Grāmatu TOP 10
07.01.2019 - 14.01.2019
1.

Ēnas spogulī

Judina D.

3,90

2.

Vīrieši bez sievietēm (Stāsti)

Murakami H.

13,42

3.

1904. Melanholiskais valsis

Žolude I.

5,35

4.

Smalkā POFIGISMA māksla

Mensons M.
Jaunums

17,76

5.

Samaitātā

Račko K.

14,36

6.

Latviešu zīmju spēks

Ektermane B.

16,40

7.

Dainu kodekss

Kursīte J.

33,99

10.

Killera izvēle

Hants T.

13,93

Aktualitātes

Aicinām iepazīt Grāmatu namu unikālā virtuālajā tūrē!

Tagad Grāmatu namu ”Valters un Rapa” ir iespējams apmeklēt neizejot no mājām!
Mūsu filiāle Vecrīgā, Aspazijas 24, ir lielākais grāmatu veikals Latvijā, kurā piedāvājam plašāko grāmatu un kancelejas preču klāstu.

Lai uzzinātu vairāk – ieskaties! -> https://ture.valtersunrapa.lv/

Laimīgu un grāmatpilnu jauno gadu!

Mūsu darba laiks Aspazijas bulvārī 24:
30.12.18 -> 11:00 - 18:00
31.12.18 -> 11:00 - 18:00
01.01.19 -> BRĪVS


Pēdējie 10 jaunumi

-

3,31

Draudzīgie kucēni. Aizrautīgās krāsas. Ar uzlīmēm

Iepazīsties ar Bingo un Rolliju - pasaulē ņiprākajiem kucēniem, kuri ik pa laikam dodas veikt neparastus uzdevumus! Liec lietā iztēli un krāšas, un lai šajā grāmatā atdzīvojas ik lappuse!

-
Jaunums

8,92

Minecraft. Pētniecības ceļvedis

Oficiālais "Pētniecības ceļvedis" palīdzēs izdzīvot spēlē, iemācīs atrast resursus, darināt visus vajadzīgos priekšmetus un aizsargāties no uzbrucējiem. Ekspertu padomi ļaus no sirds izbaudīt "Minecraft" pasaules izpēti.

-
Jaunums

14,19

Augstākā joga. Joga Vasišta I sējums

Šis ir tavs ceļvedis augstākās zināšanas praktizēšanai: lasi Riši Vasištas savam māceklim Rāmam pausto viedumu ik dienu.

Ieskaties! Katrai gada dienai veltīts viens sējuma atvērums.

Tavās rokās ir “Augstākās Jogas” pirmais sējums. Tā ir Svami Ve...

-
Jaunums

23,79

Jaunais zinātnieks. Tik aizrau joši! Vairāk nekā 30 eksperime

Skolēniem, kuriem jāapgūst dabaszinātnes, īsts palīgs būs komplekts "Jaunais zinātnieks. Tik aizraujoši!". Tajā ietilpst vairāk nekā 30 vienkāršu un aizraujošu eksperimentu apraksts un aprīkojums to veikšanai. Veicot eksperimentus, jaunais pētniek...

Ouena N.
Jaunums

15,29

Zirneklis istabas stūrī

KAM TICĒT?
KURU NODOT?
KAD BĒGT?

“Mans vārds ir Marija. Marija Martinesa. Esmu plastikas ķirurģe. Man ir 33 gadi. Dzimšanas vieta: Salamanka Spānijā... Un esmu notiesāta par katoļu priestera slepkavību...”

Marija atrodas cietumā, bet apgalvo, ka n...

Hokinsa P.

14,36

Ūdenī

Neuzticies rāmai ūdens virsmai. Nekad jau nevar zināt, kas slēpjas dziļumā... Upē, kas plūst cauri pilsētai, tiek atrasta noslīkusi sieviete, vārdā Nela. Vasaras sākumā līdzīgs liktenis bija piemeklējis pusaugu meiteni. Viņas nav pirmās, kas zaudē...

Mo Jeņs

12,66

Meistar, jo tālāk, jo trakāk!

Mo Jeņs ir viens no ietekmīgākajiem mūsdienu ķīniešu rakstniekiem, 2012. gadā saņēmis Nobela prēmiju literatūrā. Rakstnieks dzimis 1955. gadā Ķīnā Šaņdunas provincē, un dzimtā puse bieži atainota viņa darbos. Mo Jeņa daiļradi raksturo reālistiski ...

Hants T.

13,93

Killera izvēle

Vai tu būtu gatavs nogalināt, lai glābtu mīļoto?

Gerija Fostera dzīve ir ievirzījusies pareizajā gultnē. Pēc gadiem ilgiem pūliņiem viņa sieva Beta beidzot ir gaidībās, un viņš tikko uzsācis savu biznesu. Taču viens acumirklis sagrauj ilūzijas pa...

Radziņa Z.

7,64

Esi man vajadzīgs

"Cilvēkam vajag suni, katram cilvēkam noteikti vajag suni! Šis Regīnas Ezeras grāmatas nosaukums man vienmēr bijis stingrs dzīves moto. Tā bija manas pasaules lietu kārtība. Šodien, kad gandrīz desmit gadi vadīti starp suņiem, kuri cilvēkiem kaut ...

Kūlis Ē.

11,47

Saulesbrāļi

Liepājas rakstnieka Ērika Kūļa garstāsts “Saulesbrāļi” noslēdz prozas daiļdarbu idejisko triloģiju, kurā ietilpst apgādā publicētie romāni “Vecīt, bez komentāriem...” un “Atsaldētais”. Rakstnieks nepaguris aicina iedziļināties to cilvēku domāšanā,...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!