Veikala virtuālā tūre

Veikala virtuālā tūre

Grāmatu TOP 10
11.02.2019 - 17.02.2019
1.
2.

1904. Melanholiskais valsis

Žolude I.

5,35

3.
4.

100 izcili Latvijas aktieri 1.un 2.daļa

Autoru kolektīvs
Jaunums

40,79

6.

(Mans) uzņēmēja kods

Pīlēns U.

17,25

7.

Laiks ir slepkava

Bisī M.

16,40

8.

Zemstraumes

Robertsa N.
Jaunums

15,12

9.

Hameleons

Vuds T.
Jaunums

14,19

10.

Tarakāni manā galvā. Stāsti par sievietēm

Zusta Z., Zande D.

17,25

Aktualitātes

Skatāma Andreja Ģērmaņa un Olitas Gulbes gleznu izstāde!

Grāmatu nama "Valters un Rapa" telpās aicinām iepazīt divu gleznotāju darbus!

Gleznotājs, grafiķis un mākslas zinātnieks Andrejs Ģērmanis pazīstams kā sadzīves žanra, portretu, ainavu un kluso dabu meistars, kas īpašu lomu piešķir gleznojumiem dabā.
Pēdējos 16 gadus viņa mākslas darbi tapuši galvenokārt mākslinieka dzīvesvietā - Bigauņciemā. Pats savu mākslu Andrejs Ģērmanis raksturo kā reālistisku pozitīvismu.

Mākslinieces Olitas Gulbes glezniecības darbi ir vienlaikus trausli un stipri – gluži kā Latvijas daba. Māksliniece ir dabas gleznotāja. Ejot cauri visiem četriem gadalaikiem, vērīgi ielūkojoties dabas norisēs, pamanot vissīkāko niansi.
Šajā izstādē māksliniece risina savu "zivju tēmu", meklē faktūras un gaismas lašādās, kas ir izrādījušās gana rosinošas un atbilstošas mākslineces rokrakstam.

Aicinām iepazīt Grāmatu namu unikālā virtuālajā tūrē!

Tagad Grāmatu namu ”Valters un Rapa” ir iespējams apmeklēt un iepirkties neizejot no tīmekļa!
Grāmatu nams Vecrīgā, Aspazijas 24, ir lielākais grāmatu veikals Latvijā, kurā piedāvājam plašāko grāmatu un kancelejas preču klāstu.

Lai uzzinātu vairāk – ieskaties! -> https://ture.valtersunrapa.lv/

Gaiss smaržo pēc mīlestības!
1.

Vīrieši bez sievietēm (Stāsti)

Murakami H.

13,42

2.

Samaitātā

Račko K.

14,36

3.

Tu neiesi viens

Niemi J.

10,87

4.

Mīlestība nekad nebeidzas

Veiss B.L.

8,49

5.

Lielās cerības

Dikenss Č.

6,79

6.
7.

Bīstamie sakari

de Laklo Š.

7,22

9.

Mīlestības patiesā nozīme

Bosko F.

8,49

10.

Mīlestības ieleja

Makinērnija M.

4,84


Pēdējie 10 jaunumi

Taunzenda Dž.
Jaunums

13,17

Nekadbija

10 gadus vecā Morigana Kraukle ir nolādēta. Tāpat kā citi bērni, kas dzimuši kārtējā laikmeta pēdējā dienā, līdzcilvēki viņu vaino visās savās neveiksmēs, turklāt lāsts nozīmē, ka Moriganai jāmirst savā 11.dzimšanas dienā. Tomēr liktenīgajā dienā ...

Jaunsudrabiņš J.
Jaunums

7,64

Zaļā grāmata (brošēts)

„Baltās grāmatas” mazais Jancis nu jau krietni paaudzies. Viņš labāk izprot pasauli un vērtē apkārtējos ļaudis. Viņš lepojas, ka sāk iekļauties pieaugušo cilvēku darba dzīvē. Sākas skolas gaitas, mostas pirmā mīlestība.
Izcilais latviešu rakstnieks...

-
Jaunums

11,47

Lotes darbošanās kartītes

Lotes darbošanās kartītes ir turpinājums jau iemīļotajām Lotes radošajām kartītēm. Veidojot šīs kartītes, ņemtas vērā pirmsskolas vecuma bērnu attīstības īpatnības un vajadzības – pirmsskolas vecuma bērni mācās rotaļājoties un apkārtējo pasauli uz...

-
Jaunums

5,69

Kika Mika un Supertēta diena

Kiku Miku Latvijas bērni jau pazīst un nepacietīgi gaida viņas jaunos piedzīvojumus. Šajā grāmatā piedzīvojumu ir īpaši daudz, jo diena kopā ar tēti (un Kikas Mikas tētis ir īsts Supertētis!) ir viens varens piedzīvojumu karuselis. Pat tik ikdieni...

-
Jaunums

2,54

Kalpa zēna vasara

Atmiņu stāstu "Kalpa zēna vasara" Jānis Akuraters sarakstījis, svešumā esot un ilgojoties pēc laimīgajām, jaunības spēka pilnajām dienām dzimtenē. Viņš atceras vasaru, kuru kā kalpa zēns pavadījis, veicot smagus lauku darbus, tolaik sastaptos cilv...

Miņjē B.
Jaunums

16,99

Nenodzēs gaismu!

Ja nu mums tuvākie cilvēki nav tādi, par kādiem viņus uzskatām?
Kas notiek, ja kāds cits kontrolē mūsu dzīvi un attiecības?
Un kas īsti slēpjas tur – tumsā?

“Jūs neko nedarījāt...”
Kristīne Šteinmeijere domāja, ka anonīmā vēstule, ko viņa atrada s...

Mikāns J.

4,07

Seno baltu rotas. Jewellery of the Ancient Balts

"Viena no pirmajām studijām, kas pēc muzeju fondu materiāliem sāka pētīt un atdarināt arheoloģiskās baltu rotas, ir Tautas lietišķās mākslas studija „Kalvis”. Kopš dibināšanas (1959) par savu darbības pamatvirzienu tā izvēlējusies tradicionālās ku...

Autoru kolektīvs
Jaunums

11,89

Dienvidkurzemes adītās jakas

Skaisti. Silti. Tautiski. Vismaz ar trim apzīmētājiem var raksturot Dienvidkurzemes adīto jaku krāsaino rotājumu vēsturiski estētisko un apģērba gluži praktisko nozīmi.
Latvijas Nacionālā vēstures muzeja krājuma Apģērba un tekstila kolekcijā glabāj...

Bikše L.
Jaunums

6,62

Grāmata par zilo zirdziņu

Vai tev ir bijusi tāda diena, kurā jūties skumīgi? Tā mēdz gadīties. Skumjas reizēm piemeklē pat bez īpaša iemesla, vai ne? Izlasot grāmatu par zilo zirdziņu, tu sapratīsi, kā sev tādā brīdī palīdzēt. Lai neparastais zirdziņš kļūst par tavu ceļabi...

Rinkule - Zemzare Dz.
Jaunums

2,46

Kā ruksītis ciemos gāja. Poēma un luga bērniem.

Dz. Rinkules-Zemzares populārā poēma bērniem ar mākslinieces Gundegas Muzikantes brīnišķīgām ilustrācijām.
Iesējuma tips: Mīkstie vāki
Augstums x platums, cm: 26 x 20,5
Svars (g): 104


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!