e-Shop

Top 10 books

07/18/2016 - 07/24/2016

News

"Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis

 "Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis

“Vidzemes muižu arhitektūra. Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis ist eine Studie anlässlich der im Mai 2015 im Museum Cēsis (Wenden) eröffneten Ausstellung “Die livländische Ritterschaft und Lettland”.

Die reichlich bebilderte Ausgabe schildert das vielfältige kulturelle Erbe Livlands und die Architektur der Gutshäuser des Livländischen Ordens, der Vasallen des Erzbischofs zu Riga und des von ihnen abstammenden Adels.

02/29/2016 read more...

Latest 10 additions

 • 7.56

  8.89

  Riga: putevoditelj + karta

  Cherednichenko O.

  Riga: putevoditelj + karta

  Перед вами экспресс-гид по Риге. В нем содержится краткая информация о городе, советы, как лучше провести первый и второй дни в Риге и 25 главных достопримечательностей. Также в книге вы найдете описания самых интересных мест города. Гуляйте, знакомьтесь, восхищайтесь Ригой и получайте нужную информацию в режиме нон-стоп! К изданию прилагается подробная карта города.

 • 12.15

  14.29

  Pieplakt debesīm

  Zīle M.

  Jaunums Pieplakt debesīm

  Sagaidot Monikas Zīles jubileju, ir izdoti divi romāni vienā grāmatā "Pieplakt debesīm". Šajos vākos ietilpināto divu romānu nosaukumi daļai lasītāju šķitīs pazīstami, bet abi romāni tagad ieguvuši jaunus saturiskos vaibstus. Lai gan pēc žanra darbi liekami romānu plauktā, patiesībā tie ir kurzemnieku dzīvesstāsti.   “Aizved mani uz Kolku” Pavasara izskaņā, kad Kurzemes miestiņa bibliotekāre Guna Dubure beidzot nobriedusi laulības šķiršanas pieteikumam, vīrs izraisa avāriju un kļūst invalīds. Palikt kopā ar Leo pienākuma pēc vai ļauties atplaukušajai pirmajai mīlestībai?... Piedevām gaismā nāk vīra ģimenē no Gunas rūpīgi glabāts noslēpums, vēl ciešāk ...

 • 9.68

  11.39

  Bailes

  Thiķs Ņ.

  Jaunums Bailes

  Ņothans Thiķs ir budistu mūks, dzen meistars, dzejnieks, ap 100 grāmatu autors. Humānists, liels ceļotājs, cilvēktiesību aktīvists. Dzimis 1926. gadā Hjū, Vjetnamā. ASV beidzis Prinstonas unversitāti, bijis pedagogs Amerikas augstskolās. Dzīvesvieta Francijā, budistu meditācijas centrā "Plūmju ciems". Nothaņs Thiķs budistu meditācijas centrā "Plūmju ciems". Nothaņs Thiķs tiek uzskatīts par vienu no ietekmīgākajiem mūsdienu padaules garīgajiem līderiem.  

 • 11.38

  13.39

  Mūsu dēliņš

  Jaunums Mūsu dēliņš

  Kad tik ļoti gaidītais mazulītis ir ieradies, dienas aizsteidzas ātri, un tā gribas paturēt prātā un sirdī katru mirkli, kas pavadīts kopā ar bērniņu. Šis albums palīdzēs apkopot jūsu skaistākās atmiņas un izjūtas pierakstos un fotogrāfijās. Svarīgākos notikumus mazuļa pirmajā dzīves gadā var atzīmēt arī īpašā kalendārā – gan ar rakstiskām piezīmēm, gan uzlīmēm.

 • 11.38

  13.39

  Mūsu meitiņa

  Jaunums Mūsu meitiņa

  Kad tik ļoti gaidītais mazulītis ir ieradies, dienas aizsteidzas ātri, un tā gribas paturēt prātā un sirdī katru mirkli, kas pavadīts kopā ar bērniņu. Šis albums palīdzēs apkopot jūsu skaistākās atmiņas un izjūtas pierakstos un fotogrāfijās. Svarīgākos notikumus mazuļa pirmajā dzīves gadā var atzīmēt arī īpašā kalendārā – gan ar rakstiskām piezīmēm, gan uzlīmēm.

 • 8.49

  9.99

  Ledus laimets. Lielā sadursme. Darbojies radoši!

  Jaunums Ledus laimets. Lielā sadursme. Darbojies radoši!

