e-Shop

Top 10 books

03/20/2017 - 03/26/2017

News

The legacy left by Paul Max Bertschy

The legacy left by Paul Max Bertschy

An honourable book has been created about the work of notable architect Paul Max Bertschy, which illustrates richly the story of Liepāja – the history of its evolution and development. With this book, the residents of Liepāja, our supporters, and aficionados of Bertschy’s work have a wonderful opportunity to become acquainted with Liepāja and experience its history and current situation from a different viewpoint.

10/24/2016 read more...

Latest 10 additions

 • 15.21

  17.89

  Kā raudzīties uz pasauli

  Mirzojevs N.

  Kā raudzīties uz pasauli

  Pēdējās desmitgadēs cilvēce ir pieredzējusi īstu vizuālo iespaidu eksploziju – mūsu dzīvi arvien vairāk piepilda dažādu izmēru ekrāni. Google Images, Instagram, Pinterest, videospēles, mākslas instalācijas… šī attēlu biežņa ir vienlaikus mulsinoša, atbrīvojoša un biedējoša, jo vērot jauno kultūras vizualitāti nebūt nav tas pats, kas to saprast. Šīs grāmatas nolūks ir ar piemēriem no mākslas, kultūras teorijas un mūsu ikdienas sniegt zinātkāriem nespeciālistiem pārskatu par to, kā vizuālie materiāli veido un iespaido mūsu dzīvi. No angļu valodas tulkojusi Ilze Paegle-Mkrtčjana.

 • 10.11

  11.89

  Gribi fotografēt vietas? Izlasi šo!

  Kerols H.

  Jaunums Gribi fotografēt vietas? Izlasi šo!

  Lasītāju iecienītākās sērijas “Gribi iemācīties fotografēt?Izlasi šo?” autora nākamā grāmata iepazīstina ar dažādu vietu - ainavu, pilsētvides, arhitektūras un interjeru - fotografēšanas pamatprincipiem. Lai arī kāda būtu tava fotokamera, motivācija vai prasmju līmenis, šeit apkopotie praktiskie ieteikumi palīdzēs apgūt svarīgākos fotografēšanas paņēmienus, kas ilustrēti ar ievērojamu fotomākslinieku darbiem. Šī lakoniskā grāmata apbrunos ar nepieciešamajām zināšanām, lai tu meistarīgi varētu iemūžināt vietas, kuras tev nozīmē visvairāk. No angļu valodas tulkojusi Kristīne Simsone.

 • 12.15

  14.29

  Spiegošanas pamati

  Suvorovs V.

  Spiegošanas pamati

  99,99 procentus no visas informācijas mūsdienās satur internets. Kāpēc tad vajadzīgi spiegi? Atbilde ir vienkārša: lai iegūtu to 0,01 procentu informācijas, kas nav fiksēta nekādos dokumentos, nekādos datu nesējos. Tā ir vissvarīgākā un vissargājamākā informācija, kuras vērtība pārsniedz visu to, ko var sameklēt atvērtajos, pa pusei slēgtajos un pat slēgtajos, taču visviens nepietiekami drošajos avotos. Pavisam nesen, 20. gadsimta otrajā pusē, pastāvēja divas pasaules sistēmas: viena ar Amerikas Savienotajām Valstīm, otra ar Padomju Savienību priekšgalā. Rietumu spiegi gādāja Austrumu noslēpumus, Austrumu spiegi — Rietumu noslēpumus. Tagad pasaule sairusi daudzās patstāvīgās ...

 • 8.49

  9.99

  Lielais Neits izaicina pretinieku

  Pirss L.

  Lielais Neits izaicina pretinieku

  Jūs gaida patīkama atkaltikšanās ar LIELO NEITU, labi pazīstamo jokdari, kurš pilnīgi noteikti NAV nekāds skolotāju mīlulītis. Varenā Džefersona vidusskola VIENMĒR uzvar. Bet Neits nolemj, ka ir īstais laiks no neveiksminiekiem kļūt par VAROŅIEM! Vai Neits piedzīvos sakāvi arī izšķirošajā kaujā? Vai, gluži otrādi, aizvedīs 38. pamatskolu līdz visu laiku iespaidīgākajai UZVARAI? No angļu valodas tulkojusi Marika Taube.

 • 5.94

  6.99

  un apmāksies tie, kuri skatās pa logu

  Kondrāts S.

  un apmāksies tie, kuri skatās pa logu

  Lietuviešu rakstnieka Sauļus Toma Kondrota (Saulius Tomas Kondrotas, dzimis 1953. gadā Kauņā, patlaban dzīvo ASV) romāns “Un apmāksies tie, kuri skatās pa logu”( Ir apsiniauks žvelgiantys pro langą) lietuviski paguva iznākt 1985. gadā.

 • 13.08

  15.39

  Par Mārtiņu Luteru un Vitenbergas tēzēm

  Rota-Beka M., Enzikats K.

