Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Ezotērika

Iedvesma katrai dienai

Noplēšamais kalendārs
11,79 €
Reģistrētiem pircējiem 10.61 €
Pēdējie eksemplāri!
-
+
"Iedvesma katrai dienai’’ ir īpašs formāts, kur ir iespēja katru dienu noplēst pa lappusei. Šī grāmata radīta, lai ikvienai nedēļas dienai piešķirtu pozitīvu sākumu un piedāvātu uzdevumu, kas palīdzēs veidot produktīvu un iedvesmojošu turpmāko gadu. Šis produkts piepilda katru dienu ar pozitīvām domām un rīcību, nodrošinot ikdienas devu motivācijas un radošuma.
Pirmdienu sāc nedēļu ar darāmo darbu sarakstu. Otrdienā izvēlies nākošās nedēļas ieradumus, kurus attīstīt. Trešdienā velti laiku sev un izdomā plānu kādam no saviem mērķiem. Ceturtdienā izdomā mazās un lielās vēlmes, ko vēlētos iegādāties vai ko piepildīt. Pietdienā izdomā plānu brīvdienām vai idejas kā gribētu pavadīt laiku. Sestdienā iegristi atmiņās un pieraksti tos skaistos brīžus, kurus negribētu aizmirst. Svētdienā ļaujies radošumam un iedvesmai brīvi plūst krāsjot dažādas mandalas!

Šīs iedvesmas plāns ir izstrādāts, lai radītu pozitīvu un produktīvu attieksmi ikdienā un nākošajā gadā, veicinot personīgo izaugsmi un radošumu. Katras dienas uzdevumi ir domāti kā iedrošinājums un izaicinājums, kas dod iespēju katru nedēļu padarīt īpašāku un piepildītāku.
ISBN 9789934590603
Izdošanas gads 2023
Izdevējs Avots
Lappuses 366
Vāki mīkstie vāki
Svars 0.4