e-Shop

Top 10 books

08/24/2015 - 08/30/2015

News

GET INSPIRED!

GET INSPIRED!

Have you seen wide range of books in english language at our stores?
If not, let us introduce you!

You will find many books of architecture, art, history, photography, music, gardening, crafts and gastronomy. We are selling books from Penguin, Macmillan, D&C, DK, Thames & Hudson, Ilex and much more!

You are warm welcome to Gramatu nams "Valters un Rapa" to dive into world of books!

Great books, reasonable prices!

01/06/2015 read more...

Latest 10 additions

 • 12.74

  14.99

  Spāņu valodas pašmācība ar CD

  Krbcova M.

  Spāņu valodas pašmācība ar CD

  Spāņu valodas pašmācība ir praktisks ceļvedis valodas studijām. Tā iepazīstina ar Migelu, kurš māca spāņu valodu ārzemniekiem Dienvidspānijas pilsētā Malagā, kā arī ar viņa kolēģiem un ārzemju studentiem, vienlaikus uzskatāmi parādot spāņu valodas pielietošanu praksē. Katrā nodarbībā ir apskatītas dzīvei pietuvinātas situācijas ar tām atbilstošu vārdu krājumu. Teksti ir savā starpā saistīti, motivēti nodarboties ar valodas studijām sistemātiski un ir nepieciešami gramatikas tēmu apgūšanai. Grāmatas pielikumā atradīsiet: vingrinājumu atbildes, spāņu-latviešu vārdnīcu. Spāņu valodas pašmācība paredzēta iesācējiem kā pašmācības līdzeklis, to var izmantot arī mācību stundu laikā pasniedzēja vadībā. Grāmatā pievienots ...

 • 24.56

  28.89

  Aktīvs mazulis- gudrs mazulis. No dzimšanas līdz 6 gadu vecumam

  Domens G., Domens D., Heigijs

  Aktīvs mazulis- gudrs mazulis. No dzimšanas līdz 6 gadu vecumam

  Grāmata VECĀKIEM par to, kā palīdzēt BĒRNIEM sasniegt fizisku un intelektuālu IZCILĪBU. Grāmata, kurā autori piedāvā jaunu izpratni par cilvēka potenciāla atraisīšanu caur kustību brīvību un par to, kā agrīna mobilitāte ietekmē cilvēka fizisko un smadzeņu attīstību visa mūža garumā. Bērni visintensīvāk aug no dzimšanas līdz 6 gadu vecumam. Šajā laikā ir vitāli veicināt viņu fizisko attīstību, jo garīgās un fiziskās spējas ir savstarpēji saistītas. Unikālajā grāmatā "Aktīvs mazulis - gudrs mazulis!" sniegtas precīzas norādes, lai vecāki paši varētu izveidot fiziskās attīstības programmu saviem bērniem. Pamatprincipi un vingrojumi ir pavisam ...

 • 13.17

  15.49

  Uldis Marhilēvičs+ CD.50 populārākās dziesmas ar notīm.

  Uldis Marhilēvičs+ CD.50 populārākās dziesmas ar notīm.

  Ļau­ji­eties šīm dzies­mām un tās atvērs jūsu sirdis, pēc jūsu pašu Lūguma aizvedīs jūs uz Slīteres siliem, Pie laika uzvilks jums kājās Dzel­tenās kurpes, izviz­inās lustīgā Rēderejā un vis­bei­d­zot izsēd­inās Tobāgo salā, kur jūsu galvās skanēs Mājupceļš. Tikai tā! ". Dziesmu sarak­sts: 25 (Liepā­jas Dzintaram) Atkal sāp Ceļavējš Cik tie bērni ātri gan aug Dievs pieskārās Dvīņu songs Dzel­tenās kurpes Dziesma par to Ej uz visām debess pusēm Evas un Džima mīlas dziesma Gaisma nāk! Gaismu saucam Gāju ceļu dziedādama Iedomājies Ja vien es spētu Klusa, klusa svēta Liesmiņa Lik­teņlīni­jas ...

 • 4.07

  4.79

  Princeses. Krāsosim ar ūdeni! Disney

  Princeses. Krāsosim ar ūdeni! Disney

  Tev tikai nepieciešama otiņa un glāze ar ūdeni, un ainas no princešu pasaules atdzīvosies! Katru izkrāsoto lappusi tu vari izņemt no grāmatiņas, lai veidotu savu darbiņu izstādi!

 • 4.07

  4.79

  Vinnijs Pūks. Krāsosim ar ūdeni! Disney

  Vinnijs Pūks. Krāsosim ar ūdeni! Disney

  Tev tikai nepieciešama otiņa un glāze ar ūdeni, un ainas no Simtjūdžu meža atdzīvosies! Katru izkrāsoto lappusi tu vari izņemt no grāmatiņas, lai veidotu savu darbiņu izstādi!

