Models search
Type
All
Model
Games and toys
Books
Stacionery
Gifts & Souvenirs
Gift cards
Produkti bez kategorijas
Books for preschool literature

Register and shop10% cheaper

Kas aug parkā

12,39 €
For registered buyers: 11.15 €
-
+

Mazs sējenis, kas aug parkā, raugās apkārt, vērīgi aplūko kaimiņus - bērzu, ozolu, pīlādzi, kļavu, osi, kastaņu, papeli, vītolu - un meklē, kāds koks ir viņš. Jo būt vienam ir skumji, “jo laime ir atrast šajā pasaulē kādu, kurš ir tev līdzīgs”.

“Kas aug parkā” ir pasaka bērniem par svarīgām lietām: par izaugsmi un sevis atrašanu, par līdzībām un atšķirībām, kā arī par to, cik svarīgi ir, lai tev apkārt būtu kāds, kas ir kaut mazliet līdzīgs tev. Un vēl tas ir reizē ekoizglītojošs stāsts par kokiem mums apkārt, kuriem ejam garām, bet ne vienmēr zinām, kas tie ir. Tāpēc grāmata noderēs ikvienam mazajam lasītājam, kurš vēlas uzzināt visbiežāk sastopamo parka vai dārza koku nosaukumus, iemācīties tos atšķirt. Pateicoties lieliskajām ilustrācijām, būs tik viegli atcerēties, kā tie izskatās, kāda tiem ir miza, sēklas, lapas un ziedi.

Grāmata iekļauta Straptautiskajā bērniem un jauniešiem domātās literatūras “The White Ravens” 2016. gada katalogā.

Katerina Mihaļicina ir ukraiņu rakstniece, tulkotāja un redaktore. Mihaļicina ir izdevusi vairākus dzejas krājumus un aptuveni 10  bērnu prozas un dzejas grāmatas. Viņas darbi ir tulkoti bulgāru, poļu, vācu, lietuviešu, krievu, zviedru, armēņu un grieķu valodā.

Grāmatu no ukraiņu valodas tulkojis Māris Salējs, grāmatas literārā redaktore ir Māra Poļakova. Grāmata izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Author Mihaļicina Katerina, Bula Oksana
ISBN 9789934918902
Year 2023
Publishing house Baltais valis