Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Attīstošās rotaļlietas

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Koka rotaļlietas asorti

11,99 €
Reģistrētiem pircējiem 9.59 €
-
+
Atklājiet mūsu rokām darinātās dabīgā koka automašīnas šarmu — valdzinoša Montesori un Valdorfa iedvesmota izglītojoša rotaļlieta, kas radīta, lai mazu zēnu un meiteņu pasaulē radītu prieku un mācīšanos. Šī apburošā koka automašīna, kas rūpīgi izgatavota no dabīga koka, ir vairāk nekā rotaļlieta; tā ir lieliska dāvana maziem bērniem, apvienojot jautrību un izglītību vienā, skaisti ar rokām darinātā iepakojumā.
Galvenās iezīmes:
Roku darbs ar mīlestību: Katrs koka auto ir izgatavots prasmīgām rokām, nodrošinot unikālu un īpašu pieskārienu. Pievēršot uzmanību detaļām dizainā, šī rotaļlieta ir mūžīga, un tā ir tikpat skaista, cik izglītojoša.
Montesori un Valdorfa iedvesmots: šis koka auto ir piepildīts ar Montesori un Valdorfa izglītības filozofiju, un tas bērniem draudzīgā un dabiskā veidā mudina spēlēt bezgalīgi, veicinot radošumu, iztēli un agrīnu mācīšanos.
Izglītojošas mazuļu rotaļlietas: ne tikai estētiskā pievilcība, bet arī šī koka automašīna ir veidota kā aizraujošs izglītības līdzeklis. Tā iepazīstina mazus ar mobilitātes, koordinācijas un iztēles spēles pamatiem, liekot pamatu agrīnai izziņas attīstībai.
Dabīgais koks: šī automašīna ir izgatavota no augstas kvalitātes dabīgā koka, un tajā nav kaitīgu ķīmisku vielu, kas nodrošina drošu un videi draudzīgu rotaļu pieredzi jūsu mazajiem.
Specifikācijas:
Ieteicamais vecums: ideāli piemērots mazuļiem, ideāli piemērots zēniem un meitenēm no 10 mēnešiem un vecākiem.
Materiāli: izgatavota no dabīgā koka, katra automašīna atspoguļo roku darba autentiskumu un siltumu.
Izmēri: koka automašīna ir izstrādāta ar mazuļiem draudzīgām proporcijām, kas mazajām rociņām ļauj to viegli satvert un izpētīt.

Perfekta dāvana:
Neatkarīgi no tā, vai meklējat dzimšanas dienas dāvanu vai pārdomātu dāvanu kādam īpašam notikumam, mūsu rokām darinātā dabīgā koka automašīna ir apburoša izvēle. Tas ne tikai valdzina ar savu estētisko pievilcību, bet arī iesaista jaunos prātus izpētes un atklājumu pasaulē.
Ierosini savas dzīves mazo iztēli ar šo burvīgo koka auto. Pasūtiet tagad un uzdāviniet viņiem mācību prieku rotaļājoties.
Lotes Rotaļlietas Izgatavotas atbilstoši ES rotaļlietu drošības standartam un visām drošības prasībām, CE marķējums.
Ražotājs TOYS FAMILY
Svītrkods 2000003578726