e-Shop

Top 10 books

08/22/2016 - 08/28/2016

News

"Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis

 "Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis

“Vidzemes muižu arhitektūra. Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis ist eine Studie anlässlich der im Mai 2015 im Museum Cēsis (Wenden) eröffneten Ausstellung “Die livländische Ritterschaft und Lettland”.

Die reichlich bebilderte Ausgabe schildert das vielfältige kulturelle Erbe Livlands und die Architektur der Gutshäuser des Livländischen Ordens, der Vasallen des Erzbischofs zu Riga und des von ihnen abstammenden Adels.

02/29/2016 read more...

Latest 10 additions

 • 7.13

  8.39

  Stāsts par mopsi Karlu, kas pazuda un laimīgi atgriezās mā

  Nonna F., Veidenbahs L. u.c.

  Stāsts par mopsi Karlu, kas pazuda un laimīgi atgriezās mā

  Dzīve bez mopša ir iespējama, taču bezjēdzīga - tā uzskata mopša Karla saimniece. Taču kādu dienu viņas mīlulis nagaidīti pazūd. Kamēr viņa to izmisīgi meklē, mazais mopsis maldās pa pilsētu. Par laimi, viņš satiek Paulu.

 • 11.64

  13.69

  Mākslinieku citadeles stāsti

  Volanska A.

  Jaunums Mākslinieku citadeles stāsti

  Grāmatā “Mākslinieku citadeles stāsti” autore raksta par Kuldīgas daiļamatniecības vidusskolu, kas Kuldīgā darbojās no 1945.–1952. gadam. Tas ir pavisam neilgs periods, kas tomēr pavisam noteikti ietekmējis gan skolu dzīvi Kuldīgā, gan daudzu nākamo mākslinieku un daiļamatnieku dzīvi. Daudzi talantīgi mākslinieki savu ceļu mākslā bija sākuši tieši šajā skolā, un viņi visi ar siltām jūtām un lepnumu atcerējās skolotājus Jēkabu Bīni, Kārli Eglīti, Valteru Uztici un citus. Viņiem šī skola bija starts uz daudz augstākām virsotnēm, un pirmie, kas to ievēroja, bija šie skolotāji-leģendas. Mākslinieks Kārlis Eglītis, uzņemdamies mācību pārziņa pienākumus, ...

 • 10.45

  12.29

  Sudraba smildziņa

  Sudraba smildziņa

  Ai, tēvu zemīte, Tavu jaukumiņu, Smildziņa ziedēja Sudraba ziedus. Šajā krāšņi ilustrētajā grāmatiņā apkopotas latviešu tautasdziesmas, kurās apdziedāts Latvijas dabas skaistums – zīda pļavas, baltie mākoņu paladziņi, zelta rudzu ziedi, zaļā bērzu birze, balti putotā Daugava… Grāmata sagatavota pēc 1972. gada izdevuma, un tās brīnišķīgo ilustrāciju autors ir latviešu akvareļglezniecības vecmeistars Kārlis Sūniņš.

 • 13.34

  15.69

  Daringemhola. Atgriešanās

  Teilore K.

  Jaunums Daringemhola. Atgriešanās

  Daringemholas triloģijas trešā grāmata. Spēcīgas jūtas un ilgi glabāti noslēpumi... Bens Sterlings atgriežas Daringemholā kopā ar Keitu. Viņš pārdevis savu firmas daļu/savu daļu firmā, lai glābtu muižu no ūtrupes. Tomēr vietējiem viņa plāni šķiet pārāk pārdroši, pārāk ārzemnieciski un/, pārāk amerikāniski... Un jo īpaši tiem pretojas un iebilst tēvocis Timotijs. Viņš izmanto ikvienu iespēju, lai uzkurinātu pretestību “jaunajam” titula mantiniekam, un Benam ik dienu jāsaskaras ar apkārtējo nelabvēlīgu attieksmi, līdz viņš pats sāk apšaubīt, vai ir vērts tērēt laiku un līdzekļus Daringemholā. Keitai ir grūti noskatīties, cik nelaimīgs kļūst Bens, ...

 • 10.53

  12.39

  ...Jo viņi tiks mierināti

  Lannuā L.

