Veikala virtuālā tūre

Veikala virtuālā tūre

Grāmatu TOP 10
09.09.2019 - 15.09.2019
1.

Es atzīstos

Kabrē Ž.
Jaunums

18,27

2.

Našķoties

Ozoliņa Ž.
Jaunums

16,14

3.

Melanholiskais valsis

Krekle M.
Jaunums

14,44

4.

Mīlestība ir (grāmata + CD)

Račs G.

13,85

5.

Vija Artmane. Sirdī palikušie

Blaua L.
Jaunums

13,34

6.

Aitas

Puče A.
Jaunums

11,38

7.

Vilcene un atraitnis

Briedis L.

9,34

9.

Baltā nāve. Izmeklē Kormorans Straiks

Galbraits R.
Jaunums

17,25

Aktualitātes

Paplašinām pasūtījumu piegādes iespējas kopā ar DPD!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” saviem e-veikala klientiem piedāvā vēl plašākas pasūtījumu saņemšanas iespējas, uzsākot sadarbību DPD Latvija!
Tagad, noformējot sūtījumu, klientiem ir iespēja atrast sev nepieciešamo nosūtīšanas veidu arī DPD Pickup tīklā – paku nosūtīšanu uz Paku Bodēm vai automatizētiem paku termināliem – Paku Skapjiem.

Iepērcies laicīgi, lai būtu GATAVS SKOLAI!

Iegādājoties skolas preces* 50 Eur vērtībā SIA „Grāmatu nams „Valters un Rapa”” veikalos Vecrīgā, Aspazijas 24, t/c Domina Shopping, t/c Sky&More un saņem 10 Eur dāvanu karti turpmākiem pirkumiem!

Par pirkumu 25 Eur vērtībā saņem pārsteiguma dāvanu savam lasītpriekam!

Akcijas norises periods: 05.08.2019 - 25.08.2019.
* Skolas preces – rakstāmlietas, penāļi, klades, burtnīcas, krāsas, mugursomas un citas kancelejas preces.


Pēdējie 10 jaunumi

-
Jaunums

64,59

Satversmes komentāri. V nodaļa Likumdošana

Piektā Satversmes zinātnisko komentāru grāmata, kas veltīta mūsu valsts pamatlikuma V nodaļai “Likumdošana”. Tas ir līdz šim nebijis pētījums par Latvijas parlamentārismu.
Šajā komentāru sējumā ietvertie Satversmes skaidrojumi ir fundamentāls pētīj...

-
Jaunums

35,69

Pacientu tiesību likuma komentāri

Pacientu tiesību likuma komentāri skaidro ar likumu aizsargātās pacienta tiesības un noteiktos pienākumus, kā arī saigaidāmo rīcību no ārstniecības personām to īstenošanā un veicināšanā. Katrs panta komentārs satur divas pamata daļas. A daļa snied...

Kramiņš E.
Jaunums

17,76

Sarunas bez robežām

Muzikālā teātra aktieris, režisors, vokālais pedagogs un pedagoģijas zinātņu doktors Edgars Kramiņš ir sagatavojis patīkamu pārsteigumu teātra mīļiem jaunajā teātra sezonā – jaunu teātra mākslai veltītu grāmatu. Tā ir monogrāfija “Sarunas bez robe...

Jansone A.
Jaunums

7,39

Trimdas bērnu bērni

Viens no grāmatas varoņiem Matīss Kukainis (zvērināts advokāts ASV un Latvijā) stāsta: “Arvien esmu gandarīts par savu izvēli – dzīvot ar savu ģimeni un strādāt Latvijā. Esmu pateicīgs liktenim, sievai Līgai un vecākiem par ceļu, ko man parādīja, ...

Auziņa Szentivanyi I.
Jaunums

7,39

Celmus laida mākoņos (brošēts izdevums)

Ieva Auziņa-Szentivanyi par grāmatu stāsta: “ Šī grāmata ir tapusi, lai palīdzētu mums saprast, kā mūsu senči tika galā ar bēdām, likstām un grūto darbu klaušu laikos, kā viņi prata jokot un priecāties, to izsakot tautas dziesmās.

Esmu vēl Pirmās...

Auziņa Szentivanyi I.
Jaunums

10,19

Celmus laida mākoņos

Ieva Auziņa-Szentivanyi par grāmatu stāsta: “ Šī grāmata ir tapusi, lai palīdzētu mums saprast, kā mūsu senči tika galā ar bēdām, likstām un grūto darbu klaušu laikos, kā viņi prata jokot un priecāties, to izsakot tautas dziesmās.

Esmu vēl Pirmās...

Freids Z.
Jaunums

16,74

Mākslinieks un fantazēšana

Zigmunds Freids "Mākslinieks un fantazēšana"
Sastādījis un no vācu valodas tulkojis Igors Šuvajevs

“Kaut mums izdotos sevī vai sev līdzīgos atrast vismaz kaut kādu dzejošanai radniecīgu darbību! Tās izpēte ļautu mums cerēt gūt pirmo skaidrojumu dz...

Vēra R.
Jaunums

16,40

Sieviete no desmitās kajītes

Tas bija iecerēts kā īsts sapņu ceļojums.
Ziemeļblāzma. Ekskluzīvs prezentācijas brauciens ar luksusa kruīza kuģi kopā ar preses pārstāvjiem, un Lo Bleklokai tā vienlaikus ir iespēja atgūties pēc šokējoša pārdzīvojuma.
Tomēr viss izvēršas pavisam ci...

Tālers R.H., Sanstīns K.R.
Jaunums

13,34

Mudinājums: kā pieņemt pareizu s lēmumus par veselību...

Ik dienu mēs pieņemam visdažādākos lēmumus – lēmumus par personīgajiem ieguldījumiem, bērnu skolām, maltītēm un lēmumus par labdarības mērķiem. Diemžēl mūsu lēmumu pieņemšanas process bieži vien ir kļūdains. Nobela prēmijas laureāts Ričards Tālers...

Šafere M.A., Barouza A.
Jaunums

9,60

Gērnsijas Literatūras un tupeņmizu pīrāga biedrība

“Varbūt grāmatām piemīt kāds slepens māju atrašanas instinkts, kas aizved tās pie īstajiem lasītājiem? Cik burvīgi būtu, ja tā būtu patiesība,” tā Londonā mītošā rakstniece Džuljeta atbild Dosijam, vienam no Gērnsijas Literatūras un tupeņmizu pīrā...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!