.   Pola Konstāna ir vairāku romānu autore, viņa par grāmatu “Baltais gars” 1990. gadā saņēmusi Franču ...

 • 18.95

  22.29

  Zelda

  Faulere T.A.

  Jaunums Zelda

  Terēze Anna Faulere, amerikāņu rakstniece, bērnībā aizrāvās ar beisbolu un bija viena no pirmajām meitenēm, kas spēlēja Mazajā līgā. Vairāk par beisbolu viņai patika tikai grāmatas, kuras viņa lasa jau no četru gadu vecuma. Rakstniece ieguvusi maģistra grādu radošajā rakstniecībā, viņas romāns “Zelda” tiek tulkots un izdots vairākās valodās. Pēc tā motīviem top arī televīzijas seriāls. Informācija par autori: thereseannefowler.wordpress.com Kad pārgalvīgā dienvidu skaistule Zelda Seira sastop F. S. Ficdžeraldu deju vakarā 1918. gadā, viņai ir tikai septiņpadsmit gadi, un viņš ir jauns leitnants. Nav ilgi jāgaida, līdz nepieejamā Zelda ...

 • 9.09

  10.69

  Kauja pie Knipskas

  Poruks J.

  Jaunums Kauja pie Knipskas

  1966. gada 10. jūlijā Druvienas vecajā pagastskolā tika atklāts Tautas muzejs. Ieraksts viesu grāmatā muzeja atklāšanas dienā vēsta: “Viens no brīnišķīgākajiem un vērtīgākajiem Latvijas muzejiem.” 2016. gada vasarā muzejam aprit 50. jubilejas gads un vecā skola gatavojas svētkiem. Knipskas pļavā zied naktsvijoles, vecās skolas ābeļdārzā jaunās ābelītes sola bagātu rudeni un rozes rieš pumpurus. Vērtīga un skaista dāvana svētku reizē ir no jauna izdotais J. Poruka darbs “Kauja pie Knipskas”. Kā ceļavārdi jaunajam izdevumam lai kalpo muzeja viesu grāmatā pirms piecdesmit gadiem atstātais ieraksts: “Druviena nevar būt bez Poruka, un ...

 • 30.17

  35.49

  Lāčplēsis

  Pumpurs A.

  Jaunums Lāčplēsis

  Pumpura sacerējums gan nav iekļauts latviešu kultūras kanonā, un tas ir tikai likumsakarīgi. Šis darbs nav novietojams birokrātu veidotos plauktiņos. Tas ir plašāks, dzīvīgāks, daudzveidīgāks par jebkuru klasifikāciju. Pamatstruktūrā būdams vienkāršs kā šaha dēlītis, tas slēpj sevī maģisku spēku, kas sakrāts gan tautas, gan pasaules pieredzē. Ikdienā klusi gulēdams grāmatu plauktos, tas kā spēka un iedvesmas avots atgriežas pie latviešiem sarežģītos laikos.

 • 4.50

  5.29

  Pochemu gorod tak ustroen? 100 interesnyh faktov

  Pirozhenko T.

  Pochemu gorod tak ustroen? 100 interesnyh faktov

  В этой книге ваш ребёнок найдёт все ответы на свои "почему" о зданиях и сооружениях, улицах и площадях города. Почему на заводах высокие трубы? Почему строят разводные мосты? Почему небоскрёбы не падают? Узнавайте, играйте, развивайте мышление, мелкую моторику и память ребёнка.

 • 16.14

  18.99

  Valodu un tautu brīnumainā pasaule

  Cibuļs J.

  Jaunums Valodu un tautu brīnumainā pasaule

  Šī ir pazīstamā valodnieka Jura Cibuļa trešā grāmata par pasaules tautām un valodām. Grāmatā sniegta daudzveidīga informācija par daudzām tautām - to dzīvesveidu, tradīcijām, paražām, ticējumiem.

 • 2.12

  2.49

  Biki Buks. Pupa

  I. Ziedonis Stukle-Zuitiņa E.

  Biki Buks. Pupa

  Imanta Ziedoņa draiskulīgie panti par pupu, kas klupa pār čupu, nāk no dzejnieka sarakstītās ābeces “Sākamgrāmata”. Māksliniece izber steidzīgās pupas ceļā mūsdienu bērniem labi pazīstamās konfektes uz kociņa. Un veselai zirņu grupai jāmudina pupa atkal celties kājās!

 • 2.12

  2.49

  Biki Buks. Piedzīvojums

  Sirmbārdis J. Drulle I.

  Biki Buks. Piedzīvojums

  Tēlnieks Ivars Drulle dzejoļa varoņiem uzbur ķērpju, dadžu un sīku zariņu mežu, līdzīgu tiem, ko bērni mēdz stādīt smilšu kastēs. Mazās koka figūriņas - puika un ezis biezoknī maldās pa vienam, bet satiekas un drošāk jūtas abi kopā, lai arī joprojām apmaldījušies…

 • 2.12

  2.49

  Biki Buks. Rudzu puisītis

  Briedis L. Krastiņa S.

  Biki Buks. Rudzu puisītis

  Leons Briedis pazīst teiksmas un burvestības, viņš zina, ka Rudzu māte var bērnu ievilināt rudzu laukā un aizraut sev līdzi. Rudzu mātes pasakaino pasauli, kur starp vārpām spīd zila rudzupuķes acs, gleznotāja Sandra Krastiņa veido, spēlējoties ar griezta un burzīta papīra gabaliņiem.  

Great choice, high quality, extensive selection!

Grāmatu nams "Valters un Rapa" - the best place to buy books, stationery, games, craft and art supplies.

Although "Valters un Rapa" has more than 100 years of experience, the book house got it's new look, as it is today, after reconstruction. After reconstruction book house at Aspazijas Boulevard 24 got a new, modern interior with a public elevator, which encourages parents with prams as well as people with disabilities or wheelchairs, to visit and browse the shop freely.

Gramatu nams "Valters un Rapa" provides a wide assortment of books in Latvian, English, Lithuanian, German, Russian and other languages, stationery, craft and art supplies, pre-school teaching aids, souvenirs, maps and guides, greeting cards, games, stamps, CD's and DVD's.

You can get 15% off books, calendars, coins and other goods buying online, and free shipping around Riga for purchases over 25 euros.

We offer extensive selection, great campaigns and offers!