Models search
Type
All
Model
Spēles un rotaļlietas
Grāmatas
Kancelejas preces
Idejas dāvanām
Dāvanu kartes
Produkti bez kategorijas
Biogrāfijas, memuāri

Reģistrējies un iepērcies par 20% lētāk

Īlons Masks. Tesla, SpaceX un ceļš uz gaišāku nākotni

29,99 €
Reģistrētiem pircējiem 23.99 €
-
+
“Izcils ieskats šī brīža pasaulē nozīmīgākā uzņēmēja dzīvē. Ešlijs Venss glezno neaizmirstamu Īlona Maska unikālās personības portretu, nepiesātināmo degsmi un spēju sasniegt virsotnes, neskatoties uz grūtībām.”
Washington Post
“Izsmeļošs vēstījums… Šī grāmata kalpo kā tiešs apraksts par cilvēku, kuru līdz šim pārsvarā esam redzējuši kariķētu no sabiedrības puses. Nonākot līdz grāmatas pēdējām lappusēm, ikviens lasītājs vēlēsies nolikt malā jebkādus iepriekš radušos salīdzinājumus ar Stīvu Džobsu. Novērtējiet Īlonu Masku. Nav neviena, kas līdzinātos viņam.”
New York Times grāmatu apskats
“Drosmīga un ārkārtīgi iespaidīga biogrāfija.”
Wall Street Journal
“Ešlijs Venss piedāvā daudzpusīgu ieskatu šī tehnoloģiju titāna ikdienā. Patiesi labas biogrāfijas izceļas divos veidos: pirmkārt, tajās atrodami daudzi pikanti un iepriekš nedzirdēti stāsti un, otrkārt, tajās atšķetināti neskaitāmi ievērojamas personības dzīves līkloči un nepatiesi pieņēmumi, kas palīdz ieraudzīt kopainu… Skaidri redzams, ka Īlona Maska biogrāfija atbilst abiem minētajiem kritērijiem.”
Forbes
“Īlons Masks ir cilvēks, kurš līdzinās man: riskētājs, kuru nebiedē neveiksmes, ar neizsīkstošu vēlmi nodrošināt cilvēcei gaišāku nākotni. Ešlija Vensa spoži veidotā biogrāfija iemūžina Īlona Maska ievērības cienīgo dzīvesstāstu un neapslāpējamo garu.”
Ričards Brensons, Virgin Group dibinātājs
Autors Venss Ešlijs
ISBN 9789934206672
Izdošanas gads 2024
Izdevējs Jumava