Models search
Type
All
Model
Games and toys
Books
Stacionery
Gifts & Souvenirs
Gift cards
Produkti bez kategorijas
Primary school literature

Register and shop10% cheaper

Botānika. Valdorfizglītības avots

Out of stock

Čārlza Kovaca grāmata „Botānika” ir lasāmā grāmata valdorfskolu 5.klašu skolniekiem. Bet to ar patiesu interesi lasīs jebkurš desmitgadnieks.

Vai zini, kāpēc roze zina reizrēķinu? Saskaiti rozes ziedlapiņas, un tu to uzzināsi!

Čārlzs Kovacs daudzus gadus bija Edinburgas Rūdolfa Šteinera skolas skolotājs. Valdorfa jeb Šteinera skolas radās pirms gandrīz simts gadiem austriešu filozofa Rūdolfa Šteinera (1861-1925) pedagoģisko ideju un pedagoģijas redzējuma inspirētas. Valdorfskolu mācību programma veicina ne tikai bērna intelektuālo izaugsmi, bet arī meklē individuālu ceļu, kā izglītot visu būtni kopumā tā, lai ikkatrs augošs bērns iespējami pilnīgi attīstītu savu cilvēcisko un garīgo potenciālu.

Būdams skolotājs, Čārlzs Kovacs ik dienas veica rūpīgus savu stundu pierakstus, un kopš tā laika šie teksti ir citu skolotāju augstu vērtēti un plaši lietoti ne tikai Edinburgas, bet arī citās pasaules valdorfskolās.

Šī grāmata atklāj, kā Čārlzs Kovacs mācīja bērnus. Cits skolotājs noteikti atradīs savu ceļu, kā bērniem stāstīt botāniku.

Grāmatas beigās atradīsit Čārlza Kovaca stāstījumu vecākiem par to, kā viņš mācījis bērniem botāniku 5.klasē.

Šī ir pirmā sērijas „Valdorfizglītības avots” grāmata. Kāpēc tieši par botāniku? Tāpēc, ka augu pasaule ir mums visapkārt – atliek vien pacelt acis un raudzīties pasaules skaistumā!

Author Kovacs Č.
ISBN 9789934504150
Year 2015
Publishing house Alis