Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Attīstošās rotaļlietas

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Koka kaķis ar veramu auklu

Nav noliktavā
Lotes Toys Threading Cat uz riteņiem, TT51, izmērs 140x63x105mm, svars 160grami.

Mūsu rokām darināta koka, videi draudzīga izglītojoša vītņojoša rotaļlieta uz riteņiem — pārdomāti izstrādāts šedevrs, kas izstrādāts, lai uzlabotu smalkās motorikas un veicinātu mīlestību pret mācīšanos bērniem no 3 gadu vecuma. Iedvesmojoties no Valdorfa un Montesori izglītības principiem, šī rotaļlieta ir vairāk nekā tikai spēle; tie ir vārti uz holistisku attīstību.
? Videi draudzīga meistarība: katrs šīs vītņošanas rotaļlietas gabals ir rūpīgi ar rokām izgatavots no ilgtspējīgi iegūtas koksnes, nodrošinot zemu ietekmi uz vidi. Mēs ticam rotaļlietu radīšanai, kas ne tikai stimulē jauniešus, bet arī pozitīvi ietekmē planētu.
? Izglītojoša un saistoša: šī vītņošanas rotaļlieta ir daudzdimensionāla mācību pieredze. Dabas krāsas un gludās koka virsmas piesaista bērna maņas, savukārt vītņu veidošana veicina roku un acu koordināciju, telpisko apziņu un koncentrēšanos. Vadot koka krelles pa sarežģītām takām, bērni aktīvi attīsta savas smalkās motorikas.
? Uz riteņiem piedzīvojumam: Atbrīvojiet kustību prieku! Vītņu griešanas rotaļlietai ir vienmērīgi ripojoši riteņi, kas pārvērš mācību procesu aizraujošā piedzīvojumā. Skatieties, kā jūsu mazais bērns pēta savu apkārtni, nevainojami iekļaujot rotaļas un izglītību.
? Dabiskā sensorā stimulācija: mūsu vītņu rotaļlietas koka konstrukcija piedāvā taustes pieredzi, savienojot bērnus ar dabisko pasauli. Koka pieskāriens nodrošina jutekļiem bagātu vidi, veicinot dziļu saikni ar materiāliem un veicinot agrīnu meistarības izpratni.
? Valdorfa un Montessori iedvesmots: šī vītņošanas rotaļlieta, kas sakņojas Valdorfa un Montessori izglītības principos, mudina uz brīvām, iztēles pilnām spēlēm. Tā respektē bērna dabisko attīstību, ļaujot viņam atklāt, radīt un mācīties savā tempā.
? Izturīgs un drošs: drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Rotaļlieta ar vītni nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas, apdarināta ar netoksisku vasku un konstruēta tā, lai tā izturētu spēles stingrību. Jūtieties pārliecināti, nodrošinot bērnam rotaļlietu, kas ir ne tikai bagātinoša, bet arī droša.
Iesaistiet mācīšanās burvību un spēlējieties kopā ar mūsu rokām darināto koka videi draudzīgo izglītojošo rotaļlietu vītņošanai uz riteņiem. Atbrīvojiet bērna neierobežoto potenciālu, kad viņš dodas atklājumu, zinātkāres un prasmju attīstības ceļojumā.

Lotes Rotaļlietas Izgatavotas atbilstoši ES rotaļlietu drošības standartam un visām drošības prasībām, CE marķējums.
Brīdinājums! Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem. Garš vads. Nožņaugšanās risks.
Ražotājs TOYS FAMILY
Svītrkods 2000003578979