e-Veikals

Grāmatu TOP 10

16.01.2017 - 22.01.2017

Aktuāli

Visvairāk pārdotās grāmatas 2016!

Pēdējie 10 jaunumi

 • 18,69

  21,99

   Nauda. Tās aizraujošā vēsture un ietekme uz mūsu dzīvi

  Segals K.

  Jaunums Nauda. Tās aizraujošā vēsture un ietekme uz mūsu dzīvi

  Kabīra Segala pētījumu rezultāts ir vienreizēja un aizraujoša grāmata par naudu ne tikai kā maksāšanas līdzekli, bet arī kā mūsu civilizācijas sastāvdaļu visos laikmetos. Grāmata savā ziņā maina lasītāju priekšstatus par naudu un ļauj paraudzīties uz to no cita skatpunkta, ļaujot ieraudzīt tās lomu un ietekmi uz ikviena cilvēka dzīvi. Autors pēta un apraksta naudu kā dzīvu būtni. No angļu valodas tulkojis Zigmunds Šteins.

 • 12,74

  14,99

  Sapnis par dārzu

  Vilsone K.

  Jaunums Sapnis par dārzu

  Tas varētu šķist savādi, taču bailes no dārzkopības nav nekas neparasts. Dažiem sāpīgs ir stila jautājums, bet citus biedē dārzaugu izvēle – plaša un sarežģīta sfēra, kurā lieto tādas frāzes kā “ilga ziedēšanas sezona” un visvisādus neskaidrus apzīmējums latīņu valodā. Šī grāmata būs ceļojums cauri dārziem, ar piezīmēm (un attēliem), te apkopotas pārsteidzoši vienkāršas idejas, kas atrisinās pat sarežģītākās problēmas. No angļu valodas tulkojusi Anna Sauke.

 • 15,63

  18,39

  Omce sūta sveicienus un atvainojas

  Bakmans F.

  Jaunums Omce sūta sveicienus un atvainojas

  Ikviens atceras vecmāmiņas mājas smaržu. Ikviens atceras viņas stāstītās pasakas. Bet vai visas vecmāmiņas mēdz braukt bez tiesībām un flirtēt ar policistiem? Nakts melnumā ielauzties zoodārzā? No balkona šaut uz garāmgājējiem ar peintbola šauteni? Septiņgadīgās Elzas Omce dara ne to vien. Daži viņu sauc par ekscentrisku vai pat par traku, bet Elza viņu uzskata par supervaroni, kuras īpašās spējas ir izdomāt stāstus par bruņiniekiem, princesēm, pūķiem un pilīm. Taču izrādās, ka varoņi un ļaundari nedzīvo izdomātās pasaku zemēs – tie mīt tepat aiz sienas. Frēdriks Bakmans ir zviedru blogeris, publicists ...

 • 9,09

  10,69

  Nelietderīgā lietderīgums

  Ordine N.

  Jaunums Nelietderīgā lietderīgums

  Pēdējos gados sevišķi saasinājusies cīņa par kultūras un tās institūciju izdzīvošanas iespējām, un, cīnoties par finansējumu, visdažādāko kultūras jomu pārstāvji atkal un atkal ir spiesti varas pārstāvjiem un valsts budžeta naudas dalītājiem skaidrot, kāpēc darbs kultūras jomā nav tukšs un bezjēdzīgs un kāpēc radošo profesiju ļaudis ir uzskatāmi nevis par liekēžiem un parazītiem uz sabiedrības miesas, bet gan par galvenajiem domu un gara dzīves kustinātājiem, no kuriem labums tiek ikvienam sabiedrības loceklim. Nav taisnība, ka lietderīgs ir tikai tas, kas nes peļņu. Merkantilajās demokrātijās pastāv zināšanas, kuras tiek uzskatītas par ...

 • 11,38

  13,39

  Ābolu etiķis. Brīnumainā veselības programma

  Bregs P., Brega P.

  Jaunums Ābolu etiķis. Brīnumainā veselības programma

  Svaigs, nefiltrēts ekoloģiskais ābolu etiķis jau kopš seniem laikiem tiek uzskatīts par ļoti vērtīgu un iedarbīgu produktu, kas pozitīvi ietekmē veselību. Dažkārt nav nepieciešams doties uz aptieku pēc kārtējās ziedes vai tabletēm, bet pietiek tikai sameklēt virtuves skapītī etiķa pudeli un medus burku. Ābolu etiķis * satur daudz kālija un enzīmu, * ir spēcīgs organisma attīrītājs un dziedinošs eliksīrs, * ir dabisks antibiotiķis un antiseptiķis, kas iznīcina baktērijas un nodrošina ilgu mūžu. Grāmatā aprakstīta ābolu etiķa lietošana dažādu bieži sastopamu veselības traucējumu novēršanai, kā arī sniegta informācija par citām Brega ...

 • 8,49

  9,99

  Vieglu dzemdību metode (brošēt s izdevums)

  Motha G., Maklauda K.S.

  Jaunums Vieglu dzemdību metode (brošēt s izdevums)

  “Mani vienmēr ir mulsinājis fakts, ka daudzas sievietes grūtniecības laikā vairāk rūpējas par bērnistabas sagatavošanu nekā par savu ķermeni – pašreizējo bērna mītni.” Dr. Govri Motha Dr. Govri Motha ir izveidojusi īpašu programmu sievietēm grūtniecības laikā, lai bērna gaidīšana kļūtu par vienu no skaistākajiem dzīves posmiem un dzemdības – par miera, intimitātes un mīlestības pilnu pieredzi. Topošajām māmiņām būs viegli sekot šai programmai. Tajā iekļauti diētas ieteikumi, uztura bagātinātāji, masāžas paņēmieni, dziļa muskuļu relaksācija, vizualizācija, vēdera tonizēšana, kā arī aknu, sirds un aizkuņģa dziedzera dziedināšana. Izlasot grāmatā sniegtos padomus, uzzināsi, ...

 • 6,20

  7,29

  Atmiņas neizgaist

  Sārnis J.

  Jaunums Atmiņas neizgaist

  1949. gads ir viena no drūmākajām lappusēm Latvijas vēsturē. Martā lopu vagonos sadzen un svešumā aizved tūkstošiem latviešu ģimeņu. Baumas par draudošajām briesmām klīdušas jau sen, gudrākie saimnieki uz laiku pametuši savas saimniecības, aizbraucot paciemoties pie radiem vai kur tālāk. Bet daudzi baisajām prognozēm nav ticējuši līdz pēdējam brīdim, kad nakts vidū uzcelti no miega un aizvesti ar to, kas pie rokas. Sētās rej pamestie suņi, mauj neslauktās govis... Taču dzīve neapstājas arī smagos un nemierīgos laikos — zeme jāar, kartupeļi jāstāda, krāsnis jāmūrē, tāpēc Eidim darba netrūkst. Viņam ir ...

 • 18,10

  21,29

  Džeina Eira (brošēts izdevums)

  Brontē Š.

  Jaunums Džeina Eira (brošēts izdevums)

  Sievietes paaudzēm lējušas asaras, lasot šo ievērojamās rakstnieces Šarlotes Brontē grāmatu. Uzrakstīts 1847. gadā, romāns joprojām nav zaudējis savu spožumu. Džeinas Eiras, nabaga bārenes, stāsts ir grūtību pilns, tomēr tā beigas, padarot Šarlotes Brontē darbu romantisku. Bet pašu grāmatas galveno tēlu – par sava laika varoni, kas ar intelektu un jūtu bagātību spēj pārvarēt šķiras robežas un dzīves likstas.

 • 1,10

  1,29

  Ziemassvētku noslēpums. Krusta pagodināšana

  Šteina E.

  Ziemassvētku noslēpums. Krusta pagodināšana

  dīte Šteina (Edith Stein, ordeņa vārds Terēze Benedikta no Krusta) - ebreju izcelsmes vācu kristīgā filozofe, karmelītu mūķene, svētā un mocekle, Eiropas līdzaizbildne. Brošūrā varat lasīt trīs viņas apceres - Ziemassvētku noslēpums, Krusta pagodināšana un Pārdomas, kā arī īsu biogrāfiju.

 • 18,27

  21,49

   Draudu un cerību lokā. Latvijas pretošanās kustība un Rietumu sabiedrotie (1941-1945)
  Jaunums Draudu un cerību lokā. Latvijas pretošanās kustība un Rietumu sabiedrotie (1941-1945)

  Dr.hist. Ulda Neiburga monogrāfija vēsta par nacionālsociālistiskās Vācijas okupācijas laikā Latvijā darbojošās pretošanās kustības sakariem ar Rietumu sabiedrotajiem - ASV un Lielbritāniju. Darbā ir analizēta profesora Konstantīna Čakstes vadītās Latvijas Centrālās padomes (LCP) un bijušā Latvijas sūtņa Stokholmā Voldemāra Salnā savāktā un britu un amerikāņu ārlietu un militārās izlūkošanas dienestiem nosūtītā informācija par stāvokli vācu okupētajā Latvijā, un atklāta LCP politisko deklarāciju nonākšana dažādās Rietumu un Skandināvijas valstu institūcijās. Grāmatā ir aprakstītas pretošanās kustības organizētās un zviedru un amerikāņu izlūkdienestu atbalstītās slepenās bēgļu laivu akcijas uz Zviedriju, un parādīti LCP ...

Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!