Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Biogrāfijas, memuāri

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Gaisma, ko nesam. Kā tikt pāri nedrošiem laikiem

28,69 €
Reģistrētiem pircējiem 22.95 €
-
+
"Esmu sapratusi, ka pašapziņa un ievainojamība iet roku rokā un visiem cilvēkiem, lai vai kas notiktu, piemīt tieksme pēc labā. Gaišums vairo drosmi. Ja apzināties savu gaišo pusi, tad esat sevi iepazinis un varat godīgi izstāstīt savu stāstu. Mana pieredze rāda, ka šādas zināšanas par sevi rada uzticēšanos, savukārt uzticēšanās dāvā iekšēju mieru un spēju saglabāt perspektīvu, ļaujot veidot jēgpilnas attiecības ar citiem cilvēkiem. To es uzskatu par visu lietu pamatu. Viena cilvēka nestā gaisma iededz gaismu kādā citā. Viena stipra ģimene dod spēku daudzām citām. Viena aktīva kopiena spēj aizraut sev līdzi tos, kuri vēl nav iesaistījušies. Lūk, kāds spēks piemīt gaismai, ko nesam."
MIŠELA OBAMA

Šī grāmata ir Mišelas Obamas plašu atzinību guvušo memuāru “Izaugt” turpinājums.
Bijusī Amerikas pirmā lēdija tajā sniedz praktiskus padomus un stratēģiskus ieteikumus, kā šodienas ārkārtīgi nedrošajā pasaulē saglabāt cerību un līdzsvaru. Viņa pauž pārliecību, ka, dodot savu gaismu citiem, mēs izgaismojam iespējas, ko slēpj apkārtējā pasaule, atklājam dziļāku patiesību un rodam ceļu uz nākotnei.
Mišela Obama grāmatā risina atklātu dialogu ar lasītāju, pievēršoties jautājumiem, kas nodarbina daudzus: Kā veidot ilglaicīgas un godīgas attiecības? Kā atšķirīgu uzskatu gadījumā atrast to, kas vieno un spēcina? Kā rīkoties, izjūtot šaubas vai bezpalīdzību?
Ko darīt, ja pēkšņi šķiet, ka visa kā ir par daudz?
Ar sev raksturīgo humoru, vaļsirdību un iejūtību viņa atklāj savas vērtīgākās pieredzes un atziņas, tādas kā “izrādiet laipnību”, “pacelieties pāri” un veidojiet savu “virtuves galda” cilvēku loku, kurā ietilptu gan jūsu uzticamākie draugi, gan mentori. “Gaisma mūsos” iedvesmos lasītāju dziļāk ielūkoties paša dzīvē, rast sevī prieka avotu un jēgpilni pavadīt arī nemierīgus laikus.
Autors Obama Mišela
ISBN 9789934320965
Izdošanas gads 2024
Izdevējs Zvaigzne ABC
Lappuses 298
Vāki cietie vāki
Svars 0.67
Izmērs 16x24