e-Shop

Top 10 books

10/10/2016 - 10/16/2016

News

"Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis

 "Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis

“Vidzemes muižu arhitektūra. Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis ist eine Studie anlässlich der im Mai 2015 im Museum Cēsis (Wenden) eröffneten Ausstellung “Die livländische Ritterschaft und Lettland”.

Die reichlich bebilderte Ausgabe schildert das vielfältige kulturelle Erbe Livlands und die Architektur der Gutshäuser des Livländischen Ordens, der Vasallen des Erzbischofs zu Riga und des von ihnen abstammenden Adels.

02/29/2016 read more...

Latest 10 additions

 • 10.62

  12.49

  Vafeļu sirdis

  Parra M.

  Vafeļu sirdis

  Vafeļu sirdis” (2005) ir grāmata par divu labāko draugu - jūtīgā un uzticamā zēna Trilles un pārdrošās, temperamentīgās meitenes Lēnas - gaitām viena notikumiem bagāta gada garumā, no vieniem vasaras saulgriežiem līdz nākamajiem. Abi bērni ir deviņus gadus veci. Marija Parra prot radīt brīnišķīgu bērnības pasauli, kurā dzīvot ir ārkārtīgi interesanti, lai arī ne vienmēr viegli, kur bezrūpīgs prieks mijas ar smagām skumjām, kur bērniem ir ļauts vienkārši būt un dzīvot, pētīt un atklāt, riskēt, vilties un uzvarēt, un augt.Bērni izspēlē pirātu uzbrukumu un Otro pasaules karu, iejūtas ielu muzikantu ...

 • 13.34

  15.69

  Melnais zelts

  Gross E.

  Jaunums_iesakām Melnais zelts

  Bijušo izmeklētāju Taju Hauku satriec televīzijā dzirdētā ziņa – ļauni iebrucēji nogalinājuši brokera ģimeni, kuras daļa bija arī kāda viņam ļoti dārga sieviete…   Tajs kopā ar Naomi Blūmu, Savienoto Valstu Finanšu departamenta aģenti, veic izmeklēšanu un atklāj nežēlīgi smalki izstrādātu globālu shēmu, kas ved uz pasaules finanšu sistēmas katastrofu.

 • 33.14

  38.99

  Rīga. Patrioti (1.daļa)

  Deglavs A.

  Jaunums Rīga. Patrioti (1.daļa)

  Augusta Deglava episkajai sāgai “Rīga” jābūt katra īstena ­rīdzinieka mājokļa goda vietā. Tā ir lieliska latviešu literatūras pērle, un tā ir svarīga laikmeta liecība. Tas ir laiks, kad latvieši ­atmostas, tas ir laiks, kad latvieši apzinās sevi kā vienotu ­nāciju, tas ir laiks, kad vāciskā Rīga pamazām aiziet nebūtībā un top mūs­dienu Rīga. Un šeit es nedomāju pilsētas vizuālo tēlu, bet gan emocionālo ietvaru. Augusta Deglava aprakstītajā laikā Rīga sāk veidoties tāda, kāda tā ir tagad, kurā visu tautu pārstāvji ­dzīvo plecu pie pleca, kurā valda vārda, reli­ģiskā un kultūras ...

 • 1.95

  2.29

  Zaķēns Ziķeris. Skaitļi

  Dmuchovskiene R.

  Zaķēns Ziķeris. Skaitļi

  Iepazīsti skaitļus kopā ar Zaķēnu Ziķeri ! Bērniem +2 gadi.

 • 1.95

  2.29

  Zaķēns Ziķeris. Pretstati

  Dmuchovskiene R.

  Zaķēns Ziķeris. Pretstati

  Iepazīsti pretstatus kopā ar Zaķēnu Ziķeri ! Bērniem +2 gadi.

 • 1.95

  2.29

  Zaķēns Ziķeris. Krāsas

  Dmuchovskiene R.

  Zaķēns Ziķeris. Krāsas

  Iepazīsti krāsas kopā ar Zaķēnu Ziķeri ! Bērniem +2 gadi.

 • 1.95

  2.29

  Zaķēns Ziķeris. Figūras

  Dmuchovskiene R.

