Models search
Type
All
Model
Games and toys
Books
Stacionery
Gifts & Souvenirs
Gift cards
Produkti bez kategorijas
Latvian original literature

Register and shop 20% cheaper

Bergs un relikviju mednieki

7,69 €
For registered buyers: 6.15 €
-
+

Rakstnieka, literatūrzinātnieka, kultūras žurnālista Arno Jundzes (stāstu krājums “Gardo vistiņu nedēļa” (2012), romāns “Putekļi smilšu pulkstenī” (2014)) otrais romāns “Bergs & relikviju mednieki” ir pirmais latviešu kriptotrilleris, Apgāda Zvaigzne ABC romānu konkursa “Nacionālais bestsellers” laureāts.

Dievs uzrunāja Mozu un ieaicināja viņu mākonī, kur Mozus palika četrdesmit dienas. Viņi abi nespēja iedomāties, kādas sekas tas izraisīs…

Jau gadu tūkstošiem ticības fanātiķi un reliģiskie ordeņi, diktatori, lielvalstu slepenie dienesti, dēkaiņi un zemiski bandīti, ejot pāri līķiem, cenšas atrast pravieša Mozus aprakstīto Liecības šķirstu, noslēpumainos kristālus un īpašo priestera tērpu, kuru uzvelkot, iespējams sazināties ar Augstāko. Daži tic – viņi meklē svētās relikvijas, bet citi ir pārliecināti – Mozus tautieši redzējuši citplanētu supertehnoloģijas, kas spēj izraisīt vadāmas zemestrīces un uguns viesuļus, gluži kā 21. gadsimta klimatiskie ieroči.

Šo samudžināto sazvērestību spēs atrisināt tikai viņš – profesionālais basketbola leģionārs un miesassargs Ronalds Bergs. Viņa dzīvība ir briesmās, jo Bergu vajā visi. Tomēr arī Bergam ir cietas dūres, savāda humora izjūta un savs slepenais ierocis – Linda Mīļā. Kad vajadzēs nolaupīt Venēcijas Svētā Marka bazilikā noslēpto teitoņu kartes daļu – palīdzēt spēs tikai viņa. Ja vien neiesprūdīs šaurā bezizejā.

Vecās Derības praviešu mīklas, teitoņu ordeņa slepenie plāni, Ahnenerbe noslēpumi, nacionālboļševiki, lielvalstu militārie projekti, asinis stindzinoša pakaļdzīšanās Romā un neticams fināls kādā Kurzemes mazpilsētā.

Author Jundze A.
ISBN 978-9934-0-5704-5
Year 2016
Publishing house Zvaigzne ABC