Veikala virtuālā tūre

Veikala virtuālā tūre

Grāmatu TOP 10
15.07.2019 - 21.07.2019
1.

Našķoties

Ozoliņa Ž.
Jaunums

16,14

2.

Nauda. Bailes 3

Latvietis I.

8,49

3.

Selfiji

Adlers-Olsens J.

17,25

4.

Specnazs

Suvorovs V.
Jaunums

13,17

6.

Vēstule ar pielikumu

Dreimane I.
Jaunums

13,42

7.
8.

Māra

Zebris O.

9,34

9.

Piens un medus

Kaura R.

13,42

10.

Indiešu dievi un dieves

Ankrava S.
Jaunums

13,59

Aktualitātes

Iepazīsti Jāņa Jēkabsona darbus izstādē "Te un Portugālē".

Grāmatu namā Valters un Rapa" skatāma gleznotāja Jāņa Jēkabsona gleznu izstāde "Te un Portugālē", kas lieliski parāda viena mākslinieka spēju saskatīt atšķirīgo un apvienot to savā daiļradē.
Gleznotājs Jānis Jēkabsons ir aktīvs un radošs mākslinieks, kurš regulāri rīko personālizstādes, piedalās grupu izstādēs un plenēros.

Akciju sabiedrības “Valters un Rapa” valde izsludina ārkārtas akcionāru pilnsapulci.

Akciju sabiedrības “Valters un Rapa” valde izsludina ārkārtas akcionāru pilnsapulci, kas notiks 2019. gada 8. augustā plkst. 16:00, Rīgā, Aspazijas bulvārī 24, 3. stāvā, reģistrācija no plkst. 15:00.

Darba kārtībā: Statūtu grozījumi.
Akcionāru pārstāvjiem reģistrējoties jāiesniedz pārstāvētā akcionāra rakstiska (fiziskām personām notariāli apliecināta) pilnvara, pārstāvja personu apliecinošs dokuments.

A/S "Valters un Rapa"
Aspazijas bulvāris 24, Rīga, LV - 1050
as@valtersunrapa.lv

Jauna kolekcija skolai!
1.
3.

Soma Explore Daniel 2in1 G60

-
Jaunums

54,39

5.
7.

Soma 46x30x20cm UP61820

-
Jaunums

33,99

8.
10.

Soma Thule 17'' TEBD-217 Blur2

-
Jaunums

98,59


Pēdējie 10 jaunumi

Eljota K.

15,04

Trakā vasara

Flora neprātīgi mīl savu vīru.

Diemžēl viņš jau sen ir precējies ar citu...

Kad Floras bijušā vīra vecāki uzaicina viņu pavadīt vasaru idilliskajā Kornvolā, sieviete piekrīt. Galu galā, būtu tik brīnišķīgi nodoties gleznošanai un smeldzīgām atmi...

Putre I.

1,52

Treniņburtnīca bez līnijām 4-5 gadi

Šī burtnīca ir lielisks palīgs bērnam, lai sagatavotos veiksmīgai rakstītprasmes apguvei. Pārvelkot dažādos vingrinājumus un burtu elementu paraugus, bērns nostiprinās rokas sīko muskulatūru un apgūs rakstīšanai nepieciešamās kustības.

Smeltere A.

33,99

Piecdesmit gadi Rīgas modē

Grāmata ir Asnates Smelteres atmiņu un pārdomu stāsts par viņas ilgo un veiksmīgo ceļu modes industrijā, kas aizsācies jau 20. gadsimta 60. gados ar modeles gaitām tolaik visā Padomju Savienībā plaši pazīstamajā Rīgas Modeļu namā un žurnālā “Rīgas...

Vēja E.

15,63

Starp zvaigznēm

Romānam līdzīgs biogrāfisks dzīvesstāsts par ceļu, kurš vienkāršu lauku meiteni izved no Sēlijas mežiem, lai tālāk vestu pa garīgās attīstības kāpnēm.

LIKTENIS vēlīgi sniedz viņai iespēju sastapties ar dvēseliski gudriem mākslas pasaules cilvēki...

Kuks R.

14,87

Leģenda par Parsifālu

Ļaujieties viduslaiku stāstam par karaļa Artūra neparasto pasauli – bruņniecības goda kodeksu, bruņinieku turnīriem un patiesas mīlestības izpausmēm! Leģenda par Parsifālu ir vairāk nekā tikai stāsts par viena bruņinieka Svētā Grāla meklējumiem. D...

Akmentiņa M.

19,54

Ļaut iepazīt un piedzīvot

Pieaugušajiem ir jāpienem, ka ikviens bērns ir unikāls. Pieaugušo uzdevums ir apzināties bērna neatkārtojamību, iejūtīgi un uzmanīgi izvērtēt katra bērna spējas un viņa attīstību, tādejādi ikvienā topošajā cilvēkā radīt ticību, cieņu pret apkārtēj...

Kusiņa M.

14,36

Savvaļas ziedi Latvijas gadalaikos

Grāmatas autore Maruta Kusiņa, bioloģe, dabai veltītu izdevumu un mācību grāmatu autore, ir aizrautīga dabas pētniece un fotogrāfe. Viņas kaislība ir savvaļas puķes.
Šajā grāmatā augi sakārtoti to ziedēšanas secībā. Autore aprakstījusi gan populār...

Anderss de la Mote

15,29

Vasaras beigas

Kādā 1983. gada vasaras pievakarē no lauku mājām gleznainajos Dienvidzviedrijas līdzenumos bez vēsts pazūd mazs puisēns. Viss ciems iesaistās pazudušā bērna meklēšanā, taču viņu atrast tā arī neizdodas. Minējumi un baumas izplatās ātri, bet nozieg...

Briedis L.

9,34

Vilcene un atraitnis

“Lai atgūtos no zaudējuma, atraitnis viens pats vada laiku Rumānijas Karpatu kalnos un nakšņo pamestā mednieku būdā. Mežonīgajos klaiņojumos viņa vienīgā pavadone un sarunu biedrene ir vilcene, kuru viņš dēvē par mežalaņķīti. Meistarīgi savienojot...

Brenegena A.

23,62

Uzņēmējdarbības rokasgrāmata māksliniekiem un dizaineriem

"Vairums Latvijas radošo industriju uzņēmumu izmanto ārštata darbinieku pakalpojumus, pielāgojoties dizaineru vēlmei allaž darboties pie vairāk nekā viena projekta. Savā ikdienā redzu, ka jaunie dizaineri ir īpaši prasmīgi mākslas izpausmēs, bet n...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!