e-Shop

Top 10 books

02/01/2016 - 02/07/2016

News

Latest 10 additions

 • 15.12

  17.79

  Klaidonīga putnu pētnieka piedzīvojumi

  Lipsbergs J.

  Klaidonīga putnu pētnieka piedzīvojumi

  Es domāju, ka šī grāmata noteikti paliks vēsturē, jo tas ir aizraujošs stāsts ne tikai par putniem un to pētīšanu, izcila dabas pētnieka dzīvi, bet arī par Latvijas vēsturi. Juris Lipsbergs manos pusaudža gados bija tas, kurš aizrāva ar savu nerimstošo enerģiju ― gan meklējot Latvijas dabā retu sugu ligzdas, kuras neviens vēl nav atradis, gan glābjot no nociršanas kādu veca meža nogabalu. Ne viens vien putnu pētnieks ir izmantojis viņa praktiskos padomus ― no nakšņošanas vietas iekārtošanas iepriekš neparedzētos apstākļos līdz mākslīgās ligzdas būvei ērglim vai ūpim. Šī grāmata ...

 • 10.45

  12.29

  Soliste. Pasaka bērniem dzejā

  Apškrūma K.

  Soliste. Pasaka bērniem dzejā

  “Soliste” ir Latvijas iemīļotākās dzejnieces Kornēlijas Apškrūmas pasaka dzejā bērniem. Grāmatā apvienotas trīs pasakas – “Soliste” (šīs pasakas pirmais izdevums 2006. gadā ieguva Bērnu žūrijas balvu – 2. vietu 1. - 2. klašu grupā), “Solistes jaunie piedzīvojumi” un “Solistes dzimšanas diena”. Soliste ir neparasti apdāvināta dziedātāja – varde, kurai gan nemitīgi gadās dažādi piedzīvojumi un ķibeles, toties apkārt vienmēr ir jautri un atsaucīgi draugi. Asprātīgās dzejas rindas par Solistes gaitām koši krāsainās ilustrācijās ietērpusi māksliniece Maija Brence. Par “Solisti” priecāsies gan 4-8 gadus veci lasītāji, gan viņu vecāki un pedagogi.

 • 14.19

  16.69

  Latviešu tautas teikas 2. izdevums

  Kalniņa I. sast.

  Latviešu tautas teikas 2. izdevums

  Grāmatā apkopotas latviešu tautas teikas par dažādiem Latvijas dabas objektiem, celtnēm un vēsturiskiem notikumiem. Krājums noderēs visiem, kam interesē Latvijas vēsture un kultūra.

 • 15.12

  17.79

  Fanīte

  Fanīte

  Bestsellera ELEONORA UN PĀRKS autores REINBOVAS ROUELAS jaunais romāns – stāsts par pieaugšanu, fanu literatūru, ģimeni un pirmo mīlestību. Kate fano par Saimonu Sniegu. Nu labi, visa pasaule fano par Saimonu Sniegu. Bet Katei fanošana ir dzīves jēga, un viņai tā lieliski padodas. Kopā ar dvīņumāsu Rīnu Kate jau bērnībā aizrāvās ar grāmatu sēriju par Saimonu Sniegu. Tā meitenes pārdzīvoja mātes aiziešanu. Dodoties uz koledžu, Rīna paziņo, ka negrib dzīvot vienā istabā ar māsu. Kate tiek pie īgnas istabas biedrenes ar apburošu puisi; pie daiļliteratūras pasniedzējas, kura uzskata fanstāstus par ...

 • 5.52

  6.49

  Zāles pret nemirstību

  Briedis R.

  Zāles pret nemirstību

  “Zāles pret nemirstību” ir Ronalda Brieža trešais dzejoļu krājums. Nesasmīdināmajai princesei un pērtiķim agri vai vēlu bija jāsastopas. Esmu Jaunava pēc Rietumu un Pērtiķis pēc Austrumu kalendāra. Pašas cilvēciskākās zodiaka zīmes – ar visiem no tā izrietošajiem trūkumiem. Jo cilvēks, kā zināms, ir „dzīvnieks, kas smejas”. Ronalds Briedis Krājuma redaktors Māris Salējs norāda: “”Zāles pret nemirstību” ir smalks un gudrs stāsts dzejā par Austrumiem mūsu, rietumnieku, uztverē. Izsmalcināti eksotiskais, sensenais, modernizētais, kliedzoši indīgos popkultūras ziedos saplaukušais – brīžiem savijas apdullinošā priekšstatu jūklī, brīžiem atsedz kādu ainu, kas prātam liek uz ...

