Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Tulkotā daiļliteratūra

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Trīs eņģeļi

20,49 €
15,37 €
-
+
Satraucošs ceļojums pa vīnadārziem – ar mīlestības un detektīvintrigu – nepārspējamās Noras Robertsas pavadībā. Tāds ir viņas jaunākais darbs Trīs eņģeļi – romāns par mīlestību, atriebību, skaudību, pienākuma apziņu un veiksmi.

Terēza, Pilāra un Sofija – trīs paaudžu Džambelli ģimenes sievietes, trīs eņģeļi, kas nenogurstoši rūpējas par vīna darītavu, ģimenes uzņēmumu, kurš pastāv nu jau vairāk nekā simts gadus. Terēza pārvalda gan uzņēmumu, gan visu lielo Džambelli klanu, Pilāra viņas meita, ir maigas dabas būtne, kas vēlētos savu dzīvi veltīt tikai ģimenei, bet Pīlāras skaistā un spītīgā meita Sofija ir līdzīga vecmāmiņai. Kad ar Džambelli ražoto vīnu noindējas vairāki cilvēki un kāds noslepkavo Sofijas tēvu, sievietēm atliek cīnīties vai padoties. Viņas izvēlas cīņu, un liktenis drosminieces dāsni atalgo.


Dodieties burvīgā ceļojumā pa Napas un Itālijas vīna dārziem, jo apbrīnojamā Nora Robertsa sniedz vēl vienu aizraujošu, juteklisku un fantastisku stāstu par mīlestību, slepkavību, atriebību un ģimenes mīlestības spēku.
Publishers Weekly

No angļu valodas tulkojusi Liāna Niedra
Autors Robertsa Nora
ISBN 9789934251320
Izdošanas gads 2024
Izdevējs Kontinents