e-Shop

Top 10 books

07/20/2015 - 07/26/2015

News

GET INSPIRED!

GET INSPIRED!

Have you seen wide range of books in english language at our stores?
If not, let us introduce you!

You will find many books of architecture, art, history, photography, music, gardening, crafts and gastronomy. We are selling books from Penguin, Macmillan, D&C, DK, Thames & Hudson, Ilex and much more!

You are warm welcome to Gramatu nams "Valters un Rapa" to dive into world of books!

Great books, reasonable prices!

01/06/2015 read more...

Latest 10 additions

 • 13.08

  15.39

  Mednieks

  Vuds T.

  Mednieks

  Bijušais militārists Andris Ozols ierodas Parīzē. Viņam ir informācija, kuru grib iegūt daudzi, bet dabūs tikai tas, kurš maksās visvairāk. Viktors  ir slepkava – cilvēks bez pagātnes un uzvārda. Bet, kad Parīzē kāds darbs beidzas traģiski, viņš ir spiests bēgt, šķērsojot četrus kontinentus. Viktora vienīgais sabiedrotais ir sieviete, pārāk skaista, lai viņai uzticētos, bet ienaidnieki ir tik vareni, ka no tiem aizbēgt nav iespējams.   Enerģija, seksapīls un spraiga darbība – Mednieks ir gada trilleris – noteikti ieteicams Lī Čailda un Džeisona Borna cienītājiem. Neapturams, elpu aizraujošs trilleris ar izcili ...

 • 11.38

  13.39

  Holistiska zobu kopšana

  Holistiska zobu kopšana

  Zobārstniecība ir dārga. Taču optimālu mutes dobuma veselību var iegūt ne tikai zobārsta kabinetā. Katrs pats var lieliski rūpēties par savu zobu veselību, ja izprot mutes dobuma saistību ar pārējo organismu un zina, * kāda ir zoba uzbūve, * kāpēc rodas kariess, * ko nozīmē mutes dobuma ekoloģija, * kurus ārstniecības augus un eļļas izmantot, * kādus riskus izraisa tradicionālās zobārstniecības procedūras. Grāmatā sniegta visaptveroša informācija, kā ar dabiskiem līdzekļiem atjaunot un saglabāt mutes dobuma veselību un līdz ar to – visa organisma veselību. Nadīne Artemisa ir veselības eksperte no ...

 • 11.64

  13.69

  Tropical Wonderland a colouring book adventure

  Marotta M.

  Tropical Wonderland a colouring book adventure

  Millie Marotta is a hugely popular illustrator and her idiosyncratic drawings of the botanical world are stunning. Millie Marotta's Tropical World invites you to lose yourself in a riot of colouring in and drawing. Her beautiful illustrations are crying out for a touch of colour, an additional line here and there - the most mindful of activities. The artist's intricate style of illustration will get you itching to make your own mark, whether it's to add to the fine lines on exotic trees, or add a splash of colour to ...

 • 5.09

  5.99

  Ezotericheskoe tango 2.

  Ron N.

  Ezotericheskoe tango 2.

  “Эзотерическое  танго” Танго для всех… и эзотерическое танго -для немногих. Ибо Путь Танца- непрост,  и Истина открывается лишь преодолевшим препятствия. Евгения. женщина средних лет,  по совету  своего  психолога  посещает школу  аргентинского танго,  где знакомится с  мужчиной. потерявшем после  автоаварии память о себе. Его  зовут Себастьян. и он  становится для  Евгении Идеальным Партнёром. Внезапно Себастьян исчезает, и Евгения пытается найти его... Кроме неё Себастьяна разыскивают Рихард. его психолог,  и спецслужбы. предполагая, что  Себастьян до  аварии был  подвергнут многоступенчатому постсуггестивному программированию

 • 5.09

  5.99

  Kod argentinskogo tango 1.

  Ron N.

  Kod argentinskogo tango 1.

  «Аргентинское  танго,  - говорит   один    из героев  книги,  - это  послание к каждому из  нас, передаваемое  от   сердца к  сердцу. И  мы  должны расшифровать его код... В   детективное   агентство    Дюка,   обращается владелец  крупной фирмы  по  поводу   исчезновения  своей дочери   Николь.  Дюк  начинает розыск,  и  расследование приводит  его  в  танцевальный  центр   “ТангоХL”,  где  он знакомится с  друзьями Николь и...  с историей аргентинского   танго...  Окунувшись  в  атмосферу  всеобщей  танго­ мании,   Дюк  пытается понять, что  же  явилось  причиной исчезновения Николь, и рассматривает две версии:  Николь по неизвестной причине  скрывает своё местонахождение от родных   ...

 • 6.79

  7.99

  Smūtiji, šeiki un citi koktejļi

  Smūtiji, šeiki un citi koktejļi

  Smūtiji un sulu šeiki ir garšīgi, veselīgi un atspirdzinoši dzērieni. Tos gatavo no sezonas augļiem un dārzeņiem, sasmalcina un sajauc ar sulām, pienu vai ūdeni. Tie ir aromātiski, bagāti ar minerālvielām, vitamīniem, šķiedrvielām un svarīgiem mikroelementiem.

 • 6.79

  7.99

  Mērces un piedevas

  Mērces un piedevas

  Šajā grāmatā apkopotas gan tradicionālas, gan mazāk zināmas, bet vienkārši pagatavojamas mērces un piedevas salātiem, zivīm, gaļai, makaroniem, rīsiem, kā arī desertiem un saldajiem ēdieniem. Te atradīsiet recepti, kā pie saviem mīļākajiem makaroniem pagatavot laša krēmu ar rukolām, pie zivs filejas – citrona un timiāna mērci, pie augļu salātiem – marcipānmērci ar vaniļu un daudzas citas.

 • 6.79

  7.99

  Ģimenes virtuve

  Ģimenes virtuve

  Šajā grāmatā piedāvājam daudz jauku ideju receptēm, kuras ienesīs patīkamas pārmaiņas ģimenes maltītēs: no oriģinālām brokastu idejām un nelielām uzkodām, ātri pagatavojamām pusdienām un neparastām vakariņām līdz vilinošām ierosmēm ģimenes svētdienas maltītēm un saldiem kārumiem.

 • 3.99

  4.69

  Gliemezīša Glika diena

  Štelmahere V.

  Gliemezīša Glika diena

  Tas ir stāstiņš par gliemezīti, kurš saņem drosmi un dodas prom no mājām uz pīļu dīķi. Pa ceļam viņš iepazīst aurenīti Koko, runci Murko, muskuspīles Jēci un Pēci, ķirzaku Tūti un daudzus citus.

Great choice, high quality, extensive selection!

Grāmatu nams "Valters un Rapa" - the best place to buy books, stationery, games, craft and art supplies.

Although "Valters un Rapa" has more than 100 years of experience, the book house got it's new look, as it is today, after reconstruction. After reconstruction book house at Aspazijas Boulevard 24 got a new, modern interior with a public elevator, which encourages parents with prams as well as people with disabilities or wheelchairs, to visit and browse the shop freely.

Gramatu nams "Valters un Rapa" provides a wide assortment of books in Latvian, English, Lithuanian, German, Russian and other languages, stationery, craft and art supplies, pre-school teaching aids, souvenirs, maps and guides, greeting cards, games, stamps, CD's and DVD's.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

We offer extensive selection, great campaigns and offers!

Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec!