Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Bērnu literatūra

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Divi negantnieki blēņojas atkal

Nav noliktavā

Mailsam Mērfijam un Nailsam Spārksam lieliski padodas negantības. Gandrīz katru dienu nepārspējamie palaidņi ar saviem trikiem teju apgriež ar kājām gaisā visu Garlaikielejas reālģimnāziju. Lielais čiepsts... Haoss ēdnīcā... Veikli nostrādātās palaidnības ielīksmo klasesbiedrus un apkauno divu negantnieku lielāko ienaidnieku – uzpūtīgo direktoru Bārkinu. Taču kādu dienu – precīzāk sakot, skolas fotografēšanās dienā – jokdari pāršauj pār strīpu, un jau pēc pavisam neilga laika direktors Bārkins tiek atlaists no darba. Viņa vietā stājas direktors Bārkins seniors – iepriekšējā direktora tēvs, kas ne acu galā necieš nekādu muļķošanos. Jaunais direktors pieprasa ievērot dzelžainu disciplīnu un ir cieši apņēmies iznīcināt visus jautrības iedīgļus jau saknē. Skolēni stundās vairs nedrīkst strādāt grupās. Ir atcelti visi ārpusstundu pasākumi, piemēram, Pidžamu diena un deju vakars. UN, PATS SVARĪGĀKAIS, PAR PALAIDNĪBĀM JĀAIZMIRST.

Asprātīgi ilustrētajā otrajā sērijas grāmatā bestselleru autori un draugi Maks Bārnets un Džorijs Džons vēlreiz pierāda, ka apspiesto rokās nerātnības var noderēt, lai iedibinātu taisnību... un krietni izsmietos.
Galvenos varoņus un viņu nedarbus smalki un asprātīgi daudzās komiksveida ilustrācijās iedzīvinājis mākslinieks Kevins Kornels.

No angļu valodas tulkojusi Ieva Elsberga.

Jautrības un blēņu dubultporcija!
Džefs Kinnijs, sērijas “Grega dienasgrāmata” autors

Autors Džons Dž., Bārnets M.
ISBN 978-9934-0-6171-4
Izdošanas gads 2016
Izdevējs Zvaigzne ABC