Grāmatu TOP 10
14.01.2019 - 20.01.2019
1.

(Mans) uzņēmēja kods

Pīlēns U.

17,25

2.

Ēnas spogulī

Judina D.

3,90

3.

1904. Melanholiskais valsis

Žolude I.

5,35

4.

Ūdenī

Hokinsa P.

14,36

5.

Vīrieši bez sievietēm (Stāsti)

Murakami H.

13,42

6.

Killera izvēle

Hants T.

13,93

8.

Samaitātā

Račko K.

14,36

9.

Tarakāni manā galvā. Stāsti par sievietēm

Zusta Z., Zande D.

17,25

10.

25 gadi sektā

Ruks M.
Jaunums

12,32

Aktualitātes

Skatāma Andreja Ģērmaņa un Olitas Gulbes gleznu izstāde!

Grāmatu nama "Valters un Rapa" telpās aicinām iepazīt divu gleznotāju darbus!

Gleznotājs, grafiķis un mākslas zinātnieks Andrejs Ģērmanis pazīstams kā sadzīves žanra, portretu, ainavu un kluso dabu meistars, kas īpašu lomu piešķir gleznojumiem dabā.
Pēdējos 16 gadus viņa mākslas darbi tapuši galvenokārt mākslinieka dzīvesvietā - Bigauņciemā. Pats savu mākslu Andrejs Ģērmanis raksturo kā reālistisku pozitīvismu.

Mākslinieces Olitas Gulbes glezniecības darbi ir vienlaikus trausli un stipri – gluži kā Latvijas daba. Māksliniece ir dabas gleznotāja. Ejot cauri visiem četriem gadalaikiem, vērīgi ielūkojoties dabas norisēs, pamanot vissīkāko niansi.
Šajā izstādē māksliniece risina savu "zivju tēmu", meklē faktūras un gaismas lašādās, kas ir izrādījušās gana rosinošas un atbilstošas mākslineces rokrakstam.

Aicinām iepazīt Grāmatu namu unikālā virtuālajā tūrē!

Tagad Grāmatu namu ”Valters un Rapa” ir iespējams apmeklēt neizejot no mājām!
Mūsu filiāle Vecrīgā, Aspazijas 24, ir lielākais grāmatu veikals Latvijā, kurā piedāvājam plašāko grāmatu un kancelejas preču klāstu.

Lai uzzinātu vairāk – ieskaties! -> https://ture.valtersunrapa.lv/


Pēdējie 10 jaunumi

Hantere Ē.
Jaunums

9,60

Klanu kaķi V. Bīstamā taka

Ēnas klans ir izvēlējies Tīģernagu par savu jauno vadoni, un Ugunssirds baidās, ka tumšajam runcim nu būs vairāk iespēju kaitēt Pērkona klanam.
Turklāt mežā ir iemājojis kāds ļauns, neizprotams spēks, kas apdraud ikkatra kaķa dzīvību, un Pērkona kl...

Teilore L.
Jaunums

15,21

Sniega roze

Pēc traģiska nelaimes gadījuma ģimenē Keita kopā ar savu meitiņu aizbēg, atstājot neziņā satriekto vīru un tuviniekus. Sieviete ir mainījusi vārdu un apmetusies kādā vientuļā mājā, cerot, ka tā būs drošības un miera osta viņai un meitai. Tomēr izr...

Kadiķe M.
Jaunums

13,42

Sievietes svētība

Šajā grāmatā ir apkopota Maijas Kadiķes pēdējo divu gadu pieredzes un lūgšanas.
Autore ir pabijusi daudzās sakrālās spēka vietās uz planētas, kur ir saņēmusi impulsus runāt par Māti Zemi un lūgt par tās nākotni.
Autore stāsta: Katra cilvēka dzīve u...

Šmite S.
Jaunums

8,83

Atklāsmju grāmata

Vai redzi zīmes, kuras Visums rāda?
'' Īpašu zīmi saņēmu 2013.gada februārī. Pie manis sāka nākt dzejoļi un domu graudi, reizēm pat 20 uzreiz. Pierakstot vienu rindiņu atnāk nākamā. Nekad nezinu ar ko pieraksts beigsies. Kad tas notiek ir viegla si...

Osho
Jaunums

16,99

OSHO. Tavas dzīves krāsas 2.izdevums.

Meditatīva un transformatīva krāsojamā grāmata.
Šajā krāsojamā grāmatā ir 78 mistiski attēli, kurus radījusi Deva Padma - transcendentālai dzen spēlei - Ošo Dzena Taro. Krāsojot šos zīmējumus, iekļauj arī tās krāsas, kuras tu piešķir savai dzīvei u...

-

3,31

Draudzīgie kucēni. Aizrautīgās krāsas. Ar uzlīmēm

Iepazīsties ar Bingo un Rolliju - pasaulē ņiprākajiem kucēniem, kuri ik pa laikam dodas veikt neparastus uzdevumus! Liec lietā iztēli un krāšas, un lai šajā grāmatā atdzīvojas ik lappuse!

-
Jaunums

8,92

Minecraft. Pētniecības ceļvedis

Oficiālais "Pētniecības ceļvedis" palīdzēs izdzīvot spēlē, iemācīs atrast resursus, darināt visus vajadzīgos priekšmetus un aizsargāties no uzbrucējiem. Ekspertu padomi ļaus no sirds izbaudīt "Minecraft" pasaules izpēti.

-
Jaunums

14,19

Augstākā joga. Joga Vasišta I sējums

Šis ir tavs ceļvedis augstākās zināšanas praktizēšanai: lasi Riši Vasištas savam māceklim Rāmam pausto viedumu ik dienu.

Ieskaties! Katrai gada dienai veltīts viens sējuma atvērums.

Tavās rokās ir “Augstākās Jogas” pirmais sējums. Tā ir Svami Ve...

-
Jaunums

23,79

Jaunais zinātnieks. Tik aizrau joši! Vairāk nekā 30 eksperime

Skolēniem, kuriem jāapgūst dabaszinātnes, īsts palīgs būs komplekts "Jaunais zinātnieks. Tik aizraujoši!". Tajā ietilpst vairāk nekā 30 vienkāršu un aizraujošu eksperimentu apraksts un aprīkojums to veikšanai. Veicot eksperimentus, jaunais pētniek...

Ouena N.
Jaunums

15,29

Zirneklis istabas stūrī

KAM TICĒT?
KURU NODOT?
KAD BĒGT?

“Mans vārds ir Marija. Marija Martinesa. Esmu plastikas ķirurģe. Man ir 33 gadi. Dzimšanas vieta: Salamanka Spānijā... Un esmu notiesāta par katoļu priestera slepkavību...”

Marija atrodas cietumā, bet apgalvo, ka n...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!