e-Shop

Top 10 books

08/22/2016 - 08/28/2016

News

"Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis

 "Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis

“Vidzemes muižu arhitektūra. Architektur livländischer Gutshäuser” von Imants Lancmanis ist eine Studie anlässlich der im Mai 2015 im Museum Cēsis (Wenden) eröffneten Ausstellung “Die livländische Ritterschaft und Lettland”.

Die reichlich bebilderte Ausgabe schildert das vielfältige kulturelle Erbe Livlands und die Architektur der Gutshäuser des Livländischen Ordens, der Vasallen des Erzbischofs zu Riga und des von ihnen abstammenden Adels.

02/29/2016 read more...

Latest 10 additions

 • 9.77

  11.49

  Piektais gadalaiks

  Apšukrūma K.

  Jaunums Piektais gadalaiks

  Kas ir piektais gadalaiks? Kornēlija Apškrūma saka: tā ir bērnība. Līdz šim esam pieraduši, ka viņas sirsnīgā dzeja iepriecina daudzus, tā skan svinīgos sarīkojumos, jo, ja kādam vajag visskaistākos vārdus, ko veltīt jubilāram, viņš meklē tieši šīs dzejnieces rindas. Šoreiz tā nav dzeja, bet gan proza. Kornēlija Apškrūma stāsta par savu bērnību, agrīno jaunību – te ir gan kara, gan pēckara gadu noskaņas, bērnības mājas, ģimene un radu saime. Un, protams, dzejnieces iedvesmas avots un lielā mīlestība – viņas dārzs dažādos gadalaikos, kā izrādās, arī piektajā.

 • 6.20

  7.29

  Ugunsnedrošs pulss

  Raups E.

  Ugunsnedrošs pulss

  “Ugunsnedrošs pulss”- grāmata, kas tapusi lēnām vairāku gadu garumā, rūpīgi atliekot malā ikvienu dzejoli, kam piemīt kāda īpaša dzirksts, bet kas nespēja iekļauties iepriekšējos dzejas krājumos. Dzejas krājuma māksliniecisko noformējumu un ilustrācijas veidojusi Gita Treice.

 • 10.53

  12.39

  Tūkstošiem kilometru ceļa malā

  Riņķe L.

  Jaunums Tūkstošiem kilometru ceļa malā

  Šajā grāmatā lasiet par divu jaunu cilvēku uzdrīkstēšanos atstāt mājas, draugus un visu ierasto, lai dotos ceļā, kas aizvedīs viņus līdz pat Nordkapam — tālākajam sauszemes punktam Ziemeļos — un līkločiem izvedīs cauri Eiropai.   “Šis ir mans atklātais stāsts par sevis meklējumiem, dzīves svinēšanu, klaidoņa gaitām un visām tām brīnišķīgajām vietām un cilvēkiem, kas nu jau atstājuši neaizmirstamu iespaidu uz manu raksturu un vērtībām. Divi ar pusi gadi ceļā, 32 valstis, un tāds emociju mantojums, ar ko būtu grēks nepadalīties. Šajā grāmatā, manu piedzīvojumu pirmajā daļā, varēsiet lasīt par ...

 • 23.62

  27.79

  Dzelzs priekškars. Austrumeiropas pakļaušana 1944-1956

  Aplbauma A.

  Jaunums Dzelzs priekškars. Austrumeiropas pakļaušana 1944-1956

  Anne Aplbauma (Anne Applebaum) ir pasaulē labi pazīstama un augstu vērtēta amerikāņu žurnāliste un vēsturniece. Viņa dzimusi 1964. gadā Vašingtonā un ieguvusi izcilu izglītību, studējot vispirms Krievijas vēsturi un literatūru Jeila Universitātē, bet pēc tam starptautiskā attiecības Londonas Ekonomikas skolā un S. Entonija koledžā Oksfordā. Pēc studijām Anne Aplbauma uzsāka sekmīgu žurnālistes karjeru. Kā prestižā britu izdevuma “The Economist” speciālkorespondentei, viņai bija iespēja vērot Austrumeiropas un Centrāleiropas komunistisko režīmu sabrukumu tā saukto samta revolūciju laikā. Pēc tam Anne Aplbauma bija gan laikraksta “The Washington Post” redkolēģijas locekle un komentētāja, gan sadarbojusies ...

 • 12.32

  14.49

  Grāmata par krāsām

  Grāmata par krāsām

  Krāšņā grāmata aicina ikvienu kopā ar vecākiem un draugiem doties fantastiskā ceļojumā cauri pārsteidzošai krāsu pasaulei, kurā valda vairāk nekā 130 krāsas! Griez krāsu apli, vēro un mācies, kā saskaņot pretkrāsas, pamatkrāsas un komplementārās krāsas. Tas tev noderēs, lai labāk saskatītu krāsas dabā, lai iemācītos tās nosaukt, lai zinātu, kādas krāsas kažoks ir runcim Murim, cik dzeltens ir kanārijputniņš, par kādu krāsu tu lasi pasaku un vēl daudz, daudz, ko citu...

