e-Shop

Top 10 books

08/24/2015 - 08/30/2015

News

GET INSPIRED!

GET INSPIRED!

Have you seen wide range of books in english language at our stores?
If not, let us introduce you!

You will find many books of architecture, art, history, photography, music, gardening, crafts and gastronomy. We are selling books from Penguin, Macmillan, D&C, DK, Thames & Hudson, Ilex and much more!

You are warm welcome to Gramatu nams "Valters un Rapa" to dive into world of books!

Great books, reasonable prices!

01/06/2015 read more...

Latest 10 additions

 • 15.29

  17.99

  Nekas

  Tellere J.

  Nekas

  Jau kopš iznākšanas 2001. gadā, kad šī grāmata saņēma Dānijas Kultūras ministrijas Bērnu grāmatu balvu, izraisījās asi strīdi: daži uzskatīja, ka šī grāmata ir jāaizliedz, īpaši jau skolā, citi apgalvoja, ka tā būtu jālasa tieši skolā. Šīs diskusijas tā arī nav rimušas, lai gan "Nekas" ie kļuvis par vienu no lasītākajām grāmatām Dānijas skolu vecākajās klasēs un piedzīvojusi 14 papildmetienus. No 2004. gada parādījās šā darba tulkojumi, tagad jau 13, kas arī ārzemēs izsauca karstas debates - Rietumnorvēģijas skolās to aizliedza, Francijā daži grāmattirgotāji atteicās to izplatīt, savukārt Vācijā atradās ...

 • 16.06

  18.89

  Mantojums

  Veba K.

  Mantojums

  Divas sievietes, viens noslēpums, pagātne, ko nevar aizmirst.

 • 11.04

  12.99

  Mazā interaktīvā enciklopēdija. Optika (DVD)

  Mazā interaktīvā enciklopēdija. Optika (DVD)

  Kā viļņi apliecas ap šķērsli? Ko fotografēšanas laikā panāk ar polarizācijas filtriem? Kāpēc gaisma lūst un kādā veidā tā atstarojas? Kāda ir staru gaita dažādās lēcās, prizmā, teleskopā vai binoklī? Kā “darbojas” acs? Kā izskatās pasaule tiem, kuri nespēj uztvert kādu no krāsām? Sērijas “Mazā interaktīvā enciklopēdija” kompaktdiskā “OPTIKA” atradīsiet atbildes ne tikai uz minētajiem jautājumiem, bet gūsiet arī zināšanas par gaismas staru īpatnībām atšķirīgās vidēs, par to gaitu dažādos materiālos, acī un plašāk lietotajos optiskajos instrumentos, kā arī par daudz citām ar optiku saistītām teorijām un faktiem. Diskā “Optika” ...

 • 11.04

  12.99

  Mazā interaktīvā enciklopēdija. Astronomija (DVD)

  Mazā interaktīvā enciklopēdija. Astronomija (DVD)

  Kā tuvplānā izskatās Zemei vistuvākā zvaigzne Saule un to apriņķojošās planētas? Kas atrodas Mēness neredzamajā pusē? Kā darbojas GPS un kāda ir mākslīgo pavadoņu nozīme mūsu ikdienā? Kā radies Visums, kā tas attīstījies un kādi varētu būt tā nākotnes scenāriji? Kas ir kvarks? Kāpēc asteroīda Šteins krāterus sauc, piemēram, par Dimanta un Topāza krāteriem? Ko dara astronomi Latvijā un ko darīt tiem, kurus interesē astronomija un debess vērošana, bet kuru mājās nav ierīkota observatorija? Ar sērijā “Mazā interaktīvā enciklopēdija” izdotā diska “ASTRONOMIJA” starpniecību ikviens aizraujošā un dinamiskā veidā varēs gūt ...

 • 3.39

  3.99

  Mans vārds ir Marīte

  Šlepiks A.

