Veikala virtuālā tūre

Veikala virtuālā tūre

Grāmatu TOP 10
29.11.2021 - 05.12.2021
1.

Ādamsona faili

Latvietis I.

8,09

2.

Bailes 4. Nāve

Latvietis I.

8,99

3.
4.

Kam puķe zied... Jānis Ziemeļnieks

Zālītis J.

10,25

5.

Mīla Benjamiņa

Muktupāvela L.

15,92

6.

Ziemassvētku cūks

Roulinga Dž.

18,89

8.

Uz dzīvību un nāvi

Judina D.

17,54

9.

Visos sirds nostūros

Sagāna F.

13,94

Aktualitātes

Pie mums Alberta Franciska Pauliņa izstāde "Pašportreti un sapņi"!

Teju vai katram māksliniekam šad un tad ir jāuzglezno savs pašportets, gan savas daiļrades cienītājam par prieku, gan sev par varēšanu. Arī mākslas vēsturei par godu! Sapņiem un vīzijām paliek akvareļi un grafikas- viegli kā spēlējoties, kā vingrinoties, bet rezultāts kā jau labam māksliniekam pienākas. Alberts Francisks Pauliņš nenoliedzami ir brīnišķīgs ainavists un kluso dabu meistars. Tukumu gleznojis visu savu mūžu. Iegleznojies Tukumā līdz kaulam, līdz horizontam. No vienas Tukuma malas līdz otrai, pat gleznodams savas darbnīcas kaktus tie tādi tukumiski sanākuši. Gleznotājs savos darbos ir asprātīgs un gaišredzīgs mīlēdams savu dzīvi , savas īpašās krāsas un darbu.

Sveicam Māri Putniņu ar Triju Zvaigžņu ordeņa iegūšanu!

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls 2021. gada 22. oktobrī nolēma atbilstoši Valsts apbalvojumu likuma 11. pantam par vienu no Triju Zvaigžņu ordeņa virsniekiem iecelt Filmu studijas “Animācijas Brigāde” scenāristu un komponistu, mākslinieku, producentu un rakstnieku Māri Putniņu!
Māris Putniņš ir arī viens no “Valters un Rapa” izdotajiem, uzticamākajiem un populārākajiem autoriem. Viņa daudzpusīgais talants izpaudies kā rakstniekam, radot sešu populāru bērnu grāmatu sēriju “Mežonīgie pīrāgi”, kas gadu gaitā nezaudē lasītāju interesi un radījis vērtīgu pienesumu latviešu bērnu literatūras vidē.
“Valters un Rapa” kolektīvs sveic Māri Putniņu ar augsto atzinumu!

Kalendāru mēnesis
1.

K/2022 Tīģera gads B

-

2,06

2.
5.

Kalendārs 2022. Izkrāso gadu!

Staka A.

3,86

7.

Kalendārs 2022 Latvijas daba - Ziema

Sienas kalendārs

2,69

8.
10.

Student Flex

Skolēnu DG Timer

13,04


Pēdējie 10 jaunumi

Judina D.

17,54

Uz dzīvību un nāvi

Lielās mājas kriminālpārvaldes ekspertiem līdz kaklam varas visatļautība, viņi nodibina paši savu ekspertīžu centru, taču darba maiņu iztraucē baisu notikumu virkne. Deviņu mūzu fonda direktoram, pret kuru sākta finanšu pārbaude, tiek nolaupīts dē...

Latvietis I.

8,09

Ādamsona faili

Jūs gribat zināt, kas notiek Latvijā?

Jūs tiešām gribat zināt, kas notiek Latvijā? Nu labi. Tikai nesakiet, ka neviens jūs nebrīdināja.

"Ādamsona faili" dod jums iespēju uzzināt par valstisko organizētās noziedzības grupējumu - par to, cik ci...

Zālītis J.

10,25

Kam puķe zied... Jānis Ziemeļnieks

Sērijas "Es esmu…" darbs – Jāņa Zālīša monogrāfija "Kam puķe zied..." – par latviešu dzejnieku Jāni Ziemeļnieku (1897–1930).
"Jānis Zālītis ir "literatūrvēsturnieks no Dieva". Viņš zina apbrīnojami daudz, rok dziļi un pārredz plašas, mazapgūtas pēt...

Drage G.

12,59

Karma Sūtra stāsti

Gvido Drage – sēņu vecis ar motorzāģi – sāka rakstīt pēc un pirms 40 (rēķini, kā tīk). Vispirms sapinās ar dzeju (spilgti, bet šaurā lokā), tad iekrita lielās mīlas – haiku – skavās (publicēts vairākās latviešu haiku izlasēs), līdz sīks sānsolītis...

-

14,30

Vai zini, kur dzīvnieki mīt? Izzinoša pastaiga mežā un pļavā

Kādi dzīvnieki mitinās lietus mucā, bet kādi - mūsu gultā? Kuri putni prot lidot zem ūdens? Kāpēc stirnēniem uz muguras ir plankumi? Kas garšo grāmatu utīm?
Slavenais vācu mežzinis Pēteris Vollēbens aizvedīs tevi ciemos pie dzīvniekiem, kas mīt mež...

-

14,21

No antarktīdas līdz zilonim

Izzinoša, pamācoša un iedvesmojoša – šī grāmata ne tikai priecē ar skaistām ilustrācijām, bet arī izglīto.
Ar oriģinālu zīmējumu palīdzību tiek parādītas dažādas tēmas un nozares, radot bērniem skaistu un tīkamu vidi, kas rosina interesi un vēlmi m...

-

8,09

Mazais pūķis kokosrieksts. Nebaidies!

Mazais pūķis Kokosrieksts ar draugiem dodas meklēt slavenā jūraslaupītāju kapteiņa Rudā Rūdolfa amuletu, kurš guļ jūras dibenā. Varbūt tas palīdzēs atgūt drosmi bailīgajam pirātam Pīteram.
Bet, kad draugiem dzelmē uzglūn briesmas, bailes ir jāmet p...

-

8,09

Mazais pūķis kokosrieksts un vampīrdēka

Mazais pūķis Kokosrieksts un viņa draudzene Matilde nespēj noticēt: Pūķu salā ir uzradies vampīrs, kas naktīs lidinās apkārt, iedvešot visiem bailes. Kas negantelim te darāms? Vai Durberts grib sakost pūķus, lai pārvērstu viņus par vampīriem? Par ...

-

8,09

Mazais pūķis kokosrieksts meklē atlantīdu

Kopš mazais pūķis Kokosrieksts uzzinājis par nogrimušo zemūdens valstību Atlantīdu, viņam miera vairs nav. Viņš grib kļūt par jūras pētnieku un sameklēt noslēpumaino pilsētu. Šī ideja šķiet aizraujoša arī Oskaram un Matildei. Draugi atrod piemērot...

-

11,69

Maģisko zvēru skola 3 gaisma izdziest!

Šī skola glabā noslēpumus!
Tas kuram palaimējas, iegūst sev labāko draugu pasaulē - maģisko zvēru. Zvēru, kas prot runāt. Ja vien viņš pieder tev...
Kad Edijs saņem mazo sikspārnīti Eiženiju, visi klasesbiedri priecājas līdz ar viņu. Gandrīz visi. T...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 10% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!