e-Veikals

Grāmatu TOP 10

13.02.2017 - 19.02.2017

Aktuāli

Valters un Rapa - Latvijas Labākais tirgotājs 2016!

Valters un Rapa - Latvijas Labākais tirgotājs 2016!


Šogad konkursā "Latvijas Labākais tirgotājs" vienu no galvenajām balvām ir saņēmis "SIA Grāmatu nams „Valters un Rapa”” veikals Aspazijas bulvārī 24!

Konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs 2016” noslēguma pasākumā, 2017. gada 16. februārī, no 57 finālistiem žūrija atzinusi mūsu Vecrīgas grāmatu namu par vienu no vislabākajām tirdzniecības iestādēm Latvijā!

Pēdējie 10 jaunumi

 • 9,34

  10,99

  Whats App meitenes

  Krecdorfere B.

  Whats App meitenes

  Iznācis Bārbeles Kercdorferes romāniņš meitenēm "WhatsApp meitenes"! Tā neparastā forma aizraus daudzas mazās lasītājas! Marija Linna un Manū? Tikpat saderīgas kā vaniļas saldējums ar avenēm, abas labākās draudzenes WhatsApp čatā apspriež visu, kas notiek viņu dzīvē, - prieku, bēdas, dusmas, šaubas un mīlestību. Bet tad Marija Linna iemīlas puisī, kurš viņai nav sasniedzams... Vai viņa var uzticēties Manū? Vai draudzene tiešām sapratīs? Vai attiecības ar Patriku neizšķirs abas meitenes?

 • 3,65

  4,29

  Cita meitene jeb Senā kāzu nakts

  Dimante I.

  Cita meitene jeb Senā kāzu nakts

  Gustam ir trīsdesmit gadi, dēls no pirmās laulības, jauna saderinātā un nolikts kāzu datums. Atpūtas pasākumā pie jūras viņš sastop sievieti, kura vairs nekādi neatstāj domas. Nejaušība vai liktenis, bet viņi sastopas vēlreiz, un Gusts nolemj izdibināt, kāpēc Agate vairās no sabiedrības, izceļot no pagājības mīklainus notikumus. Vai izdosies tos atšķetināt un pārvarēt to radītās sekas? Inguna Dimante: “Rakstu par mīlestību, gan trauslu un jaunības mulsumā nenotvertu, gan reibinoši dziļu un grēcīgu.”

 • 11,38

  13,39

  3 dienu uztura programma. Dzīvā / augu valsts pārtika uzturā

  Guma G.

  3 dienu uztura programma. Dzīvā / augu valsts pārtika uzturā

  Trīs dienas enerģijai, veselībai un labsajūtai! Svaigās pārtikas eksperte Gražina Guma izstrādājusi unikālu trīs dienu uztura programmu, kas attīra organismu un uzlabo pašsajūtu. Gražinas metode Lietuvā kļuvusi tik populāra, ka tai pievērsušies tūkstošiem cilvēku. Uztura programma domāta ikvienam, kas vēlas ieklausīties savā organismā, atklāt jaunas garšas un palutināt sevi ar veselīgu pārtiku. Tikai trīs dienas - un jūs sajutīsiet enerģiju, ko sniedz organismu attīrošs un spēcinošs uzturs. Grāmatā atradīsiet produktu sarakstu, kas būs lielisks palīgs iepērkoties, īpaši izstrādātu ēdienkarti trim dienām un receptes. Ēdieni ir viegli pagatavojami, garšīgi un bagāti ...

 • 8,49

  9,99

  Āpsēns Pēcis negrib mazgāties

  Staka A.

  Āpsēns Pēcis negrib mazgāties

  Trīs krāšņas, neparastas grāmatas bērniem, kurās mākslinieki ir arī rakstnieki. Brīnišķīgie mākslinieki Dzintra Aulmane, Agija Staka, Natālija Kugajevska un Toms Kalninskis ir sazīmējuši un sarakstījuši patiesi aizraujošas, labestīgas un pamācošas grāmatas. Lasiet kopā un pārrunājiet. Māksliniece Agija Staka ir sarakstījusi jautru un aizraujošu stāstiņu bērniem par āpsēna Pēča nedienām ar mazgāšanos un ilustrējusi to ar krāšņiem zīmējumiem.

 • 14,19

  16,69

  Savādā bibliotēka

  Murakami H.

  Savādā bibliotēka

  “Es gribēju tikai paņemt lasīšanai dažas grāmatas...” Ejot mājās no skolas, gados jaunais lasītājs aizdomājas par nodokļu iekasēšanas sistēmu Osmaņu-turku impērijā. Tāpēc viņš iegriežas līdzās esošajā pilsētas bibliotēkā, lai noskaidrotu, vai šādas grāmatas tur ir atrodamas. Tā ir viņa pirmā pieļautā kļūda. Ērmīga izskata vecs vīrs viņu aizved uz īpašu lasītavu, kas paslēpta labirintā zem bibliotēkas, jo viņa pieprasītās grāmatas netiek izsniegtas lasīšanai mājās. Zēns attopas ieslodzīts cietumā kopā ar Aituvīru, kurš gatavo ļoti garšīgus virtuļus, un skaistu meiteni, kura sarunājas ar žestiem. Zēna mamma, visticamāk, ir pagatavojusi vakariņas un ...

