Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Produkti bez kategorijas
Biogrāfijas, memuāri

Reģistrējies un iepērcies par 10% lētāk

Karaļnams

27,79 €
Reģistrētiem pircējiem 25.01 €
-
+

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā rakstnieces un žurnālistes Tīnas Braunas biogrāfisko stāstu par britu karalisko ģimeni "Karaļnams: patiesība un posts Vindzoru galmā" (The Palace Papers: Inside the House of Windsor - the Truth and the Turmoil). No angļu valodas tulkojusi Alda Vāczemniece. Induļa Martinsona vāka mākslinieciskais noformējums.

"Vairs nekad," noteica karaliene Elizabete II pēc princeses Diānas traģiskās nāves. Viņa bija pārliecināta, ka karaliskajā ģimenē vairs nekad nebūs "otras Diānas", kuras popularitāte un rīcība radītu draudus britu monarhijai. Tomēr nepagāja ilgs laiks, kad vēsture draudēja atkārtoties – princis Harijs satika Holivudas zvaigzni Meganu Mārklu, un karaļnamam atkal nācās tikt galā ar jauniem izaicinājumiem.
Papildus prinča Harija un Meganas skandālam autore atklāj arī to, kā pēc princeses Diānas nāves veidojās Čārlza un Kamillas attiecības, kā princis Viljams satika Keitu un viņu pasakai līdzīgais mīlasstāsts apbūra visu pasauli, un kā karaliene Elizabete II spēja saglabāt stāju un vienmēr palika uzticīga monarhijai.

Autors Brauna Līna
ISBN 9789934293085
Izdošanas gads 2024
Izdevējs Latvijas mediji