 • 7.64

  8.99

  Skaitļu molberts. Pirmās prasmes. Uzraksti-nodzēs-mācies.

  Skaitļu molberts. Pirmās prasmes. Uzraksti-nodzēs-mācies.

  Košais skaitļu molberts palīdzēs bērnam apgūt skaitļus no 1 līdz 20. Kad uzdevums izpildīts, uzrakstīto notīriet, lai vingrinātos atkal un atkal. Ērti pārliekamas lappuses un statīvs, skaidri norādījumi, krāsaini attēli un skaitļu darbiņi ļāus bērnam mācīties ar prieku.

 • 5.43

  6.39

  Dzīvnieki lauku sētā. Mācies zīmēt!

  Dzīvnieki lauku sētā. Mācies zīmēt!

  Ja kādreiz esi vēlējies uzzīmēt apburošus lauku sētas dzīvniekus, bet nezini, ar ko sākt, šī grāmata ir domāta tev! No pamata figūru apguves un kontūru skicēšanas līdz pat pēdējiem akcentiem – šī grāmata tev palīdzēs radīt īstus meistardarbus! Ņem zīmuļus, flomāsterus, papīru un ķeries pie darba! Tu būsi pārsteigts par savu talantu. Un atceries – jo vairāk zīmēsi, jo labāk veiksies! • Pamācības, kā zīmēt soli pa solim • Grāmatā ir daudz noderīgu padomu • Uzlabo zīmēšanas iemaņas!

 • 5.43

  6.39

  Mājas mīluļi. Mācies zīmēt!

  Mājas mīluļi. Mācies zīmēt!

  Ja kādreiz esi vēlējies uzzīmēt burvīgus mājas mīluļus, bet nezini, ar ko sākt, šī grāmata ir domāta tev! No pamata figūru apguves un kontūru skicēšanas līdz pat pēdējiem akcentiem – šī grāmata tev palīdzēs radīt īstus meistardarbus! Ņem zīmuļus, flomāsterus, papīru un ķeries pie darba! Tu būsi pārsteigts par savu talantu. Un atceries – jo vairāk zīmēsi, jo labāk veiksies! • Pamācības, kā zīmēt soli pa solim • Grāmatā ir daudz noderīgu padomu • Uzlabo zīmēšanas iemaņas!

 • 5.43

  6.39

  Dinozauri un aizvēsturiski dzīvnieki. Mācies zīmēt!

  Dinozauri un aizvēsturiski dzīvnieki. Mācies zīmēt!

  Ja kādreiz esi vēlējies uzzīmēt varenus dinozaurus, bet nezini, ar ko sākt, šī grāmata ir domāta tev! No pamata figūru apguves un kontūru skicēšanas līdz pat pēdējiem akcentiem – šī grāmata tev palīdzēs radīt īstus meistardarbus! Ņem zīmuļus, flomāsterus, papīru un ķeries pie darba! Tu būsi pārsteigts par savu talantu. Un atceries – jo vairāk zīmēsi, jo labāk veiksies! • Pamācības, kā zīmēt soli pa solim • Grāmatā ir daudz noderīgu padomu • Uzlabo zīmēšanas iemaņas!

 • 5.43

  6.39

  Savvaļas dzīvnieki. Mācies zīmēt!

  Savvaļas dzīvnieki. Mācies zīmēt!

  Ja kādreiz esi vēlējies uzzīmēt dažādus savvaļas dzīvniekus, bet nezini, ar ko sākt, šī grāmata ir domāta tev! No pamata figūru apguves un kontūru skicēšanas līdz pat pēdējiem akcentiem – šī grāmata tev palīdzēs radīt īstus meistardarbus! Ņem zīmuļus, flomāsterus, papīru un ķeries pie darba! Tu būsi pārsteigts par savu talantu. Un atceries – jo vairāk zīmēsi, jo labāk veiksies! • Pamācības, kā zīmēt soli pa solim • Grāmatā ir daudz noderīgu padomu • Uzlabo zīmēšanas iemaņas!

Great choice, high quality, extensive selection!

Grāmatu nams "Valters un Rapa" - the best place to buy books, stationery, games, craft and art supplies.

Although "Valters un Rapa" has more than 100 years of experience, the book house got it's new look, as it is today, after reconstruction. After reconstruction book house at Aspazijas Boulevard 24 got a new, modern interior with a public elevator, which encourages parents with prams as well as people with disabilities or wheelchairs, to visit and browse the shop freely.

Gramatu nams "Valters un Rapa" provides a wide assortment of books in Latvian, English, Lithuanian, German, Russian and other languages, stationery, craft and art supplies, pre-school teaching aids, souvenirs, maps and guides, greeting cards, games, stamps, CD's and DVD's.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

We offer extensive selection, great campaigns and offers!

Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec!