Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Gardumi

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Aukstā tēja Summer Evening Cold-brew, bio

Nav noliktavā
Auksti brūvējamā tēja SUMMER EVENING
10gb tējas maisiņi
Sastāvs: cintronmelisa, lielā nātre, vīgrieze, upeņu lapas, ķimenes.
Pagatavošana: ūdens pudelē vai krūkā ielej aukstu, svaigu ūdeni. Ievieto vienu tējas maisiņu. Aktīvi maisa vai sakrata pudeli 20 sekundes un atstāj uz 8-10 minūtēm ievilkties. 1gb piramīdas maisiņš paredzēts 500ml ūdens. Pēc vēlēšanās pievieno svaigus augļus, piparmētru vai oregano lapas.
Auksti brūvējamo tēju SUMMER EVENING jeb “Vasaras vakars” radījām ar sajūtām par garajām vasaras dienām un īsajiem, bet siltajiem un aromātiskajiem vakariem. Mainoties gadalaikiem, nāk rudens un ziema, atstājot mūs, Latvijas un Ziemeļeiropas cilvēkus, ar vien 5h dienas gaismas. Garos vakaros vēlamies iegrimt siltumā, vasaras aromātā, ko sniedz vīgriežu medainā smarža. Izbaudīt upeņu maigo garšu. Cik lieliski, ka mums ir šie garie vakari, kuros varam noķert īso vasaras vakaru maģisko garšu un to paildzināt! Auksti brūvējamā tēja  SUMMER EVENING, kuras sastāvā ir upeņu lapas, ķimenes un lielās nātres, ļauj baudīt mierpilnu dzērienu. Augi ir dabīgi bagāti ar A, E vitamīniem un papildus dzelzi.
Mēs, PŪKT radītājas un komanda, esam aizrautīgas dabas pētītājas un pārgājienu cienītājas. Auksti brūvējamā tēja SUMMER EVENING ir tas, ko ņemam līdzi saulrieta pastaigās un piknikos, kā arī darbīgajās pēcpusdienās, kad gatavojam jūsu dāvanu pasūtījumus. Papildus svaigam gaisam un pilnvērtīgai maltītei vēlamies uzņemt šķidrumu ar pievienoto vērtību, garšu un vitamīniem. Savukārt PLŪKT vadītāja Māra Lieplapa ir aizrautīga kalnos kāpēja, un tieši šīs aukstās tējas tika testētas Māras 2023.gada ekspedīcijā Indijas Himalajos, uzkāpjot 5200m augstajā Khung La Pass virsotnē
Bez kofeīna.
Bioloģiski sertificēts produkts.
Radīts Latvijā no Latvijā iegūtiem savvaļas augiem un ogām.
Brīvs no ĢMO.
Pasniegts kompostējamos augu šķiedras tējas maisiņos, kuri ir brīvi no plastmasas
Ražotājs PLŪKT
Svītrkods 4751030890203