e-Shop

Top 10 books

02/13/2017 - 02/19/2017

News

The legacy left by Paul Max Bertschy

The legacy left by Paul Max Bertschy

An honourable book has been created about the work of notable architect Paul Max Bertschy, which illustrates richly the story of Liepāja – the history of its evolution and development. With this book, the residents of Liepāja, our supporters, and aficionados of Bertschy’s work have a wonderful opportunity to become acquainted with Liepāja and experience its history and current situation from a different viewpoint.

10/24/2016 read more...

Latest 10 additions

 • 3.65

  4.29

  Cita meitene jeb Senā kāzu nakts

  Dimante I.

  Cita meitene jeb Senā kāzu nakts

  Gustam ir trīsdesmit gadi, dēls no pirmās laulības, jauna saderinātā un nolikts kāzu datums. Atpūtas pasākumā pie jūras viņš sastop sievieti, kura vairs nekādi neatstāj domas. Nejaušība vai liktenis, bet viņi sastopas vēlreiz, un Gusts nolemj izdibināt, kāpēc Agate vairās no sabiedrības, izceļot no pagājības mīklainus notikumus. Vai izdosies tos atšķetināt un pārvarēt to radītās sekas? Inguna Dimante: “Rakstu par mīlestību, gan trauslu un jaunības mulsumā nenotvertu, gan reibinoši dziļu un grēcīgu.”

 • 11.38

  13.39

  3 dienu uztura programma. Dzīvā / augu valsts pārtika uzturā

  Guma G.

  3 dienu uztura programma. Dzīvā / augu valsts pārtika uzturā

  Trīs dienas enerģijai, veselībai un labsajūtai! Svaigās pārtikas eksperte Gražina Guma izstrādājusi unikālu trīs dienu uztura programmu, kas attīra organismu un uzlabo pašsajūtu. Gražinas metode Lietuvā kļuvusi tik populāra, ka tai pievērsušies tūkstošiem cilvēku. Uztura programma domāta ikvienam, kas vēlas ieklausīties savā organismā, atklāt jaunas garšas un palutināt sevi ar veselīgu pārtiku. Tikai trīs dienas - un jūs sajutīsiet enerģiju, ko sniedz organismu attīrošs un spēcinošs uzturs. Grāmatā atradīsiet produktu sarakstu, kas būs lielisks palīgs iepērkoties, īpaši izstrādātu ēdienkarti trim dienām un receptes. Ēdieni ir viegli pagatavojami, garšīgi un bagāti ...

 • 8.49

  9.99

  Āpsēns Pēcis negrib mazgāties

  Staka A.

  Āpsēns Pēcis negrib mazgāties

  Trīs krāšņas, neparastas grāmatas bērniem, kurās mākslinieki ir arī rakstnieki. Brīnišķīgie mākslinieki Dzintra Aulmane, Agija Staka, Natālija Kugajevska un Toms Kalninskis ir sazīmējuši un sarakstījuši patiesi aizraujošas, labestīgas un pamācošas grāmatas. Lasiet kopā un pārrunājiet. Māksliniece Agija Staka ir sarakstījusi jautru un aizraujošu stāstiņu bērniem par āpsēna Pēča nedienām ar mazgāšanos un ilustrējusi to ar krāšņiem zīmējumiem.

 • 14.19

  16.69

  Savādā bibliotēka

  Murakami H.

  Savādā bibliotēka

  “Es gribēju tikai paņemt lasīšanai dažas grāmatas...” Ejot mājās no skolas, gados jaunais lasītājs aizdomājas par nodokļu iekasēšanas sistēmu Osmaņu-turku impērijā. Tāpēc viņš iegriežas līdzās esošajā pilsētas bibliotēkā, lai noskaidrotu, vai šādas grāmatas tur ir atrodamas. Tā ir viņa pirmā pieļautā kļūda. Ērmīga izskata vecs vīrs viņu aizved uz īpašu lasītavu, kas paslēpta labirintā zem bibliotēkas, jo viņa pieprasītās grāmatas netiek izsniegtas lasīšanai mājās. Zēns attopas ieslodzīts cietumā kopā ar Aituvīru, kurš gatavo ļoti garšīgus virtuļus, un skaistu meiteni, kura sarunājas ar žestiem. Zēna mamma, visticamāk, ir pagatavojusi vakariņas un ...

 • 18.10

  21.29

  Eneagramma mīlestībā un darbā

  Palmere H.

  Eneagramma mīlestībā un darbā

  "Helēna Palmere ļauj mums atklāt savu patiesāko un labāko esību." Ričards Rors, grāmatas "Eneagramma" autors Eneagramma ir unikāla personības tipu sistēma, kas definē deviņus cilvēku tipus un to savstarpējās attiecības. Tā arī izskaidro mūsu uzvedību, atklājot neapzinātās motivācijas un dziļi iesakņojušās ietekmes. Šajā grāmatā autore caur eneagrammas prizmu aplūko vissvarīgāko ikviena cilvēka dzīvē – attiecības ar mīļoto cilvēku un draugiem, darbabiedriem, priekšniekiem un klientiem. Mīlestība un darbs ir dzīves stūrakmeņi. Tie ir baudas un satraukuma, vilšanās un pacilātības avots. Iepazīstieties ar deviņiem personības tipiem! Noskaidrojiet, vai esat perfekcionists, devējs, aktieris, ...

