e-Shop

Top 10 books

08/15/2016 - 08/21/2016

News

"Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis

 "Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis

“Vidzemes muižu arhitektūra. Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis ist eine Studie anlässlich der im Mai 2015 im Museum Cēsis (Wenden) eröffneten Ausstellung “Die livländische Ritterschaft und Lettland”.

Die reichlich bebilderte Ausgabe schildert das vielfältige kulturelle Erbe Livlands und die Architektur der Gutshäuser des Livländischen Ordens, der Vasallen des Erzbischofs zu Riga und des von ihnen abstammenden Adels.

02/29/2016 read more...

Latest 10 additions

 • 11.64

  13.69

  Mākslinieku citadeles stāsti

  Volanska A.

  Jaunums Mākslinieku citadeles stāsti

  Grāmatā “Mākslinieku citadeles stāsti” autore raksta par Kuldīgas daiļamatniecības vidusskolu, kas Kuldīgā darbojās no 1945.–1952. gadam. Tas ir pavisam neilgs periods, kas tomēr pavisam noteikti ietekmējis gan skolu dzīvi Kuldīgā, gan daudzu nākamo mākslinieku un daiļamatnieku dzīvi. Daudzi talantīgi mākslinieki savu ceļu mākslā bija sākuši tieši šajā skolā, un viņi visi ar siltām jūtām un lepnumu atcerējās skolotājus Jēkabu Bīni, Kārli Eglīti, Valteru Uztici un citus. Viņiem šī skola bija starts uz daudz augstākām virsotnēm, un pirmie, kas to ievēroja, bija šie skolotāji-leģendas. Mākslinieks Kārlis Eglītis, uzņemdamies mācību pārziņa pienākumus, ...

 • 10.45

  12.29

  Sudraba smildziņa

  Sudraba smildziņa

  Ai, tēvu zemīte, Tavu jaukumiņu, Smildziņa ziedēja Sudraba ziedus. Šajā krāšņi ilustrētajā grāmatiņā apkopotas latviešu tautasdziesmas, kurās apdziedāts Latvijas dabas skaistums – zīda pļavas, baltie mākoņu paladziņi, zelta rudzu ziedi, zaļā bērzu birze, balti putotā Daugava… Grāmata sagatavota pēc 1972. gada izdevuma, un tās brīnišķīgo ilustrāciju autors ir latviešu akvareļglezniecības vecmeistars Kārlis Sūniņš.

 • 10.53

  12.39

  ...Jo viņi tiks mierināti

  Lannuā L.

  ...Jo viņi tiks mierināti

  Bieži vien mēs savos pārbaudījumos paliekam vientuļim un nesaprasti. Cilvēka sirds ir tik sarežģīta! "Kas spēj to pasīt?! Es - Kungs, Es caurskatu prātus, Es pārbaudu sirdis." (Jeremija 17.9b - 10a). Uzklausīt pārbaudījumu piemeklētus cilvēkus un par viņiem aizlūgt mūsdienās ir visai izplatīts kalpojums daudzās kristīgās aprindās. Sniedzot atbilstošas liecības, šīs grāmatas autors stāsta, kā vēl joprojām Dievs mierina noskumušos un kā kristieši var būt līdzstrādnieki šajā Dieva darb

 • 0.84

  0.99

  Matemātika mazuļiem 6-7g (1.daļa)

  Matemātika mazuļiem 6-7g (1.daļa)

  Pildot uzdevumus burtnīcā, bērns iemācīsies: -Risināt vecumam adekvatus intelektuālus uzdevumus. -Pieņemt zināšanas un spējas risināt jaunus uzdevumus. -Plānot savu darbību, lai sasniegtu konkrētu mērķi. -Apgūt universālus mācību priekšnosacījumus: Saprast uzdoto uzdevumu Patstāvīgi risināt uzdoto uzdevumu Izpildot darbu iemācīties paškontroli un pašnovērtējumu, izmantojot pieaugušo skaidrojumu.

 • 3.65

  4.29

  Prikladnaja psihologija v povsednevnoj zhizni

  Goskovec I.

  Prikladnaja psihologija v povsednevnoj zhizni

  Книга содержит основные методы анализа и синтеза автоматических систем управления различного класса. Приведенный материал включает широкий круг вопросов, методик и примеров расчета линейных и нелинейных, непрерывных и дискретных, оптимальных и...

 • 13.34

  15.69

  Latviešu interpunkcija

  Blinkena A.