  Par Mārtiņu Luteru un Vitenbergas tēzēm

  Grāmata, kas ļauj ieskatīties aizraujošā pasaules vēstures periodā, par kādu vīru, kuru 1517. gads padarīja ļoti slavenu. Un vēl šodien, pēc piecsimt gadiem, daudziem cilvēkiem šis gadskaitlis saistās tikai ar šī vīra – Mārtiņa Lutera – vārdu. Grāmatas autore Meike Rota-Beka stāsta par Mārtiņa Lutera piedzīvojumiem bagāto dzīvi un iepazīstina ar viņa galvenajām tēzēm. Mākslinieka Klausa Enzikata brīnišķīgās ilustrācijas iedzīvina vēlīno viduslaiku noskaņu. No vācu valodas tulkojusi Austra Avotiņa.

 • 6.79

  7.99

  Tie trakie gleznotāju gadi

  Neils K.

  Tie trakie gleznotāju gadi

  Atmiņas par laikabiedriem un Mākslas akadēmiju. Grāmata ir daudzslāņaina, to var lobīt kārtu pa kārtai; pagātnes loma mākslinieku likteņos, panākumu cena un ideāli, mazpilsētas valdzinājums - par spīti grūtībām, dzīve tajā ir pārsteidzošiem, spilgtiem notikumiem bagāta. Veiklā stāstījumā izgaismojas mācību gadi Tukumā un Mākslas akadēmijā, atmiņā saglabātie sirsnīgie mirkļi tuvu draugu un paziņu lokā. Māksliniece Rūta Mežavilka.

 • 5.52

  6.49

  Annas pūra govs. Dzeja 2011- 2016

  Auziņa A.

  Jaunums Annas pūra govs. Dzeja 2011- 2016

  “Annas pūra govs” ir Annas Auziņas ceturtais dzejoļu krājums, kurā apkopoti un sakārtoti pēdējo sešu gadu laikā tapušie dzejoļi. Krājumā “Annas pūra govs” risinātas vairākas klasiskas dzejas tēmas – indivīda attiecības ar Dievu; iekšējā brīvība, prieks, neprāts, izmisums un samierināšanās; dzīves cikls un nāve; dzimtas un tautas vēsture kā mantojums. Krājumā iekļauta arī konceptuāla poēma “Identitāte”, kas izjauktā secībā parāda kādas ģimenes vēsturi, aktualizējot būtiskus 20. gs. notikumus un demonstrējot laikmetam raksturīgas valodas struktūras. Arī vairākos citos dzejoļos esmu strādājusi ar valodu, variējot tradīciju un priekšstatus par to, kas ir ...

 • 7.05

  8.29

  Muzejs

  Rokpelnis J.

  Jaunums Muzejs

  Šis nav nedz stingri dokumentāls, nedz arī autobiogrāfisks darbs. Galvenie varoņi sacerēti. Romāna darbība norisinās gan 20. gadsimta septiņdesmito gadu pirmajā pusē, gan 21.gadsimta tā dēvētajos liesajos gados.

 • 14.70

  17.29

  Latvijas klusie varoņi

  Bolšaitis P., Lūse A., Žīgure

  Latvijas klusie varoņi

  Latvijas 20. gadsimta vēsturē ir vairākas lapaspuses, kas tā arī palikušas neatgrieztas un neizlasītas. Notikumi sekojuši cits citam tik ātri, ka nav bijis iespējams pat izskaitīt dramatisko notikumu upurus, nemaz nerunājot par viņu vārdiem un gadskaitļiem, jo jau pēc nākamā krasā pagrieziena lomas ir pilnīgi mainījušās. Upuri, ja vien izdzīvojuši, paši sprieduši tiesu pār citiem, bet iepriekšējā laika varoņi, dzīvie un mirušie, kļuvuši par tiesājamajiem. Šī grāmata stāsta par dažādiem civēkiem, kuri dzīvoši dažādās Latvijas vietās. Viņu dzīves ceļi tikpat kā nav krustojušies, bet paši to neapzinādamies, viņi bijuši domubiedri. ...

Great choice, high quality, extensive selection!

Grāmatu nams "Valters un Rapa" - the best place to buy books, stationery, games, craft and art supplies.

Although "Valters un Rapa" has more than 100 years of experience, the book house got it's new look, as it is today, after reconstruction. After reconstruction book house at Aspazijas Boulevard 24 got a new, modern interior with a public elevator, which encourages parents with prams as well as people with disabilities or wheelchairs, to visit and browse the shop freely.

Gramatu nams "Valters un Rapa" provides a wide assortment of books in Latvian, English, Lithuanian, German, Russian and other languages, stationery, craft and art supplies, pre-school teaching aids, souvenirs, maps and guides, greeting cards, games, stamps, CD's and DVD's.

You can get 15% off books, calendars, coins and other goods buying online, and free shipping around Riga for purchases over 25 euros.

We offer extensive selection, great campaigns and offers!