  Mans vārds ir Marīte

  Rakstnieks radījis skaudri patiesu, mākslinieciski izsvērtu, emocionāli šokējošu stāstu par “vilku bērniem”. Balstoties uz reāliem faktiem, autors izstāsta vācu meitenes Marītes likteni Otrā pasaules kara laikā. Romāns ir arī par mīlestību, līdzjūtību un atmiņu.

 • 11.89

  13.99

  Ķekavas novads: Pirmais pasaules karš un Brīvības cīņas

  Strazdiņa V.

  Ķekavas novads: Pirmais pasaules karš un Brīvības cīņas

  Katras vietas miesa ir zeme, bet dvēsele ― cilvēku likteņi. Ir liela laime apzināties to vietu pasaulē, kuru saukt par mājām. Piederības sajūta savai zemei ir viena no cilvēka dzīves pamatiem. Lai kurā pasaules nostūrī katrs no mums atrastos, sirds kompass rāda ceļu mājup. Mājup, kur saknes dzen dzimtas ozoli. Zināt sava novada pagātni ir katra svēts pienākums. Tagad, īsti laikā un vietā, sagaidot Pirmā pasaules kara sākuma simtgadi, ir pienākusi kārta trešajai “Ķekavas novads: Pirmais pasaules karš un brīvības cīņas”. Autore rūpīgās avotu un literatūras studijās iegūtās ziņas ir ...

 • 19.54

  22.99

  Pulkstenis. Interaktīvais plakāts

  Pulkstenis. Interaktīvais plakāts

  Plakāts paredzēts gan pirmsskolas bērniem, gan sākumskolas skolēniem, lai atraktīvi un rotaļīgi mācītos pazīt pulksteni. Ar kustīgo detaļu palīdzību bērni var uzlikt laiku gan mehāniskajā, gan elektroniskajā pulkstenī. Darbojoties ar šo plakātu, bērni apgūst prasmi pazīt pulksteni, mācās nolasīt un atlikt laika pilnas stundas un minūtes pēc pulksteņa, kā arī iesaistās sarunās par dienas režīmu.

 • 15.04

  17.69

  #DzSv 2015 (Dziesmusvētki 2015)

  Kālis M.

  #DzSv 2015 (Dziesmusvētki 2015)

  XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki.

 • 3.31

  3.89

  Zvērnīca

  Ziemeļnieks J.

  Zvērnīca

  Jānis Ziemeļnieks (1897-1930) ir pazīstams kā mīlas liriķis, daudz mazāk - kā zvēru pavēlnieks. "Zvērnīcas" iemītnieki zvēr - dzejnieks ir zvērināts dzīvnieku draugs darbos un vārdos.

 • 4.50

  5.29

  Rūķa Pipariņa vasara

  Viegliņa-Valliete G.

  Rūķa Pipariņa vasara

  Pipariņš ir vismazākais Tauru sila rūķis. Šoruden viņam būs jāsāk iet skolā, bet līdz tam vēl tik daudz jauku un priecīgu notikumu! Jāizbauda vasara, jārīko Dzimšanas dienas svinības un vēl, un vēl... Uzzini par Pipariņa un viņa draugu piedzīvojumiem, mācies lasīt pa zilbēm un krāso sirsnīgos zīmējumus, kuros redzams, kā Pipariņš pavada vasaru un gatavojas skolas gaitām!

Great choice, high quality, extensive selection!

Grāmatu nams "Valters un Rapa" - the best place to buy books, stationery, games, craft and art supplies.

Although "Valters un Rapa" has more than 100 years of experience, the book house got it's new look, as it is today, after reconstruction. After reconstruction book house at Aspazijas Boulevard 24 got a new, modern interior with a public elevator, which encourages parents with prams as well as people with disabilities or wheelchairs, to visit and browse the shop freely.

Gramatu nams "Valters un Rapa" provides a wide assortment of books in Latvian, English, Lithuanian, German, Russian and other languages, stationery, craft and art supplies, pre-school teaching aids, souvenirs, maps and guides, greeting cards, games, stamps, CD's and DVD's.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

We offer extensive selection, great campaigns and offers!

Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec! Kamēr saulē viegli brūns tu tiec, Skolai somu internetā liec!