Models search
Type
All
Model
Games and toys
Books
Stacionery
Gifts & Souvenirs
Produkti bez kategorijas
Biography & Autobiography

Register and shop10% cheaper

Balsis pār jūru. Monogrāfija par Gunaru Janovski

15,59 €
For registered buyers: 14.03 €
-
+

Romānu un monogrāfiju sērija Es esmu…

Ingunas Daukstes-Silasproģes monogrāfija BALSIS PĀR JŪRU — par latviešu rakstnieku, dzejnieku un mākslinieku Gunaru Janovski (1916–2000).

“Rakstnieks ne reizi vien atzinis, ka darbos ir izdzīvojis savu dzīvi dažādos variantos un iespējās, ka nav varējis uzrakstīt neko, kam pats nav bijis līdzdalībnieks vai vērotājs. Tā ir Janovska prozas būtiska iezīme, un tajā saskatāms arī viņa prozas spēks — dzīvot ar savu laiku un izdzīvot savu laiku, meistarīgi savas dzīves pavedienus saaužot ar literāro varoņu dzīvi.”
Dr. philol. Inguna Daukste-Silasproģe 

Inguna Daukste-Silasproģe (1968) ir literatūrzinātniece, Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūta vadošā pētniece, Latvijas Zinātņu akadēmijas korespondētājlocekle. Pētnieciskās intereses saistītas ar latviešu trimdas literatūru dažādās mītnes zemēs, balstoties plašās arhīvu un dokumentu studijās. Četru monogrāfiju autore, kā arī vairāku kolektīvo monogrāfiju līdzautore un rakstu krājumu sastādītāja. Saņēmusi LZA Viļa Plūdoņa balvu literatūrzinātnē (2003), Ērika Raistera piemiņas fonda godalgu (2015), Egona Līva piemiņas balvu KRASTA ĻAUDIS (2019) un Latvijas Zinātņu akadēmijas balvu (2020).

Publishing house Dienas grāmata
Year 2023
ISBN 9789934595929
Author Daukste-Silasproģe Inguna
Pages 488
Book cover cietie vāki
Weight 0.6
Size 16x22