Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Bērnu literatūra

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Akmens eņģeļi

9,69 €
Reģistrētiem pircējiem 7.75 €
-
+

Durvis stāvēja pavērtas. Simona aizturēja elpu, pielavījās pie durvju spraugas un ielūkojās istabā. Sirds mežonīgi sitās. Mute bija izkaltusi, un meitene neuzdrošinājās ne acu pamirkšķināt. Ja vien viņa varētu…
Un tad Simona to ieraudzīja.
Ēnu uz grīdas.
Kāds tur patiešām stāvēja. Kāds, kas bija garš un meta milzīgu ēnu.

Tuvojoties Lieldienām, Simona nevar vien sagaidīt, kad varēs pavadīt nedēļu kopā ar vecmāmiņu Ohusā. Bet kaut kas ir atgadījies gan ar vecmāmiņu, gan viņas māju. Vecmāmiņa ir nogurusi un domīga. Un Simona Nopūtu istabā dzird čīkstošus soļus. Lielās akmens skulptūras dārzā nepārtraukti pārvietojas... Bet no kurienes nāk mistiskās balsis, kas dzirdamas kasešu atskaņotājā? Balsis, kas lūdz Simonu pasteigties, pirms ir par vēlu.
Simona kopā ar draugiem Billiju un Aladinu mēģina atrisināt mīklu.

Kristīnas Olsones noslēpumu pilnās grāmatas par Aladinu, Billiju un Simonu Zviedrijā ieguvušas vairākus apbalvojumus: “Stikla bērni” – Zviedrijas Radio balvu par labāko bērnu romānu 2013. gadā, “Sudraba puisēns” – Zviedrijas Grāmatu žūrijas balvu par labāko romānu 9–12 gadus veciem bērniem 2014. gadā, kā arī ikgadējo Zviedrijas Grāmattirgotāju asociācijas balvu “Tava grāmata – tava izvēle”.

Zviedru rakstniece Kristīna Olsone (1979) ir diplomēta politoloģe, taču patlaban pilnībā pievērsusies rakstniecībai. Viņa rada darbus gan bērniem, gan pieaugušajiem, un tiem raksturīgi noslēpumu un spriedzes pilni notikumi.

No zviedru valodas tulkojusi Ieva Pudure.

Autors Lorensa M.
ISBN 9789984335308
Izdošanas gads 2020
Izdevējs Pētergailis
Valoda latviešu
Lappuses 301
Vāki cietie vāki
Svars 0.670000
Izmērs 140 x 210 x 30