Models search
Type
All
Model
Games and toys
Books
Stacionery
Gifts & Souvenirs
Gift cards
Produkti bez kategorijas
Sports, healthy diet

Register and shop10% cheaper

3 dienu uztura programma. Dzīvā / augu valsts pārtika uzturā

Out of stock

Trīs dienas enerģijai, veselībai un labsajūtai!

Svaigās pārtikas eksperte Gražina Guma izstrādājusi unikālu trīs dienu uztura programmu, kas attīra organismu un uzlabo pašsajūtu. Gražinas metode Lietuvā kļuvusi tik populāra, ka tai pievērsušies tūkstošiem cilvēku.

Uztura programma domāta ikvienam, kas vēlas ieklausīties savā organismā, atklāt jaunas garšas un palutināt sevi ar veselīgu pārtiku. Tikai trīs dienas - un jūs sajutīsiet enerģiju, ko sniedz organismu attīrošs un spēcinošs uzturs.

Grāmatā atradīsiet produktu sarakstu, kas būs lielisks palīgs iepērkoties, īpaši izstrādātu ēdienkarti trim dienām un receptes. Ēdieni ir viegli pagatavojami, garšīgi un bagāti vitamīniem un uzturvielām. Receptes papildina krāšņas fotogrāfijas - šī grāmata ir arī bauda acīm!

Gražina Guma (Gražina Gum) ir mediķe, dzīvās/augu valsts pārtikas eksperte, vegānu uztura speciāliste, vairāku grāmatu autore. Rīko seminārus, kulināros kursus, organismu atjaunojošas atpūtas kūres, organizē veselīga dzīvesveida nometnes Baltijas valstīs. Gražina ir izstrādājusi arī īpašu produktu līniju. Vairāk par autori: www.grazinagum.lt

No lietuviešu valodas tulkojusi Marika Taube.

Author Guma G.
ISBN 9789934061639
Year 2017
Publishing house Zvaigzne ABC
Ražotājs Zvaigzne ABC
Tips Guma G.
Svītrkods 9789934061639
Language latviešu
Pages 120
Book cover mīkstie vāki
Weight 0.416000
Size 190 x 250 x 12