 • 12.15

  14.29

  Vēlme

  Vailda M.

  Vēlme

  Bostonas dinamiskā dzīve ik dienu ik dienu sniedz jaunus izaicinājumus - pāris sekundēs var pazust miljoni, liktenīgas iespējas pārsteidz negaidot, draugi kļūst par ienaidniekiem, bet ienaidnieki - par draugiem. Ērika un Bleiks ir atraduši patvērumu savā mīlestībā. Viņi ir atklājuši viens otram slēptākos neslēpumus un uzdrošinājušies cerēt uz patiesu tuvību. Bet abu nelabvēļi nerēķinās ar jūtām - viņiem ir citi plāni.

 • 7.13

  8.39

  Labirinta sindroms

  Žuravska Dz.

  Labirinta sindroms

  Kā vienas traģiskas nakts laikā tiek izmainīta divu ģimeņu dzīve.

 • 4.07

  4.79

  Par veselību, laimi, darbu un naudu

  Mikušina T.

  Par veselību, laimi, darbu un naudu

  Grāmatā ir apkopoti vēstījumi un to fragmenti par mums visiem aktuālām un saprotamām tēmām:veselību, laimi, darbu un naudu. Grāmata domāta lasītājiem, kas jau iepazinuši ezoterisko zināšanu pamatus.

 • 13.34

  15.69

  Psihoanalītiķa piezīmes

  Gross S.

  Psihoanalītiķa piezīmes

  Šie ir stāsti par mūsu parastajām dzīvēm: cilvēkiem, kurus mīlam, meliem, kurus stāstām paši sev un citiem, un skumjām, ar kurām mācāmies sadzīvot. Šie stāsti atklāj ne vien to, kā sevi zaudējam, bet arī to, kā mēs varētu sevi atkal atrast. Stīvens Gross ir praktizējošs psihoanalītiķis ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi. "Psihoanalītiķa piezīmes" ir viņa pirmā grāmata, un tās pamatā ir viņa sarunas ar pacientiem. Grosa fascinējošie stāsti atgādina par cilvēka dzīves savādumu, pārsteidzošo zemapziņas izdomu un neskaitāmajiem veidiem, kā mēs paši padarām sevi nelaimīgus. Tomēr autora vēstījums ir ...

 • 13.59

  15.99

  Zem LKP kupola

  Hermanis V.

  Zem LKP kupola

  Nācijas pašizpratne ir cieši saistīta ar atbildības un rīcības limitiem gan indivīdu personiskajās dzīvēs, gan attieksmē pret Latvijas valsti. V. Hermaņa grāmata “Zem LKP kupola” padziļina sabiedrības atmiņu, jo iekļauj personu loku, kuru rokās bija vara un spēja ietekmēt procesus. Personiskās atmiņas vienmēr varam apšaubīt, bet tās tomēr ir svarīgas kolektīvās pašizpratnes instruments, kuras piedalās sarunā par vēsturi — kādi procesi iespaidoja Latvijas neatkarības atgūšanu un cik liela loma tajos ir cilvēku personiskajai attieksmei; arī no tā, kas nepateikts, bet, ko noprotam no šiem liecinājumiem.

Great choice, high quality, extensive selection!

Grāmatu nams "Valters un Rapa" - the best place to buy books, stationery, games, craft and art supplies.

Although "Valters un Rapa" has more than 100 years of experience, the book house got it's new look, as it is today, after reconstruction. After reconstruction book house at Aspazijas Boulevard 24 got a new, modern interior with a public elevator, which encourages parents with prams as well as people with disabilities or wheelchairs, to visit and browse the shop freely.

Gramatu nams "Valters un Rapa" provides a wide assortment of books in Latvian, English, Lithuanian, German, Russian and other languages, stationery, craft and art supplies, pre-school teaching aids, souvenirs, maps and guides, greeting cards, games, stamps, CD's and DVD's.

You can get 15% off books, calendars, coins and other goods buying online, and free shipping around Riga for purchases over 25 euros.

We offer extensive selection, great campaigns and offers!