  ...Jo viņi tiks mierināti

  Bieži vien mēs savos pārbaudījumos paliekam vientuļim un nesaprasti. Cilvēka sirds ir tik sarežģīta! "Kas spēj to pasīt?! Es - Kungs, Es caurskatu prātus, Es pārbaudu sirdis." (Jeremija 17.9b - 10a). Uzklausīt pārbaudījumu piemeklētus cilvēkus un par viņiem aizlūgt mūsdienās ir visai izplatīts kalpojums daudzās kristīgās aprindās. Sniedzot atbilstošas liecības, šīs grāmatas autors stāsta, kā vēl joprojām Dievs mierina noskumušos un kā kristieši var būt līdzstrādnieki šajā Dieva darb

 • 0.84

  0.99

  Matemātika mazuļiem 6-7g (1.daļa)

  Matemātika mazuļiem 6-7g (1.daļa)

  Pildot uzdevumus burtnīcā, bērns iemācīsies: -Risināt vecumam adekvatus intelektuālus uzdevumus. -Pieņemt zināšanas un spējas risināt jaunus uzdevumus. -Plānot savu darbību, lai sasniegtu konkrētu mērķi. -Apgūt universālus mācību priekšnosacījumus: Saprast uzdoto uzdevumu Patstāvīgi risināt uzdoto uzdevumu Izpildot darbu iemācīties paškontroli un pašnovērtējumu, izmantojot pieaugušo skaidrojumu.

 • 3.65

  4.29

  Prikladnaja psihologija v povsednevnoj zhizni

  Goskovec I.

  Prikladnaja psihologija v povsednevnoj zhizni

  Книга содержит основные методы анализа и синтеза автоматических систем управления различного класса. Приведенный материал включает широкий круг вопросов, методик и примеров расчета линейных и нелинейных, непрерывных и дискретных, оптимальных и...

 • 13.34

  15.69

  Latviešu interpunkcija

  Blinkena A.

  Latviešu interpunkcija

  Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķe Aina Blinkena mūžu veltījusi latviešu valodas kopšanai gan tādos fundamentālos izdevumos kā divsējumu „Mūsdienu latviešu literārās valodas gramatika” vai latviešu literārās valodas vēsture, gan neskaitāmos citos darbos un rakstos par dažādiem valodniecības jautājumiem. Taču galvenokārt autores vārds saistās ar darbu „Latviešu interpunkcija” (1. izdevums – 1969.g.). tā ir praktisku padomu grāmata, kurā gudrību pasmeļas studenti un skolotāji, korektori un redaktori un katrs, kas ciena un mīl latviešu valodu, kas vēlas, lai tā attīstoties saglabātu savu bagātību un tīrību, bet galvenais – izteiksmes skaidrību.

 • 15.12

  17.79

  Mācāmies programmēt ar Scratch

  Dikinsa R., Melmots Dž. u.c.

  Mācāmies programmēt ar Scratch

  Ceļvedis programmēšanā iesācējiem ar programmēšanas valodu Scratch. Instrukcijās soli pa solim izskaidrots, kā uzsākt darbu, veidot spēles, animācijas un vēl daudz ko citu. Aptveroša Scratch izvēļņu rokasgrāmata un vārdnīca. Papildu tiešsaistes palīdzība un lejupielādes.

 • 16.48

  19.39

  Kopā kapos

  Grauds M.

  Jaunums Kopā kapos

  Grāmata “Kopā kapos” veltīta kapusvētku tradīcijai Latvijā. Daudzas lietas, ko darām regulāri, īpaši neapceram, un pie tādām šķietami pašsaprotamām norisēm pieder ik gadu visos Latvijas kapos atzīmējamie Kapusvētki, nosaukti dīvainā vārdkopā, kurā vienuviet apvienota miršanas (kapu) un svinēšanas (svētki) ideja. Janīna Kursīte

Great choice, high quality, extensive selection!

Grāmatu nams "Valters un Rapa" - the best place to buy books, stationery, games, craft and art supplies.

Although "Valters un Rapa" has more than 100 years of experience, the book house got it's new look, as it is today, after reconstruction. After reconstruction book house at Aspazijas Boulevard 24 got a new, modern interior with a public elevator, which encourages parents with prams as well as people with disabilities or wheelchairs, to visit and browse the shop freely.

Gramatu nams "Valters un Rapa" provides a wide assortment of books in Latvian, English, Lithuanian, German, Russian and other languages, stationery, craft and art supplies, pre-school teaching aids, souvenirs, maps and guides, greeting cards, games, stamps, CD's and DVD's.

You can get 15% off books, calendars, coins and other goods buying online, and free shipping around Riga for purchases over 25 euros.

We offer extensive selection, great campaigns and offers!