  Manijs, Sids, Djego un citi iemīļoti LEDUS LAIKMETA varoņi atkal ir klāt ar radošām nodarbībām! Šajā grāmatā ikviens interesents varēs zīmēt un izkrāsot, spēlēt aizraujošas prāta spēles un pārbaudīt savas zināšanas par LEDUS LAIKMETA filmām, iziet labirintu un izpildīt testu, izgatavot veiklā Skreta masku un uzmeistarot noderīgas lietas no dekoratīvā papīra. Grāmatas beigās ir ievietoti trafareti un uzlīmes, kas noderēs, izpildot uzdevumus, kā arī atainojot LEDUS LAIKMETA varoņu piedzīvojumus un izdomājot jaunus sižetus.

 • 8.49

  9.99

  Kas notiek dārzā?

  Jaunums Kas notiek dārzā?

  Atverot grāmatiņu, mazuļa acu priekšā atdzīvosies dārzs – uzziedēs puķes, lidināsies tauriņi un dobēs kāds spēlēs paslēpes. Kā tas iespējams? Pavisam vienkārši – katrā grāmatas atvērumā ir iestiprināti telpiski attēli. Šķirot grāmatiņas lapas, attēli atvērsies, un mazulis varēs ne tikai izbaudīt dārza burvību, bet arī mācīsies saskatīt detaļas un skaitīt, iepazīs dārzeņus un dzīvniekus, kurus var sastapt dārzā un tā tuvumā.

 • 6.62

  7.79

  Raibais reizrēķins. Darbojies ar prieku!

  Hora R.

  Jaunums Raibais reizrēķins. Darbojies ar prieku!

  Soli pa solim veicot šīs grāmatas uzdevumus, bērns kļūs par īstu reizināšanas čempionu. Krāsainās uzlīmes, interesantie uzdevumi un ieteikumi padarīs reizrēķina apguvi vienkāršu un aizraujošu, un bērns viegli un ātri iegaumēs visus reizinājumus no 2 ∙ 1 līdz 12 ∙ 12.

 • 12.15

  14.29

  Stounraiders

  Hofmeirs D.

  Jaunums Stounraiders

  “Ādama sirds krūtīs salecas. Viņš ievelk plaušās gaisu un pie sevis skaita sekundes. Ir karsts, šaurais kanjons pildās ar putekļiem. Valda kapa klusums. Ādams noregulē motocikla panelī iestrādāto taimeri uz nulli. Pulkvedis Blads nomērķē pistoli pret šauro debesu strēli...” Ādams Stouns vēlas brīvību un mieru — kaut kur tālu no putekļainās, viņam līdzīgu nabagu pilnās Melndūkstes, kurā viņš zaudējis tuviniekus. Ādams kopā ar skaisto Seidiju un bīstamo Keinu nolemj piedalīties brutālajās Melndūkstes sacīkstēs. Uzvarētājs iegūs biļeti uz leģendām apvīto Debesu Bāzi, kur gaida viegla dzīve — svaigs gaiss, veselīgs ēdiens ...

 • 6.37

  7.49

  Gorillu mednieki

  Balantains R.

  Jaunums Gorillu mednieki

  Skotu rakstnieks Roberts Balantains (1825–1894) ir radījis plašu piedzīvojumu stāstu sēriju, kur tēlojis ne tikai aizraujošus notikumus, bet arī sniedzis savam laikam populāras ģeogrāfijas, dabaszinātnes, etnogrāfijas un vēstures zināšanas. “Gorillu medniekos” autors attēlo trīs draugu — Džeka, Ralfa un Pīterkina — piedzīvojumus Āfrikas mūžamežos, kurp viņi, atkal satikušies pēc sešiem gadiem, dodas medību sporta un dabaszinātniskos nolūkos, lai izpētītu džungļu dzīvnieku un augu valsti, bet sevišķi lai iegūtu tolaik vēl maz pazīstamo gorillu priekšstāvju kolekciju Londonas muzejam. Lasītāju saista jaunekļu drošsirdība cīņā ar lauvām, ziloņiem, bifeļiem, degunradžiem un gorillām, pašaizliedzība, ...

Great choice, high quality, extensive selection!

Grāmatu nams "Valters un Rapa" - the best place to buy books, stationery, games, craft and art supplies.

Although "Valters un Rapa" has more than 100 years of experience, the book house got it's new look, as it is today, after reconstruction. After reconstruction book house at Aspazijas Boulevard 24 got a new, modern interior with a public elevator, which encourages parents with prams as well as people with disabilities or wheelchairs, to visit and browse the shop freely.

Gramatu nams "Valters un Rapa" provides a wide assortment of books in Latvian, English, Lithuanian, German, Russian and other languages, stationery, craft and art supplies, pre-school teaching aids, souvenirs, maps and guides, greeting cards, games, stamps, CD's and DVD's.

You can get 15% off books, calendars, coins and other goods buying online, and free shipping around Riga for purchases over 25 euros.

We offer extensive selection, great campaigns and offers!