Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Attīstošās rotaļlietas

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Auto-konstruktors 250x85x120 BT09

28,99 €
Reģistrētiem pircējiem 23.19 €
-
+
Lotes Toys Car - Constructor, BT09, izmērs 250x85x120mm, svars 750grami.
Iepazīstinām ar mūsu koka kraušanas un celtniecības automobiļu konstruktoru — apburošu rotaļu pavadoni, kas radīts, lai rosinātu radošumu un mācīšanos jūsu bērna iztēles pasaulē. Šī pārdomāti izstrādātā rotaļlieta apvieno Montesori un Valdorfa izglītības principus, nodrošinot un bagātinot pieredzi mazajām rociņām un zinātkārajiem prātiem.
Galvenās iezīmes:
• 8 saistošas ​​daļas: šajā komplektā ietilpst pavisam 8 koka gabali, katrs rūpīgi izstrādāts, lai stimulētu jūsu bērna radošumu. Iekšpusē jūs atradīsiet 7 dažādu formu celtniecības blokus un burvīgu kabīni.
• Izglītojoša spēle: veiciniet tādas būtiskas prasmes kā smalko motoriku koordinācija, problēmu risināšana un telpiskā izpratne, bērnam konstruējot savu automašīnu. Veiciniet neatkarīgu domāšanu un stāstu stāstīšanu, kad viņi pēta bezgalīgās iespējas.
• Dabīga un roku darbs: šī rotaļlieta ir izgatavota no augstākās kvalitātes, pilnīgi dabīga oša ​​koka un ir rūpīgi roku darbs, un tā izstaro siltumu un autentiskumu. Koksnes dabīgie graudi un tekstūra pievieno rotaļām maņu elementu, padarot to par taustes prieku jūsu bērnam.
• Drošs un netoksisks: mēs drošību uztveram nopietni. Wooden Stacking Car Constructor un tā sastāvdaļas ir pārklātas ar netoksisku, bērniem draudzīgu vasku, nodrošinot, ka tas ir gan izklaidējošs, gan drošs jūsu mazajam.
Specifikācijas:
• Ieteicamais vecums: ideāli piemērots bērniem no 10 mēnešu vecuma.
• Materiāli: Izgatavots no dabīgā oša koka un pārklāts ar netoksisku vasku.
• Iepakojuma saturs: Jūs saņemsiet 7 celtniecības blokus un burvīgu koka kabīni.
Izmēri:
• Automašīnas izmēri, ieskaitot kabīni un piekabi, ir aptuveni 250x85x120mm.
• Koka celtniecības blokiem ir dažādas formas un izmēri, kas papildina komplekta daudzpusību.
Bagātiniet spēles laiku ar iztēli:
Mūsu koka kraušanas un celtniecības automašīnu konstruktors piedāvā iespēju pasauli, kurā jūsu bērns var konstruēt, kraut un radīt savus unikālus piedzīvojumus. Apvienojot Montesori un Valdorfa izglītības filozofijas, šī rotaļlieta lieliski papildinās rotaļu istabas, bērnudārzus un klases.
Atdzīviniet sava bērna pasauli ar dabīgā, ar rokām darinātā koka šarmu un iedrošiniet stundas radošas rotaļas. Atbrīvojiet viņu iztēli ar šo daudzpusīgo un izglītojošo rotaļlietu. Pasūtiet savu koka kraušanas un celtniecības automašīnu konstruktoru jau šodien un vērojiet, kā viņi dodas nebeidzamas jautrības un mācību ceļojumā.
Lotes Rotaļlietas Izgatavotas atbilstoši ES rotaļlietu drošības standartam un visām drošības prasībām, CE marķējums.
Ražotājs TOYS FAMILY
Svītrkods 2000003578702