 • 8.49

  9.99

  Dzīvnieki. Atklāj apbrīnojamo dabas daudzveidību

  Dzīvnieki. Atklāj apbrīnojamo dabas daudzveidību

  Šajā brīnišķīgajā grāmatā jūs atklāsiet fantastiskās dzīvnieku pasaules daudzveidību. Dzīvnieki sastopami vai ikvienā mūsu planētas nostūrī. Paaugstinoties zināšanu līmenim par dzīvnieku pasauli un pietuvinoties cilvēka un dabas saskarsmes punktiem, radusies nepieciešamība rūpēties par bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu uz Zemes – tas ir svarīgi ne tikai faunas aizsargāšanai, bet arī pašas cilvēces izdzīvošanas interesēs. Grāmata, kurā ir daudz krāsainu fotogrāfiju un detalizētu zīmējumu, aizvedīs jūs aizraujošā vizuālā ceļojumā pa unikālo dzīvnieku pasauli. Tā laikā atklāsiet šo apbrīnojamo mūsu planētas radījumu neticami lielo daudzveidību un izdzīvošanas noslēpumus. Iegūsiet informāciju par dzīvnieku barošanās paradumiem ...

 • 8.49

  9.99

  Cilvēka ķermenis. Kā darbojas organisms no galavas līdz papē

  Cilvēka ķermenis. Kā darbojas organisms no galavas līdz papē

  Bagātīgi ilustrētā, visai ģimenei paredzētā grāmata "Cilvēka ķermenis" aizved lasītāju aizraujošā ceļojumā pa šo neparasti komplicēto veidojumu, pa ceļam demonstrējot, cik lieliska un iespaidīga ir cilvēka organisma uzbūve dažādos līmeņos – no mikroskopiskajām šūnām līdz resnajai zarnai –, un sniedzot pamatinformāciju par dzīvībai svarīgajiem orgāniem un to funkcijām. Atklājot ķermeņa noslēpumus, grāmata dod atbildes pat zinātkārākajiem interesentiem uz daudziem jautājumiem, piemēram: Cik kaulu ir pieauguša cilvēka ķermenī? Kādēļ vēnas izskatās zilas? Kurš ir cilvēka vislielākais orgāns? Cik ilgā laikā viss ķermeņa šķidrums tiek izfiltrēts caur nierēm? Cik sver cilvēka galvas ...

 • 8.49

  9.99

  Zaķa Garauša laimes zeme

  Kalninskis T., Kugajevska N.

  Zaķa Garauša laimes zeme

  Trīs krāšņas, neparastas grāmatas bērniem, kurās mākslinieki ir arī rakstnieki. Brīnišķīgie mākslinieki Dzintra Aulmane, Agija Staka, Natālija Kugajevska un Toms Kalninskis ir sazīmējuši un sarakstījuši patiesi aizraujošas, labestīgas un pamācošas grāmatas. Lasiet kopā un pārrunājiet. Mākslinieki Natālija un Toms ir sarakstījuši asprātīgu un pamācošu stāstiņu bērniem par zaķa Garauša un viņa meža kaimiņu lielajām dzīves pārmaiņām un ilustrējuši to ar interesantiem zīmējumiem.

 • 8.49

  9.99

  Mazais jēriņš

  Aulmane Dz.

  Mazais jēriņš

  Trīs krāšņas, neparastas grāmatas bērniem, kurās mākslinieki ir arī rakstnieki.Brīnišķīgie mākslinieki Dzintra Aulmane, Agija Staka, Natālija Kugajevska un Toms Kalninskis ir sazīmējuši un sarakstījuši patiesi aizraujošas, labestīgas un pamācošas grāmatas. Lasiet kopā un pārrunājiet. Māksliniece Dzintra Aulmane ir sarakstījusi jauku un sirsnīgu stāstiņu bērniem par mazā Jēriņa piedzīvojumiem un ilustrējusi to ar brīnišķīgiem zīmējumiem.

 • 8.49

  9.99

  Mīļgrāmata maniem 2 gadiņiem

  Mīļgrāmata maniem 2 gadiņiem

  Pavadiet brīnišķīgus brīžus ar savu mazuli, kopā šķirstot un lasot šo grāmatu! Katrā atvērumā atradīsiet viegli lasāmus stāstiņus, pasakas, dzejolīšus ar burvīgām ilustrācijām, kas piesaistīs mazuļa interesi un rosinās iztēli. No angļu valodas tulkojusi Dace Rudzīte.

Great choice, high quality, extensive selection!

Grāmatu nams "Valters un Rapa" - the best place to buy books, stationery, games, craft and art supplies.

Although "Valters un Rapa" has more than 100 years of experience, the book house got it's new look, as it is today, after reconstruction. After reconstruction book house at Aspazijas Boulevard 24 got a new, modern interior with a public elevator, which encourages parents with prams as well as people with disabilities or wheelchairs, to visit and browse the shop freely.

Gramatu nams "Valters un Rapa" provides a wide assortment of books in Latvian, English, Lithuanian, German, Russian and other languages, stationery, craft and art supplies, pre-school teaching aids, souvenirs, maps and guides, greeting cards, games, stamps, CD's and DVD's.

You can get 15% off books, calendars, coins and other goods buying online, and free shipping around Riga for purchases over 25 euros.

We offer extensive selection, great campaigns and offers!