Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Biogrāfijas, memuāri

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Finks un sargeņģelis. Zibsnis

12,99 €
Reģistrētiem pircējiem 10.39 €
-
+
Kad gaišreģi Eiženu Finku, kam piedēvētas leģendārā Nostradama spējas, piecos no rīta Šķirotavas stacijā iemet lopu vagonā izsūtīšanai, priekšā ir Benjamiņa kundze, kas viņam jautā: “Tu tik gudrs — kāpēc neparedzēji, ka tevi vedīs prom?” Uz ko Finks atbild: “No likteņa nav iespējams izbēgt, tāpēc es nopirku siltus filca zābakus.”
Finks pareģo, fotografē, zīlē… Viņa mazmeita Larisa Olga Upesjure visu mūžu atcerēsies vectēva dīvainās nodilušās kārtis. Finks kontaktē ar viņpasauli… Paralēlajā pasaulē viss ir ierakstīts, visu var ieraudzīt. Savu enerģiju viņš uzlādē pilnmēness naktīs. Finks spēlē arfu… Skaņu vibrācijas palīdz pieslēgties Visumam, uztvert un raidīt domas, vienlaikus būt trijās vietās — Rīgas dzīvoklī, pie vasarnīcas vārtiem Majoros un Valmieras vilcienā, no drošas iznīcības izglābt Sibīrijas lēģerī VostUrallag ieslodzītos.
Eižens Finks — fotogrāfs, gaišreģis, pareģis, sapņu tulks, mags, viens no lielākajiem Eiropas medijiem. Finka kontā tūkstošiem pareģojumu, no kuriem gandrīz visi ir piepildījušies. Pēdējais, tāpat kā Nostradamam, — par paša aiziešanu viņsaulē./Rakstniece Lia Guļevska.
Autors Visockis Juris, Raudonis Pāvils
ISBN 9789934206528
Izdošanas gads 2023
Izdevējs Jumava
Lappuses 224
Vāki mīkstie vāki
Svars 0.34
Izmērs 13x21