Veikala virtuālā tūre

Veikala virtuālā tūre

Grāmatu TOP 10
14.10.2019 - 20.10.2019
1.

Brālība 2

Margēviča A.
Jaunums

8,24

2.

Mīlestība

Ikstena N.
Jaunums

13,42

3.

Suņa dzīve. Stāsti un suneti

Ikstena N., Vilipsōns
Jaunums

13,42

5.

Sasietā

Račko K.
Jaunums

15,12

6.

Latviešu leģionāra piezīmes

Siliņš Z.
Jaunums

13,34

7.

Ragana bez diploma

Nella no Krotes

3,99

8.

Melanholiskais valsis

Krekle M.
Jaunums

14,44

9.

Klubs plkst. 5 no rīta

Šarma R.

14,44

10.

Sūzanas efekts

Hēgs P.

16,40

Aktualitātes

Plašs interesentu pulks apmeklējis tikšanos ar Noru Ikstenu!

Svētdien, 13. oktobrī, pulksten Grāmatu namā “Valters un Rapa” Aspazijas bulvārī 24, Nora Ikstena notika dzimšanas dienas svētki ar autogrāfu stundu draugiem un domubiedriem.
Pasākumā notika autores saruna ar Liegu Piešiņu un jaunāko grāmatu "Mīlestība" un "Suņa dzīve" prezentācija.
Autori un apmeklētājus iepriecināja Noras Annas dziesmu un Will Loom ģitāras priekšnesums, autores grāmatu citāti un sirsnīgi sveicieni.

Populārās latviešu rakstnieces Karīnas Račko jaunākais romāns "Sasietā" jau pieejams Grāmatu namā "Valters un Rapa"!

SKAISTĀKS UN SĀPĪGĀKS PAR TO, KAS REIZ BIJIS, IR TIKAI TAS, KAS BŪTU VARĒJIS BŪT...

Denīze Veitmane ir psiholoģe, kuras dzīvē viss šķiet pedantiski sakārtots pa plauktiņiem. Jaunajai sievietei ir veiksmīga karjera, gādīgs līgavainis un jau pēc nedēļas paredzētas krāšņas sapņu kāzas. Lai nosvinētu vecmeitu ballīti, tveicīgā jūlija sestdienā Denīze kopā ar labākajām draudzenēm dodas uz laukiem. Rokas stiepiena attālumā šalc jūra, pļavās ganās zirgi, dzirkstī bezrūpīgi smiekli un rozā šampanietis, taču pašā svinību kulminācijā negaidīti atgriežas rēgs no Denīzes pagātnes... liktenīgais vīrietis, kurš reiz salauzis viņas sirdi.

Vai cilvēku, kurš ir mums līdzās, mēs jebkad redzam tādu, kāds viņš ir patiesībā?
Vai arī tikai savas interpretācijas atspulgu?
Varbūt mēs katrs dzīvojam savā prātā un veidojam attiecības nevis ar reālām būtnēm, bet gan tēliem, ko paši esam radījuši?


Pēdējie 10 jaunumi

Autoru kolektīvs
Jaunums

14,36

Zum, zum, dzejniek! Aivars Neibarts

Āžu bulvāra Donkihots – Aivaru Neibartu viņam veltītajā dzejolī dēvējis Pēters Brūveris. Grāmata “Zum, zum, dzejniek! Aivars Neibarts” (sast. Sarmīte Neibarte, red. Guntis Berelis) ir visai apjomīgs, vērtīgs, laikmetu ilustrējošs darbs, vismaz daļ...

Emlere F.
Jaunums

12,32

Prove - Rīgas meistara nāve

Franciskas Ermleres detektīvromāns “Prove,” kas ir septītā grāmata romānu ciklā "Rīgas detektīvs". Detektīvromāna “Prove” notikumu virpuļa centrā ir advokāts un ģimenes tēvs Andrejs Vanags, kuru uz pili Latvijas ziemeļos Malienā aizved baroneses f...

Gavalda A.
Jaunums

13,42

Atzīšanās. Stāsti

Anna Gavalda (dz. 1970), franču rakstniece, savu pirmo stāstu krājumu izdeva 1999. gadā, kad vēl strādāja par franču valodas skolotāju. Kopš tā laika viņas grāmatas tiek tulkotas un izdotas daudzās pasaules valstīs, pēc to motīviem uzņemtas kino u...

Bariko A.
Jaunums

13,42

Jaunā līgava

Pagājušā gadsimta sākums. No tālienes ierodas saderinātā Līgava, lai gatavotos kāzām. Ekstravagantā Ģimene gandrīz izklaidīgi to uzņem savā elegantajā ārpilsētas rezidencē. Dēla nav uz vietas, viņš rūpējas par plaukstošā tekstiluzņēmuma darījumiem...

-
Jaunums

8,24

Kipss

Herberts Džordžs Velss (1866-1946) ir viens no slavenākajiem angļu rakstniekiem, parasti minēts kā zinātniskās fantastikas dižgars. Tomēr autoram ir citādi sacerējumi, viņš iezīmējis ceļu literatūrā arī ar vispārcilvēciskām tēmām. Patiesībā Velsa ...

Bauere I.
Jaunums

14,36

Mazā klusā sirds

Vienkāršākie ļaudis bez ieskolotām grāmatu gudrībām bieži izrādījās viedāki par daudziem gudrajiem. Dārtas mazā, klusā sirds sevī glabāja bagātības, ko ķeizarienes nepazina, kaut nēsāja kroņus un staigāja ar dimantiem greznotās mantijās.

Dārtēns....

Tilaks Dz.
Jaunums

7,64

Papus Tru

"Man ir pierādījumi, pat fotogrāfijas, ka tā visa ir īstenība! Protams, ne jau pilnīgi viss mats matā ir bijis tā, kā aprakstīts grāmatā. Lai veidotos aizraujošs stāsts, es, būdams rakstnieks, iztēlojos un papildināju zināmos faktus," raksta grāma...

Plūdons V.
Jaunums

5,52

Rūķīši un Mežavecis

Grāmatā iekļauti Viļa Plūdoņa dzejoļi, kurus bagātīgi ilustrējusi māksliniece Inita Zēriete.

Pirmais sniegs

Sniega vīrs

Bērni un Ziemsvētku eglīte

Rūķīši un Mežavecis

Suns un vilks

Šarma R.

14,44

Klubs plkst. 5 no rīta

Grāmata balstās uz koncepciju un metodi, kuru autors jau vairāk nekā divdesmit gadu veiksmīgi ir mācījis slaveniem privātuzņēmējiem, leģendāru firmu prezidentiem, superzvaigznēm sportā, mūzikas ikonām un karaliskās ģimenes locekļiem.
Grāmatas varoņ...

Kreca I.
Jaunums

11,81

Mēness virs Zīdelejas pils

Anglija, 1813. gads. Jaunā Luīze ar savu vīru Pēteru un dēliņu Jakobu dzīvo brīnišķīgajā Zīdelejes pilī, namā ar bagātīgu vēsturi. Viss šķiet lieliski, līdz kādu dienu viņa saņem māsīcas Lilianas vēstuli ar apmeklējuma pieteikumu. Pils saimniece i...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!