 • 18,10

  21,29

  Eneagramma mīlestībā un darbā

  Palmere H.

  Eneagramma mīlestībā un darbā

  "Helēna Palmere ļauj mums atklāt savu patiesāko un labāko esību." Ričards Rors, grāmatas "Eneagramma" autors Eneagramma ir unikāla personības tipu sistēma, kas definē deviņus cilvēku tipus un to savstarpējās attiecības. Tā arī izskaidro mūsu uzvedību, atklājot neapzinātās motivācijas un dziļi iesakņojušās ietekmes. Šajā grāmatā autore caur eneagrammas prizmu aplūko vissvarīgāko ikviena cilvēka dzīvē – attiecības ar mīļoto cilvēku un draugiem, darbabiedriem, priekšniekiem un klientiem. Mīlestība un darbs ir dzīves stūrakmeņi. Tie ir baudas un satraukuma, vilšanās un pacilātības avots. Iepazīstieties ar deviņiem personības tipiem! Noskaidrojiet, vai esat perfekcionists, devējs, aktieris, ...

 • 8,49

  9,99

  Dzīvnieki. Atklāj apbrīnojamo dabas daudzveidību

  Dzīvnieki. Atklāj apbrīnojamo dabas daudzveidību

  Šajā brīnišķīgajā grāmatā jūs atklāsiet fantastiskās dzīvnieku pasaules daudzveidību. Dzīvnieki sastopami vai ikvienā mūsu planētas nostūrī. Paaugstinoties zināšanu līmenim par dzīvnieku pasauli un pietuvinoties cilvēka un dabas saskarsmes punktiem, radusies nepieciešamība rūpēties par bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu uz Zemes – tas ir svarīgi ne tikai faunas aizsargāšanai, bet arī pašas cilvēces izdzīvošanas interesēs. Grāmata, kurā ir daudz krāsainu fotogrāfiju un detalizētu zīmējumu, aizvedīs jūs aizraujošā vizuālā ceļojumā pa unikālo dzīvnieku pasauli. Tā laikā atklāsiet šo apbrīnojamo mūsu planētas radījumu neticami lielo daudzveidību un izdzīvošanas noslēpumus. Iegūsiet informāciju par dzīvnieku barošanās paradumiem ...

 • 8,49

  9,99

  Cilvēka ķermenis. Kā darbojas organisms no galavas līdz papē

  Cilvēka ķermenis. Kā darbojas organisms no galavas līdz papē

  Bagātīgi ilustrētā, visai ģimenei paredzētā grāmata "Cilvēka ķermenis" aizved lasītāju aizraujošā ceļojumā pa šo neparasti komplicēto veidojumu, pa ceļam demonstrējot, cik lieliska un iespaidīga ir cilvēka organisma uzbūve dažādos līmeņos – no mikroskopiskajām šūnām līdz resnajai zarnai –, un sniedzot pamatinformāciju par dzīvībai svarīgajiem orgāniem un to funkcijām. Atklājot ķermeņa noslēpumus, grāmata dod atbildes pat zinātkārākajiem interesentiem uz daudziem jautājumiem, piemēram: Cik kaulu ir pieauguša cilvēka ķermenī? Kādēļ vēnas izskatās zilas? Kurš ir cilvēka vislielākais orgāns? Cik ilgā laikā viss ķermeņa šķidrums tiek izfiltrēts caur nierēm? Cik sver cilvēka galvas ...

 • 8,49

  9,99

  Zaķa Garauša laimes zeme

  Kalninskis T., Kugajevska N.

  Zaķa Garauša laimes zeme

  Trīs krāšņas, neparastas grāmatas bērniem, kurās mākslinieki ir arī rakstnieki. Brīnišķīgie mākslinieki Dzintra Aulmane, Agija Staka, Natālija Kugajevska un Toms Kalninskis ir sazīmējuši un sarakstījuši patiesi aizraujošas, labestīgas un pamācošas grāmatas. Lasiet kopā un pārrunājiet. Mākslinieki Natālija un Toms ir sarakstījuši asprātīgu un pamācošu stāstiņu bērniem par zaķa Garauša un viņa meža kaimiņu lielajām dzīves pārmaiņām un ilustrējuši to ar interesantiem zīmējumiem.

 • 8,49

  9,99

  Mazais jēriņš

  Aulmane Dz.

  Mazais jēriņš

  Trīs krāšņas, neparastas grāmatas bērniem, kurās mākslinieki ir arī rakstnieki.Brīnišķīgie mākslinieki Dzintra Aulmane, Agija Staka, Natālija Kugajevska un Toms Kalninskis ir sazīmējuši un sarakstījuši patiesi aizraujošas, labestīgas un pamācošas grāmatas. Lasiet kopā un pārrunājiet. Māksliniece Dzintra Aulmane ir sarakstījusi jauku un sirsnīgu stāstiņu bērniem par mazā Jēriņa piedzīvojumiem un ilustrējusi to ar brīnišķīgiem zīmējumiem.

Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!