Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Attīstošās rotaļlietas

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Koka rotaļu zvaigžņu piramīda

28,99 €
Reģistrētiem pircējiem 23.19 €
-
+
Lotes Toys Stacking Star PY57, izmērs 118x118x190mm, svars 520grami.
Dabīga, ar rokām darināta izglītojoša zvaigzne koka kraušanas un veidošanas piramīda — ideāla dāvana mazuļa jaunrades un attīstības pavērsieniem. Šī unikālā izglītojošā rotaļlieta, kas izstrādāta, iedvesmojoties no Montesori un Valdorfa principiem, ir valdzinošs papildinājums jebkurai bērnudārzam, nodrošinot maņu izpētes un agrīnas mācīšanās pasauli.
Galvenās iezīmes:
• Pārdomāti izstrādāts dizains: šī zvaigžņotā koka piramīda ir dabiska, ar rokām darināta koka izstrādājumu meistarības apliecinājums. Tas sastāv no 8 sarežģīti izgrieztām daļām ar pamatīgu pamatni un septiņām mazākām zvaigžņu formām, un katra no tām piedāvā unikālu taustes pieredzi.
• Izglītojoša rotaļa: ar šo Montesori un Valdorfa iedvesmoto rotaļlietu veiciniet agrīnu mācīšanos. Salieciet un salieciet zvaigžņu formas, lai izveidotu valdzinošu piramīdu, stimulējot mazuļa smalkās motorikas un telpisko izpratni, radot spēcīgu pamatu turpmākajām mācībām.
• Dabīga un droša: izgatavota no augstākās kvalitātes, pilnīgi dabīga koka bez kaitīgām ķīmiskām vielām vai apdares, šī rotaļlieta ir droša un videi draudzīga izvēle jūsu mazā rotaļu laikam. Dabīgo koksnes šķiedru maņu pievilcība piešķir taustes pieredzei papildu dimensiju.
• Montesori un Valdorfa iedvesma: šī rotaļlieta saskan ar Montesori un Valdorfa izglītības filozofiju, veicinot bezgalīgas, iztēles bagātas spēles un mudinot jaunos prātus izpētīt un radīt.
Specifikācijas:
• Ieteicamais vecums: piemērots zīdaiņiem no 10 mēnešu vecuma.
• Materiāli: Izgatavots no pilnīgi dabīga koka, koncentrējoties uz drošību un kvalitāti, pārklāts ar bērniem drošu un netoksisku vasku.
• Iepakojuma saturs: Jūs saņemsiet 8 koka gabalus, tostarp pamatni un septiņas mazākas zvaigžņu formas, no kurām katra ir paredzēta iesaistīšanai un izglītošanai.

Agrīnas mācīšanās dāvana:
Mūsu dabīgā, rokām darinātā izglītojošā zvaigzne koka kraušanas un veidošanas piramīda nav tikai rotaļlieta; tas ir vērtīgs izglītojošs līdzeklis jūsu mazā atklājuma ceļojumam. Tas iepazīstina mazuļus ar burvīgo formu, faktūru un motorisko prasmju attīstības pasauli, vienlaikus ievērojot Montesori un Valdorfa principus.
Izvēlieties šo izcilo dāvanu mazulim, kas piepildīta ar dabīga, ar rokām darināta koka autentiskumu, un radiet paliekošas atmiņas, kad jūsu bērns dodas mūžizglītības piedzīvojumā. Pasūtiet Zvaigžņu koka kraušanas piramīdu jau šodien un iedvesmojiet izpētīšanas prieku mazuļa pirmajos gados.
Lotes Rotaļlietas Izgatavotas atbilstoši ES rotaļlietu drošības standartam un visām drošības prasībām, CE marķējums.
Ražotājs TOYS FAMILY
Svītrkods 2000003578948