Models search
Type
All
Model
Games and toys
Books
Stacionery
Gifts & Souvenirs
Gift cards
Produkti bez kategorijas
Foreign fiction

Register and shop10% cheaper

Gaidi mani

20,49 €
For registered buyers: 18.44 €
-
+
Kornvela, 1944
Kad Florence Deša uzzina, ka viņas vīrs Rūperts kaujas laikā pazudis bez vēsts un tiek uzskatīts par mirušu, viņa krīt izmisumā. Ir grūti pieņemt, ka zaudēta mūža mīlestība. Tādēļ, kad Florence kādā vecā grāmatā atrod lapiņu ar dzejoli “Gaidi mani”, viņa to uztver kā likteņa zīmi – Rūperts reiz atgriezīsies…

Londona, 1988
Jau kopš bērnības Makss naktīs redz savādu sapni – viņš atrodas kaujas laukā, un viņam draud briesmas. Vēloties saprast, ko nozīmē šis sapnis, Makss sāk pētīt savas ģimenes vēsturi. Visi pavedieni norāda uz saistību ar kādu radinieku – Rūpertu Dešu, kareivi, kas cīnījies tajā pašā vietā, kurā norit Maksa sapnis.

Melburna, 1994
Florence saņem vēstuli no kāda svešinieka, kurš dzīvo otrā pasaules malā. Viņš raksta, ka atceras dzīvi, ko dzīvojis kāds cits. Vai šis cilvēks varētu būt tas pats, kuru viņa ir gaidījusi jau vairākus gadu desmitus?

Santa Montefjore tiek dēvēta par romānu karalieni. Viņas darbi ir tulkoti vairāk nekā 25 valodās un pārdoti vairāk nekā 6 miljonos eksemplāru. Gaidi mani ir aizkustinošs romāns par mīlestību, kas stāv pāri laikam un apliecina, ka fiziska aiziešana nenozīmē beigas – tas ir jauns sākums.
Publishing house Kontinents
ISBN 9789934251054
Author Montefjore Santa
Weight 0.500