Models search
Type
All
Model
Games and toys
Books
Stacionery
Gifts & Souvenirs
Gift cards
Produkti bez kategorijas
Thrillers, crime novels

Register and shop 20% cheaper

Mūžīgā draudzībā

21,99 €
For registered buyers: 17.59 €
-
+

Pazudusi sieviete. Mājas augšstāvā policija atrod apjukušu viņas ar demenci slimojošo tēvu un virtuvē – īstas asinspirts pēdas.

Izmeklēšana Piu Zanderi un Oliveru fon Bodenšteinu aizved uz Frankfurtes slaveno Vinteršeida grāmatu izdevniecību, kurā pazudusī sieviete strādājusi par literatūras programmas direktori. Pēc vairāk nekā trīsdesmit darba gadiem viņa tika atlaista, jo bija apvainojusi plaģiātismā vienu no autoriem. Skandāls un arī slepkavības motīvs?

Kad tiek atrasts pazudušās līķis un notiek vēl viena slepkavība, Pia un Bodenšteins atklāj kādu rūpīgi glabātu noslēpumu, kuru bija zinājuši arī abi upuri. Kurš mirs nākamais? Izmeklētājiem nākas vajāt noziedznieku, kurš, šķiet, visu laiku ir viņiem soli priekšā...

Nele Noihausa (dz. 1967) ir vācu rakstniece, kuras romāni par Olivera un Pias izmeklētajiem noziegumiem ir populāri daudzās pasaules valstīs un jo īpaši Vācijā. Rietumhesenes policijas prezidents Nelei Noihausai piešķīris goda kriminālkomisāres titulu. “Mūžīgā draudzībā” ir septītais autores romāns, kas tiek izdots latviešu valodā.

Publishing house Zvaigzne ABC
ISBN 9789934313813
Author Noihausa T.
Year 2023
Language latviešu
Pages 480
Book cover cietie vāki
Weight 0.75
Size 22x15