Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Tulkotā daiļliteratūra

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Ceturtais spārns

25,99 €
Reģistrētiem pircējiem 20.79 €
-
+
Ienāc New York Times bestselleru autores Rebekas Jarosas radītajā pasaulē, kurā brutālā un elitārā Kara koledžā apmāca pūķu jātniekus!

Divdesmit gadus vecā Vijole Sorengeila bija gatavojusies mācīties Rakstvežu kvadrantā un cerēja uz mierīgu dzīvi vēstures un grāmatu lokā. Bet virsģenerāle – un arī viņas pūķnagcietā māte – lika Vijolei pievienoties simtiem kandidātu, kuri mēģina kļūt par Navares elites kaujiniekiem – pūķu jātniekiem. Taču, ja esi mazāka un trauslāka par pārējiem, nāve ir tikai rokas stiepiena attālumā... tāpēc, ka pūķi nepiesaistās vārguļiem. Viņi tos sadedzina. Turklāt saistīties gatavo pūķu ir mazāk nekā kadetu, tādēļ lielākā daļa Vijoles kursabiedru alkst viņu nogalināt, lai palielinātu savas izredzes. Citi viņu nogalinātu vien tāpēc, ka Vijole ir savas mātes meita, un no viņas atbrīvoties vēlas arī varenākais un nežēlīgākais Jātnieku kvadranta spārna vadītājs Kseidens Riorsons.
Vijolei būs jāizmanto asais prāts, lai ar katru jaunu dienu izdzīvotu kvadrantā. Arī karš pie Navares robežām nerimst, karalistes aizsargzintis irst un nāves tīstokļos tiek ierakstīti jauni vārdi. Vijolei sāk rasties aizdomas, ka vadība kaut ko slēpj. Draugi, ienaidnieki un mīļākie. Ikvienam Baskiatas Kara koledžā ir kāds savtīgs mērķis, tāpēc ka tiem, kuri tur iekļūst, ir tikai divi ceļi: absolvēt vai mirt.

Rebeka Jarosa ir New York Times bestselleru autore, sarakstījusi vairāk nekā piecpadsmit grāmatas, kas daudzkārt saņēmušas atzinīgas Publisher Weekly atsauksmes, kā arī Kirkus Best Book of the Year balvu. Viņa ir armijniece otrajā paaudzē, dievina karavīrus un ir vairāk nekā divdesmit gadus laimīgi precējusies ar vienu no viņiem. Viņai ir seši bērni, un viņa dzīvo Kolorādo ar stūrgalvīgiem angļu buldogiem, divām trakām šinšillām un kaķeni Artemīdu, kura valda pār visu ģimeni. Rebeka, kura ir bijusi aizbildne un pēc tam audžumāte jaunākajai meitai, aktīvi atbalsta bērnus audžuģimeņu sistēmā, darbojoties bezpeļņas organizācijā One October, kuru kopā ar vīru dibināja 2019. gadā. Lai uzzinātu vairāk par viņu misiju, apmeklējiet www.oneoctober.org.
Lai uzzinātu vairāk par Rebekas jaunākajiem darbiem un gaidāmajiem romāniem, apmeklējiet www.RebeccaYarros.com.
Autors Jarosa Rebeka
ISBN 9789934639043
Izdošanas gads 2024
Izdevējs Helios