Models search
Type
All
Model
Games and toys
Books
Stacionery
Gifts & Souvenirs
Gift cards
Produkti bez kategorijas
Foreign fiction

Register and shop10% cheaper

Māja Pritēnijstrītā

20,99 €
For registered buyers: 18.89 €
Hurry, 1 left!
-
+

Lai arī Nolai Trenholmai pašai nepiemīt paranormālas spējas, viņa ir pietiekami ilgi dzīvojusi līdzās ekstrasensiem, lai spētu atpazīt garu klātbūtni, un nesen iegādātajā Jaunorleānas kotedžā neapšaubāmi mīt vismaz kāds pārītis nelūgtu viesu. Acīmredzot ir neatrisināti uzdevumi, kas nedod gariem mieru, un ne visi no viņiem ir labdabīgi. 


Tomēr pēc Bo Raiena sen pazudušās māsas Sannijas negaidītās atgriešanās Nolai vairs neatliek daudz laika, lai domātu par spokainajām parādībām. Jo īpaši tāpēc, ka valdzinošais, taču nepieejamais Bo, vēlēdamies atriebties cilvēkiem, kurus vaino māsas nolaupīšanā, lūdz Nolai pakalpojumu, kas draud laupīt ar tādām pūlēm iegūto dvēseles mieru. Viņš vēlas, lai Nola atjaunotu attiecības ar Maiklu Eiberu, kurš reiz salauzis meitenes sirdi. Bo ir pārliecināts, ka Maikla varenā ģimene ir vainojama Sannijas nozušanā un ka Maikls var palīdzēt tikt pie informācijas, kas ļaus policijai atrisināt šo lietu, - taču Nolai nāksies riskēt ar visu.

Pasaulslavenā rakstniece KĀRENA VAITA ir uzrakstījusi vairāk nekā 30 romānus, kas izdoti miljonos eksemplāru un tulkoti piecpadsmit valodās. Māja Pritēnijstrītā ir otrā grāmata Rojālstrītas sērijā.

Prasmīgi piepildot savu jauno romānu ar spriedzi un ģimenes noslēpumiem un uzburot Jaunorleānas atmosfēru, Kārena Vaita sniedz meistarklases paraugstundu. Šis pavērsieniem bagātais stāsts gandarīs lasītājus un liks viņiem palikt nomodā ilgāk nekā citkārt.
Goodreads

Author Vaita Kārena
ISBN 9789934250064
Year 2023
Publishing house Kontinents