  Zaķēns Ziķeris. Figūras

  Iepazīsti figūras kopā ar Zaķēnu Ziķeri ! Bērniem +2 gadi.

 • 15.12

  17.79

  After. Pēc mūsu strīda

  Toda A.

  Jaunums After. Pēc mūsu strīda

  PASAULSLAVENĀS BESTSELLERU SĒRIJAS AFTER TURPINĀJUMS Pēc vētraina sākuma Tesa un Hārdins mēģina veidot normālas attiecības. Meitene zina, ka viņš var būt nežēlīgs, bet, kad līdzīgi bumbas sprādzienam atklājas noklusētais par viņu attiecību aizsākumu un Hārdina pagātni, Tesu pārņem šausmas. Hārdins vienmēr būs... Hārdins. Vai viņš ir tas dziļais, iejūtīgais puisis, kuru Tesa iemīlēja par spīti viņa niknumam un izsmieklam, vai... cietsirdīgs svešinieks? Tesa vēlas, kaut spētu aiziet. Bet tas nav vienkārši. Viņa atceras kaislīgās naktis. Pieskārienus. Alkainos skūpstus. Un atkal riskē ar visu... Hārdins zina, ka ir pieļāvis kļūdu, iespējams ...

 • 10.02

  11.79

  Mazais pūķis Kokosrieksts

  Zīgners I.

  Mazais pūķis Kokosrieksts

  Kokosrieksts ir drosmīgs, atjautīgs un zinātkārs ugunspūķītis, kurš kopā ar saviem vecākiem dzīvo uz vēl neatklātās Pūķu salas tālu okeānā. Kā jau visi mazie pūķi, arī viņš mācās spļaut uguni un lidot, lai ziemā varētu doties līdzi pieaugušajiem uz Vasarīgo salu baudīt sauli un siltumu. Taču iemācīties lidot nav tik vienkārši... Kā Kokosrieksts, nemācēdams lidot, tomēr pamanās nokļūt Vasarīgajā salā, un par citiem mazā pūķa un viņa draugu aizraujošajiem piedzīvojumiem varat lasīt šajā bilžu grāmatā. Tulkojusi: Līga Lediņa. Datorgrafiskais noformējums: SIA "Grāmata".

 • 8.24

  9.69

  Kļūdu Rūdis

  Cielēna M.

  Kļūdu Rūdis

  Apgāds “Lietusdārzs” izdevis savdabīgu Māras Cielēnas grāmatu “Kļūdu Rūdis”, kurā iekļauti dzejoļi, kā arī ludziņa bērniem. Visa centrā ir zēns Rūdis, kurš ir izdomas bagāts un darbīgs. Viņš vienmēr kaut ko izgudro, mēģina to īstenot, kļūdās, nonāk savādās situācijās un cenšas tikt ar tām galā. Dzejoļos atklājas dažādi kļūdīšanās aspekti – uzdrošināšanās, citu cilvēku attieksme pret to, kurš mēģina, bet kļūdās, mācīšanās, aktīvi darbojoties, utt. Lugā “Kļūdu Rūdis Dusmijā” galvenais varonis sadusmojas uz savējiem, kas nepieņem viņa kļūdainos izgudrojumus, un nokļūst dusmu zemē Dusmijā, kur viņam nākas iepazīt dusmu dabu ...

Great choice, high quality, extensive selection!

Grāmatu nams "Valters un Rapa" - the best place to buy books, stationery, games, craft and art supplies.

Although "Valters un Rapa" has more than 100 years of experience, the book house got it's new look, as it is today, after reconstruction. After reconstruction book house at Aspazijas Boulevard 24 got a new, modern interior with a public elevator, which encourages parents with prams as well as people with disabilities or wheelchairs, to visit and browse the shop freely.

Gramatu nams "Valters un Rapa" provides a wide assortment of books in Latvian, English, Lithuanian, German, Russian and other languages, stationery, craft and art supplies, pre-school teaching aids, souvenirs, maps and guides, greeting cards, games, stamps, CD's and DVD's.

You can get 15% off books, calendars, coins and other goods buying online, and free shipping around Riga for purchases over 25 euros.

We offer extensive selection, great campaigns and offers!