 • 2.88

  3.39

  Mūmamma un vārna. Darāmgrāmata

  Mūmamma un vārna. Darāmgrāmata

  Tevi gaida tikšanās ar sirsnīgo Mūmammu un viņas draudzeni Vārnu. Ko visu tik Mūmamma nedara! Gan šļūc no slīdkalniņa, gan mācās braukt ar velosipēdu, gan dejo uz pirkstgaliem, gan kopā ar Vārnu makšķerē. Padari Mūmammas un Vārnas piedzīvojumus krāsainus! Izpildi darāmgrāmatas uzdevumus un izkrāso asprātīgās ilustrācijas!

 • 6.20

  7.29

  Sprīdītis. Pasaka 7 tēlojumos

  Brigadere A.

  Sprīdītis. Pasaka 7 tēlojumos

  Rakstnieces Annas Brigaderes vārds ir cieši saistīts ar Tērveti. Tieši varenais Latvijas augstāko priežu sils, kas noslēpumaini, bet lepni un spēkpilni ieskauj Tērvetes trīs pilskalnus, iedvesmoja rakstnieci 1903. gada nogalē triju diennakšu laikā uzrakstīt pasaku lugu “Sprīdītis”. 1904. gada “Sprīdīša” pirmizdevums Jāņa Brigadera apgādā ar Jāņa Rozentāla vāka zīmējumu tagad ir īsts dārgums, un viens no retajiem eksemplāriem glabājas arī Annas Brigaderes muzejā “Sprīdīši”. Luga ir izdota daudzkārt, tulkota septiņās valodās, uzvesta uz teātru un skolu skatuvēm, un pēc tās motīviem ir izveidota mākslas filma. Mazais un ņiprais Sprīdītis jau ...

 • 13.34

  15.69

  Dzīves līkloči

  Gifina E.

  Jaunums Dzīves līkloči

  Stāsts par draudzību, ģimeni un drosmi sekot savai sirdij, lai kurp tā aizvestu   Viņi bija skaista ģimene. Neviens nebija gatavs brīdim, kad laime un visa viņu nākotne kā trausla kristāla vāze sašķīdīs smalkās druskās. Kādā ģimenei nozīmīgā dienā nāk gaismā piecpadsmit gadus sens noslēpums. Kad liktenis pārvelk treknu svītru visam, kas varēja būt, bet vairs nekad nenotiks, ir jāmācās dzīvot pēc jauniem noteikumiem.   Grāmatas dziļums ir mērāms sirds atmiņas pieredzē. Katrai sievietei, kura vēlas izbaudīt nesteidzīgu dzīves vijumu šķetināšanu Džeinas Ostinas stilā. Latvijā izdotā autores romāna Cilvēks tev ...

 • 14.19

  16.69

  Norakstītie

  Raščevska I.

  Jaunums Norakstītie

  Valdone ir mazs pagastiņš uz novadu robežas. Un dzīve te rit līdzīgi kā jebkurā citā vietā Latvijā. Romānā atklājas četru ģimeņu likteņi. Mūžīgā pabalstu diedelētāja Māra, viņas vīrs černobilietis Aldis un bērni Egmārs un Uldis – tie Mārai no pirmā vīra. Uz kopīgu pasēdēšanu pie glāzītes vienmēr gatavie kaimiņi – Guntis un viņa kādreiz tik piemīlīgā un čadīgā rudmate Sofija. Dievs vien zina, ko pa to laiku dara viņu bērni Reinis, Andris un mazā Madariņa. Zenta un viņas vīrs tālbraucējs šoferis Visvaldis gan no tiem dzērājiem turas pa gabalu. Viņi ...

 • 7.13

  8.39

  Stāsts par mopsi Karlu, kas pazuda un laimīgi atgriezās mā

  Nonna F., Veidenbahs L. u.c.

  Stāsts par mopsi Karlu, kas pazuda un laimīgi atgriezās mā

  Dzīve bez mopša ir iespējama, taču bezjēdzīga - tā uzskata mopša Karla saimniece. Taču kādu dienu viņas mīlulis nagaidīti pazūd. Kamēr viņa to izmisīgi meklē, mazais mopsis maldās pa pilsētu. Par laimi, viņš satiek Paulu.

Great choice, high quality, extensive selection!

Grāmatu nams "Valters un Rapa" - the best place to buy books, stationery, games, craft and art supplies.

Although "Valters un Rapa" has more than 100 years of experience, the book house got it's new look, as it is today, after reconstruction. After reconstruction book house at Aspazijas Boulevard 24 got a new, modern interior with a public elevator, which encourages parents with prams as well as people with disabilities or wheelchairs, to visit and browse the shop freely.

Gramatu nams "Valters un Rapa" provides a wide assortment of books in Latvian, English, Lithuanian, German, Russian and other languages, stationery, craft and art supplies, pre-school teaching aids, souvenirs, maps and guides, greeting cards, games, stamps, CD's and DVD's.

You can get 15% off books, calendars, coins and other goods buying online, and free shipping around Riga for purchases over 25 euros.

We offer extensive selection, great campaigns and offers!