Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Latviešu oriģinālliteratūra

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Māte sieva. Sieva māte. Meita sieva

18,99 €
15,19 €
-
+
“MĀTE SIEVA. SIEVA MĀTE. MEITA SIEVA” stāsta par dramatiskām pagātnes traumām, kuras kā neredzami taustekļi sagandē dzīvi vairākām dzimtas paaudzēm. Likteņstāstos atklāti dažādu cilvēku dzīvesstāsti un viņu izdzīvotais laikmets. Tautas liktenis te atspoguļots daudzpusīgi un emocionāli.

Galvenā varone Ilzīte neapzinās, ka viņas liktenis ir sācies ilgi pirms piedzimšanas, kad karš un padomju okupācija sagrieza šķērsām mātesmātes Irmas un tēvamātes Jadvigas dzīvi. Abu piedzīvotie traģiskie notikumi ir atstājuši smagu nospiedumu meitenes mātes Ināras un tēva Ziga personībās. Šo ēnu ēnas klājas arī pār Ilzīti, traucējot uzplaukt un justies laimīgai, pašapzinīgai meitenei. Viņa aug tramīga un bikla, iemācās neizrādīt savas jūtas un pārdzīvojumus.

Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas laimīgs gadījums ļauj Ilzītei doties darbā uz ASV, kur viņa pamazām atspirgst un atveras dzīves izaicinājumiem. Solījums palīdzēt atrast prostitūcijā pārdoto māsu iegrūž Ilzīti laulībā ar daudz vecāko Ēriku, kurš meiteni patiesi mīl, jo viņā saskatījis līdzību ar savu pirmo mīlestību.

Pēc vecāku nāves Ilzīte pieķeras vīram, kura gādība un rūpes atgādina viņas mīļo vectēvu. Kas Ilzīte būs Ērikam? Meita? Sieva? Bet varbūt māte, kad viņam tas būs vajadzīgs?
Autors Kalniete Sandra
ISBN 9789934322549
Izdošanas gads 2024
Izdevējs Zvaigzne ABC