Grāmatu TOP 10
10.07.2017 - 16.07.2017
1.

Bailes

Latvietis I.
Jaunums

7,90

2.

Veselība pie mājas sliekšņa

Eniņa V.

16,99

3.

Korporācija. Krievija un VDK gadsimtu mijā

Feļštinskis J., Pribilovskis V
Jaunums

16,99

4.

Kroņu pinējs

Erenštreits J.
Jaunums

15,29

5.

Es pazīstu vairs tikai sevi

Sēja L.

16,99

6.

Kad saulriets noskūpsta debesis

Robertsa N.
Jaunums

14,19

7.
9.

Latviešu leģions patiesības gaismā

Lācis V.
Jaunums

14,70

10.

Trīs

Ikstena N.

13,17

Aktualitātes

Aicinām apmeklēt Daiņa Bērziņa personālizstādi "Desmit debesu dāvanas"!

Grāmatu namā "Valters un Rapa" apskatāma Daiņa Bērziņa mākslas darbu izstāde "Desmit debesu dāvanas", kurā atlasīti desmit darbi ar skaistām, autoram iemīļotām Latvijas dabas ainavām.
Šī izstāde ir autora devītā personālizstāde un veidota pēc "Valters un Rapa" aicinājuma.
Arhitekts Dainis Bērziņš zīmē un glezno klusās dabas, portretus, aktus un ainavas dažādās sausajās tehnikās - ar pasteli, grafīta zīmuli, krītu un sangīnu uz papīra. Visvairāk tiek strādāts pie ainavām pastelī, gleznojot tieši dabā.

ZEĶU ZAGĻA MEDĪBAS “VALTERS UN RAPA” VEIKALOS!

BlindArt grāmatas projekts ir Latvijā vēl nebijusi ideja - četru pasaku grāmatu sērija, kas paredzēta bērniem pirmsskolas vecumā un sociāli atbildīgiem vecākiem, kuriem rūp bērnu mentālā attīstība.

Grāmatu saturs tika veidots apvienojoties četrām Latvijas vājredzīgo biedrības radošām personībām, kuras 10 nedēļu garumā strādāja, lai radītu interesantos pasaku tēlus un neparasto notikumu virpuli. Katrai no četrām grāmatām ir savs uzdevums, lai bērni spētu atraktīvā veidā iepazīt pasauli un attīstīt iztēli.

CEĻOJAM KOPĀ AR GRĀMATU
1.

Cilvēku, zvēru un dievu zemē

Osendovskis A.F.
Jaunums

16,06

2.

Ielu muzikanta dienasgrāmata

Vagrants H.

11,04

3.

Pasaules salas latviešu klaidoņu acīm

Autoru kolektīvs

10,62

5.

Aku-Aku. Lieldienu salas noslēpums

Heijerdāls T.

14,70

6.

Gruzija. Sarunas ar dūjām

Ruka E.,Bley A.

10,19

7.

Dzīvības un nāves disnejlendā

Lapsa L.

12,74

8.

Trīspadsmit Amerikas

Lapsa L.

12,74

9.

Ceļojumu maģija

Lorencs J.

10,19

10.

Uzbekistāna. Starp zeltu un urānu

Ruka E., Bley A.

5,94


Pēdējie 10 jaunumi

Zavadskis M.
Jaunums

14,70

Pārdošanas meistarība. Papildināts izdevums

"Pārdošanas meistarība" ir laba pašattīstlbas rokasgrāmata ar klientu apkalpošanas un pārdošanas darbu saistītiem speciālistiem, kā ari viņu vadītājiem. Ilgus gadus strādājot ar klientiem, autors ir praksē pārbaudījis grāmatā izklāstītās patiesība...

-
Jaunums

3,39

Lielās Pēdas dēls 2. Darbošanās grāmata

Grāmatas aizraujošie uzdevumi, krāsainās uzlīmes un ilustrācijas – animācijas filmas kadri – palīdzēs iepazīt filmas “Lielās Pēdas dēls” varoņus un uzzināt par viņu piedzīvojumiem. Grāmatas un filmas galvenais varonis ir pusaugu puika Ādams, kurš ...

-
Jaunums

3,39

Lielās Pēdas dēls 1. Darbošanās grāmata

Grāmatas aizraujošie uzdevumi, krāsainās uzlīmes un ilustrācijas – animācijas filmas kadri – palīdzēs iepazīt filmas “Lielās Pēdas dēls” varoņus un uzzināt par viņu piedzīvojumiem. Grāmatas un filmas galvenais varonis ir pusaugu puika Ādams, kurš ...

Ficdžeralds F.S.
Jaunums

10,96

Ir maiga nakts

Diagnoze: šizofrēnija. Akūta fāze, strauja pasliktināšanās. Bailes no vīriešiem nav konstitucionālas, bet gan slimības simptoms... Prognoze pagaidām nav skaidra.

Jaunais psihiatrs Diks Daivers iemīlas savā skaistajā pacientē Nikolā. Pāris appreca...

Kestere U.
Jaunums

7,56

Nelūgtie ciemiņi

Ulrika Kestere (1988) ir dzimusi Latvijā, Liepājā. Četru gadu vecumā kopā ar ģimeni viņa pārcēlās uz dzīvi Zviedrijā. Ulrika ir fotogrāfe, bērnu grāmatu ilustratore un grafikas dizainere. Viņas grāmata “Nelūgtie ciemiņi” (Vilda Grannar) 2017. gadā...

Autoru kolektīvs

26,34

Jānis V.Kļaviņš zinātnē, mūzikā, dzīvē

Grāmata "Jānis V. Kļaviņš zinatnē, mūzikā, dzīvē" stāsta par izcila ārsta, zinātnieka un operas dziedoņa Jāņa Kļaviņa ne mazāk izcilo dzīvi - bērnību,
jaunības gadiem Latvijā. Sākoties Otrajam pasaules karam viņš kopā ar mīļoto sievu, tēlnieci Minj...

Robertsa N.
Jaunums

14,19

Kad saulriets noskūpsta debesis

Bodīnes nams ir idilliska atpūtas vieta pilsētas nogurdinātajiem. Šis uzņēmums ir Longbovu dzimtas lepnums, kas tai dāvājis prāvus ienākumus un apkārtnes iedzīvotāju cieņu. Tikai retais nojauš, kādi noslēpumi un traģēdijas slēpjas aiz šķietami lai...

Melbārde I., Zeltiņš A.
Jaunums

15,12

NLP- Mācība par personīgo meistarību. 1. grāmata

MĒS VARAM VADĪT SAVU DOMĀŠANU UN KONTROLĒT SAVAS RĪCĪBAS REZULTĀTUS
Grāmatas autori Indra Melbārde (M.A. NLP) un Artūrs Zeltiņš (M.A. NLP) ir pieredzes bagāti sertificēti NLP treneri.
Ikdienā Indra un Artūrs ar savām zināšanām dalās 2002. gadā izvei...

Strode R.

14,70

The Lielvārde Belt

The belt as a colorful and expressive accent piece is a significant part of all Latvian national costumes. It is only the Lielvārde belt, however, that has provoked so much conjecture and so many questions.
The Lielvārde belt, rich in colorful patt...

Buiķis E.

11,72

Skaisti šķiras tikai tilti

Pirms dodamies tālāk, atgriezīsimies 2007. gada vasarā, kad satikās divi pavisam jauni ideālisti un nolēma, ka viņi tik ļoti ciena viens otra darbus, ka tas nevar palikt bez ievērības, tādēļ salika pieres kopā, saskandināja piena glāzes un nolēma ...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!