Veikala virtuālā tūre

Veikala virtuālā tūre

Grāmatu TOP 10
09.05.2022 - 15.05.2022
1.

Putnu noteicējs

Svensons L u.c.

26,09

2.

Noslēpumainās Taro kārtis

Loze B.

11,69

3.

Dzīve uz mūsu planētas

Anetboro D.

14,12

5.
6.
7.

Karikatūras 3.

Šļūka G.

12,86

8.

Starp dzīvību un nāvi

Rislaki Ju.

17,09

Aktualitātes

Izcilajam latviešu grāmatizdevējam un “Valters un Rapa” dibinātājam JĀNIM RAPAM – 137!

"Gara interesēm vienmēr jāstāv augstāk par materiālām" - Jānis Rapa

Jānis Rapa dzimis 1885. gada 17. aprīlī Kalnmuižas pagasta (vēlāk – Tērvetes pagasta) “Ķipos”, turīga lauksaimnieka ģimenē. Līdz 15 gadu vecumam Rapa mācījās Tērvetes pagastskolā, un jau šajā laikā puisis staigāja apkārt, pasitis padusē smagus un biezus grāmatu sējumus. Nedz mājas, nedz skolas bibliotēkā neesot bijis atrodams kaut viens darbs, kuru Rapa nebūtu lasījis...

Priecīgas Lieldienas!

Mūsu darba laiks svētkos:
Aspazijas bulvāris 24
15.04. 10:00 - 17:00
16.04. 10:00 - 17:00
17.04. Brīvs
18.04. Brīvs

T/C Gaiļezers
15.04. 10:00 - 15:00

Pavasara noskaņās!
1.

Putnu noteicējs

Svensons L u.c.

26,09

4.
5.

Zvirbulim nenāk miegs

Rungulis M.
 

-,--

6.

Lidoja sēkliņa

Gulbe E.
 

-,--

9.

Kūlas svilinātāji

Berķis A.

15,92

10.

Sākam dārzu

-
Jaunums

16,19


Pēdējie 10 jaunumi

Lāce I.

13,94

Sarunas uz sētas kāpnēm

Kā paisums un bēgums jūrā pasaule mainās ik dienu – nāk kari un slimības, un sadzīves likstas. Un tomēr pienāk laiks, kad tās atkāpjas. Bet visos laikos aktuālais jautājums paliek: ko nozīmē būt cilvēkam?
Sīkās dienu lauskas Ilzes Lāces jaunajā stā...

Tilaks D

16,01

Kaijas ligzda

Dzintars Tilaks: - „Es šo sauktu par piedzīvojumu romānu ar emocionāli psiholoģisku piedevu. Jau sen biju izlolojis šos notikumus savās fantāzijās, kur katra grāmatas varoņa galvenais uzdevums ir pielāgoties gan grūtiem apstākļiem, gan citiem cilv...

-

23,39

Supervienkāršā fizika

Gan tad, ja tavs mērķis ir tikai apgūt fizikas pamatus, gan tad, ja par to izjūti patiesu interesi, tev noderēs "Supervienkāršā fizika".

Šī grāmata ir lielisks palīglīdzeklis, veicot mājas darbus un pārbaudot savas prasmes, tā noderēs arī kā visa...

Anetboro D.

14,12

Dzīve uz mūsu planētas

Mēs uz zemeslodes mītam kopā ar visu dzīvo pasauli. Šī apbrīnojamā dzīvības uzturēšanas sistēma ir veidojusies miljardiem gadu laikā. Taču tagad, dabas jeb bioloģiskajai daudzveidībai strauji samazinoties, planēta kļūst arvien nestabilāka, jo tās ...

-

26,09

Lielā jogas rokasgrāmata

Bagātīgi ilustrētā rokasgrāmata palīdz izzināt labas jogas prakses pamatus un ir piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem jogas studentiem.

Joga – daudziem šis vārds asociējas ar mierpilnām stundām, kas pavadītas teicami izpildot sarežģītas ...

Nestors Dž.

16,91

Elpa

Nav nozīmes tam, ko jūs ēdat, cik daudz vingrojat, cik tievs, jauns vai gudrs esat, ja jūs neelpojat pareizi. Mūsu veselībai un labsajūtai nav nekā svarīgāka par elpošanu: ieelpot, izelpot un atkārtot to divdesmit piecus tūkstošus reižu dienā. Tom...

Seda M.

9,62

Mans aktīvais mazulis

Grāmatā „Mans aktīvais mazulis” iekļauti attīstoši vingrinājumi no bērniņa dzimšanas līdz pat pirmajiem soļiem. Grāmata ir lielisks palīgs – uzmundrinoša un izglītojoša lasāmviela vecākiem, kuri vēlas uzzināt, kā pareizi atbalstīt bērnu viņa pirma...

Šetijs Dž.

15,29

Domā kā mūks

Kad domājat kā mūks, saprotat:
kā pārvarēt negatīvismu;
kā nedomāt par daudz;
kāpēc salīdzināšana nogalina mīlestību;
kā izmantot savas bailes;
kāpēc nevarat atrast laimi, to meklējot;
kā mācīties no visiem, kurus satiekat;
kāpēc jūs neesat jūsu domas;
kā...

Marija L.

12,86

Mierīgi bērni

Šajā praktiskajā un iedvesmojošajā grāmatā Lorēna Marija iepazīstina vecākus, skolotājus un cilvēkus, kuru ikdienas darbs saistīts ar bērniem un jauniešiem, ar patīkamām un mierīgām meditācijām, ko iespējams veikt kopā ar bērniem.
Autore piedāvā ja...

Perija F.

14,39

Jūs vēlēsieties, kaut šo grāmatu būtu izlasījuši jūsu vecāki

Visi vecāki vēlas savu bērnu izaudzināt priecīgu un nesačakarētu.
Kā to izdarīt?

Aizraujoša, amizanta un asprātīga grāmata, kuras autore ir ievērojamā angļu psihoterapeite Filipa Perija. Viņa stāsta par to, kam, audzinot bērnus, ir nozīme un no kā...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 10% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!