Veikala virtuālā tūre

Veikala virtuālā tūre

Grāmatu TOP 10
18.05.2020 - 24.05.2020
1.

Dienasgrāmata 1947-1960

Belševica V.

7,99

2.

Krieva āda

Rukšāne D.
Jaunums

10,39

3.

Kariete uz Santjago

Ulberga K.

11,19

4.

Livonijas debesis

Žolude I., Aleksejevs T.

11,59

5.

Skūpstu ezers

Devero D.

14,15

6.

Rīgas tirgi pirms 100 gadiem

Caune A.

12,79

8.

Livonijas slazdā

Zandis M.

18,39

14,71

9.

Īrisa zieds margrietiņu pļavā

Čemberlena D.

14,79

10.

Katru dienu ar piesitienu

Grīnbergs A.

7,75

Aktualitātes

Latvijas pirmās brīvvalsts laika izcilākajam latviešu grāmatizdevējam, apgāda “Valters un Rapa” dibinātājam JĀNIM RAPAM – 135!

“Tā kā mūsu skaits un ārējais spēks nav liels, tad mūsu tautai kvalitatīvi jābūt savā augstumā, lai kā smalks orgāns lielajā organismā varētu pildīt savu lomu. [..] katram atsevišķam cilvēkam jārūpējas par to, lai viņš savu prāta un sirds izglītību vairotu, lai padarītu pilnīgāku savu gara dzīvi, iegūtu plašas zināšanas un kļūtu ar laiku pilnvērtīgs loceklis savā tautā.” – Jānis Rapa. (RTMM, inv. Nr. 105039)

Jauna izstāde izstāde Grāmatu namā "Valters un Rapa" - Andreja Bovtoviča “Torņakalna stāsti"!

Gleznotājs Andrejs Bovtovičs šo izstādi velta dzimtajai Pārdaugavai un īpaši Torņkalnam- savai bērnības zemei.
Šie iedvesmas pilnie stāsti joprojām ir atrodami dabā un pilsētā, tie ne tikai aizved atpakaļ notikumos kas reiz bijuši, tie stāsta arī šodienas stāstus. Mākslinieks šajos darbos rotaļājas ar laiku, ar pieredzi, ar savu īpašo redzējumu.
Gleznotājs ir ražīgs ainavists, nereti darbos jaušams ironisks skatījums, neparasti „skatu punkti” un situācijas, kuras latviešu glezniecībā risina vien retais mākslinieks. Andrejs Bovtovičs glezno daudz, aizrautīgi un vienmēr meklē risinājumus tehniski sarežģītiem paņēmieniem. Kaut arī ierastais darba materiāls ir akrils, nereti gribas to nosaukt par autortehniku, jo krāsa klājas neparasti, viņa gleznu krāszieds ir Andreja Bovtoviča raksturīga liecība.

Laiks dārzam!
1.
2.

Sapnis par dārzu

Vilsone K.

11,99

3.

Dārzs uz balkona

Saltā I.

5,03

4.

Dārza noslēpumu grāmata

Smits E.K.

15,99

5.

Garšaugi dārzā

Ulēniusa A.

6,95

6.

Dārzs visiem

Vidlunda S.

14,15

7.

Latvisks dārzs

Autoru kolektīvs

13,59

8.

Siltumnīcas. Uzbūvē sapņu māju saviem augiem!

Gailīte M., Klovāne I.

16,39


Pēdējie 10 jaunumi

Dmuhovskiene R.

9,59

Skudriņa Kāpēcīte (2. grāmata)

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā lietuviešu rakstnieces un žurnāla “Zaķēns Ziķeris” galvenās redaktores Rasas Dmuhovskienes bērnu grāmatu “Skudriņa Kāpēcīte” otro grāmatu, kas ir tāda paša nosaukuma pirmās grāmatas turpinājums. No liet...

Diāna Černe

9,19

99 tīras domas, kuras izmainīja manu dzīvi

Šī atziņu grāmata mūsdienu cilvēkam ir lieliska dāvana gan sev, gan draugam. Tajā Tu atradīsi 99 domas, kuras Tev liks aizdomāties. Grāmata ir ērta līdzi ņemšanai, lai Tev vienmēr pa rokai būtu kāda svaiga doma, no kuras atsperties brīžos, kad trū...

Hietamies E.

14,39

Tētis diviem

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā somu rakstnieces un scenāristes Eves Hietamies aizraujošā romāna par vientuļo tēvu Anti, un viņa dēlu Pāvo “Tētis uz pilnu slodzi” turpinājumu “Tētis diviem”. No somu valodas tulkojusi Lelde Rozīte.
Brī...

Ziemeļnieks J.

12,79

Andris Zeibots. Krauklis

Pirmais jaunās sērijas “Es esmu…” darbs — Andra Zeibota romāns “Krauklis” — par vienu no populārākajiem latviešu dzejniekiem 20. gs. 20.—30. gados, “konsekventāko romantiķi” Jāni Ziemeļnieku — nāk klajā 2020. gada 25. maijā.
Romānam “Krauklis” aut...

-

6,63

Kad mazajiem zaķēniem ir sāpīte

Kā palīdzēt Zaķu ģimenei, kad gan Zaķu mamma, gan Zaķu tētis un arī mazie Garausītis un Garausīte ir savainojušies? ‍Jautrs mierinājuma stāstiņš mazajiem.

Sirsnīga grāmata bērniem no 2 gadiem.

-

8,39

Pulkstenis un laiks

Mācāmies pulksteni! Izzinoša grāmata bērniem no 4-7 gadiem sērijā Kādēļ? Kāpēc? Kā tā?
Grāmata sniegs atbildes uz neskaitāmiem bērnu jautājumiem:
* Kāpēc ir diena un nakts?
* Kā saprast pulksteni?
* Kas ir digitālais pulkstenis?
* Kas rāda vispareizāko...

-

6,63

Dinozauri

Cietlapu grāmata ar atlokiem
Dinozauri:
Ko dinozauri ēda?
Cik liela ir dinozaura ola?
Kā dinozauri aizsargājās?
un citi aizraujoši fakti.

Veidens R.

13,43

Izvēlies kāpnes!

Kā veiksmīgi cilvēki sasniedz rezultātus? Viņi to dara vecmodīgā veidā - ar koncentrēšanos un pašdisciplīnu. Grāmatā autors, balstoties uz savu pieredzi, uzskatāmi parāda, ka izvēloties vieglāko ceļu, nav iespējams mainīt savu finansiālo stāvokli,...

-

9,11

Medījumu gaļas ēdieni

Ārsti un uztura speciālisti aicina pievērsties veselīgam dzīvesveidam un uzturā vairāk izmantot meža dzīvnieku gaļu. Grāmatā sniegts īss šīs gaļas raksturojums un receptes gardu maltīšu pagatavošanai. Lilijas Rimicānes vāka dizains

Pļavnieks R.

16,39

Apsūdzības pret Viktoru Arāju un Latviešu drošības palīgpoliciju

Izdevniecība "Latvijas Mediji" ir laidusi klajā latviešu izcelsmes ASV vēsturnieka PhD Ričarda Pļavnieka vēsturisko monogrāfiju “Apsūdzības pret Viktoru Arāju un Latviešu drošības palīgpoliciju”. No angļu valodas tulkojusi Lilija Berzinska. Tulkoj...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 20% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!