  Latviešu interpunkcija

  Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķe Aina Blinkena mūžu veltījusi latviešu valodas kopšanai gan tādos fundamentālos izdevumos kā divsējumu „Mūsdienu latviešu literārās valodas gramatika” vai latviešu literārās valodas vēsture, gan neskaitāmos citos darbos un rakstos par dažādiem valodniecības jautājumiem. Taču galvenokārt autores vārds saistās ar darbu „Latviešu interpunkcija” (1. izdevums – 1969.g.). tā ir praktisku padomu grāmata, kurā gudrību pasmeļas studenti un skolotāji, korektori un redaktori un katrs, kas ciena un mīl latviešu valodu, kas vēlas, lai tā attīstoties saglabātu savu bagātību un tīrību, bet galvenais – izteiksmes skaidrību.

 • 15.12

  17.79

  Mācāmies programmēt ar Scratch

  Dikinsa R., Melmots Dž. u.c.

  Mācāmies programmēt ar Scratch

  Ceļvedis programmēšanā iesācējiem ar programmēšanas valodu Scratch. Instrukcijās soli pa solim izskaidrots, kā uzsākt darbu, veidot spēles, animācijas un vēl daudz ko citu. Aptveroša Scratch izvēļņu rokasgrāmata un vārdnīca. Papildu tiešsaistes palīdzība un lejupielādes.

 • 16.48

  19.39

  Kopā kapos

  Grauds M.

  Jaunums Kopā kapos

  Grāmata “Kopā kapos” veltīta kapusvētku tradīcijai Latvijā. Daudzas lietas, ko darām regulāri, īpaši neapceram, un pie tādām šķietami pašsaprotamām norisēm pieder ik gadu visos Latvijas kapos atzīmējamie Kapusvētki, nosaukti dīvainā vārdkopā, kurā vienuviet apvienota miršanas (kapu) un svinēšanas (svētki) ideja. Janīna Kursīte

 • 12.32

  14.49

  Septiņas dienas bez

  Pēca M.

  Jaunums Septiņas dienas bez

  Otrdienu draudzenes dodas gavēt! Humora pilns romāns par badošanos un rūpīgi glabātiem noslēpumiem. Piecas draudzenes – viens kopējs mērķis: atslābināšanās, atbrīvošanās no sārņiem un svara nomešana. Ikgadējā izbraukumā viņas ierodas Ahenkirhē – nomaļā pilī iekārtotā viesnīcā – uz dziednieciskās gavēšanas kursu. Septiņas mierpilnas dienas. Bez telefona, bez interneta, bez vīriešiem, bez ģimenes un darba pienākumiem. Diemžēl septiņas dienas arī bez ēšanas. Vismaz teorētiski. Atslābināšanās vietā nāk pārpratumi, strīdi un negulētas naktis. Tomēr smagākais pārbaudījums sagaida Evu. Aiz biezajiem pils mūriem viņa cer atrast savu tēvu, kuru nekad nav pazinusi, taču ...

 • 8.49

  9.99

  Glābējs (brošēts izdevums)

  Nesbē J.

  Jaunums Glābējs (brošēts izdevums)

  Jū Nesbē (Jo Nesbø) ir šobrīd interesantākais norvēģu detektīvromānu rakstnieks. Romānu ciklā par detektīvu Hariju Holu viņš ārkārtīgi nesaudzīgi un vienlaikus aizraujoši atklāj ideālās Ziemeļvalstu sabiedrības tumšo pusi, stāstot par sevišķi smagiem noziegumiem. Viņa radītais varonis, vientuļais vilks Harijs Hols, kļūst arvien populārāks visā pasaulē – katra no jauniznākušajām grāmatām nokļūst bestselleru saraksta augšgalā, un tās ir tulkotas jau vairāk nekā 40 valodās. Klusais Ziemassvētku laiks Oslo sākas ar publisku slepkavību: pasākuma laikā tiek nogalināts vienkāršs puisis no Pestīšanas armijas. Vienīgais, kas top skaidrs izmeklētājam Harijam Holam un viņa kolēģiem, ...

Great choice, high quality, extensive selection!

Grāmatu nams "Valters un Rapa" - the best place to buy books, stationery, games, craft and art supplies.

Although "Valters un Rapa" has more than 100 years of experience, the book house got it's new look, as it is today, after reconstruction. After reconstruction book house at Aspazijas Boulevard 24 got a new, modern interior with a public elevator, which encourages parents with prams as well as people with disabilities or wheelchairs, to visit and browse the shop freely.

Gramatu nams "Valters un Rapa" provides a wide assortment of books in Latvian, English, Lithuanian, German, Russian and other languages, stationery, craft and art supplies, pre-school teaching aids, souvenirs, maps and guides, greeting cards, games, stamps, CD's and DVD's.

You can get 15% off books, calendars, coins and other goods buying online, and free shipping around Riga for purchases over 25 euros.

We offer extensive selection, great campaigns and offers!