Veikala virtuālā tūre

Veikala virtuālā tūre

Grāmatu TOP 10
04.02.2019 - 10.02.2019
1.

Tarakāni manā galvā. Stāsti par sievietēm

Zusta Z., Zande D.

17,25

2.

(Mans) uzņēmēja kods

Pīlēns U.

17,25

4.
5.

Laiks ir slepkava

Bisī M.

16,40

6.

25 gadi sektā

Ruks M.
Jaunums

12,32

7.
8.

Hameleons

Vuds T.
Jaunums

14,19

9.

1904. Melanholiskais valsis

Žolude I.

5,35

10.

Ēnas spogulī

Judina D.

3,90

Aktualitātes

Skatāma Andreja Ģērmaņa un Olitas Gulbes gleznu izstāde!

Grāmatu nama "Valters un Rapa" telpās aicinām iepazīt divu gleznotāju darbus!

Gleznotājs, grafiķis un mākslas zinātnieks Andrejs Ģērmanis pazīstams kā sadzīves žanra, portretu, ainavu un kluso dabu meistars, kas īpašu lomu piešķir gleznojumiem dabā.
Pēdējos 16 gadus viņa mākslas darbi tapuši galvenokārt mākslinieka dzīvesvietā - Bigauņciemā. Pats savu mākslu Andrejs Ģērmanis raksturo kā reālistisku pozitīvismu.

Mākslinieces Olitas Gulbes glezniecības darbi ir vienlaikus trausli un stipri – gluži kā Latvijas daba. Māksliniece ir dabas gleznotāja. Ejot cauri visiem četriem gadalaikiem, vērīgi ielūkojoties dabas norisēs, pamanot vissīkāko niansi.
Šajā izstādē māksliniece risina savu "zivju tēmu", meklē faktūras un gaismas lašādās, kas ir izrādījušās gana rosinošas un atbilstošas mākslineces rokrakstam.

Aicinām iepazīt Grāmatu namu unikālā virtuālajā tūrē!

Tagad Grāmatu namu ”Valters un Rapa” ir iespējams apmeklēt un iepirkties neizejot no tīmekļa!
Grāmatu nams Vecrīgā, Aspazijas 24, ir lielākais grāmatu veikals Latvijā, kurā piedāvājam plašāko grāmatu un kancelejas preču klāstu.

Lai uzzinātu vairāk – ieskaties! -> https://ture.valtersunrapa.lv/

Gaiss smaržo pēc mīlestības!
1.

Vīrieši bez sievietēm (Stāsti)

Murakami H.

13,42

2.

Samaitātā

Račko K.

14,36

3.

Tu neiesi viens

Niemi J.

10,87

4.

Mīlestība nekad nebeidzas

Veiss B.L.

8,49

5.

Lielās cerības

Dikenss Č.

6,79

6.
7.

Bīstamie sakari

de Laklo Š.

7,22

9.

Mīlestības patiesā nozīme

Bosko F.

8,49

10.

Mīlestības ieleja

Makinērnija M.

4,84


Pēdējie 10 jaunumi

Mikāns J.

4,07

Seno baltu rotas. Jewellery of the Ancient Balts

"Viena no pirmajām studijām, kas pēc muzeju fondu materiāliem sāka pētīt un atdarināt arheoloģiskās baltu rotas, ir Tautas lietišķās mākslas studija „Kalvis”. Kopš dibināšanas (1959) par savu darbības pamatvirzienu tā izvēlējusies tradicionālās ku...

Autoru kolektīvs
Jaunums

11,89

Dienvidkurzemes adītās jakas

Skaisti. Silti. Tautiski. Vismaz ar trim apzīmētājiem var raksturot Dienvidkurzemes adīto jaku krāsaino rotājumu vēsturiski estētisko un apģērba gluži praktisko nozīmi.
Latvijas Nacionālā vēstures muzeja krājuma Apģērba un tekstila kolekcijā glabāj...

Bikše L.
Jaunums

6,62

Grāmata par zilo zirdziņu

Vai tev ir bijusi tāda diena, kurā jūties skumīgi? Tā mēdz gadīties. Skumjas reizēm piemeklē pat bez īpaša iemesla, vai ne? Izlasot grāmatu par zilo zirdziņu, tu sapratīsi, kā sev tādā brīdī palīdzēt. Lai neparastais zirdziņš kļūst par tavu ceļabi...

Rinkule - Zemzare Dz.
Jaunums

2,46

Kā ruksītis ciemos gāja. Poēma un luga bērniem.

Dz. Rinkules-Zemzares populārā poēma bērniem ar mākslinieces Gundegas Muzikantes brīnišķīgām ilustrācijām.
Iesējuma tips: Mīkstie vāki
Augstums x platums, cm: 26 x 20,5
Svars (g): 104

Vītola I., Zaļaiskalne A.
Jaunums

11,89

Spēles meistars Alfrēds Spura

Grāmata papildina Latvijas Nacionālā kultūras centra izdevumu klāstu sērijā „Latviešu dejas meistari”. Tā stāsta par baletdejotāja, horeogrāfa un Deju svētku virsvadītāja Alfrēda Spuras (1928–2001) dzīvi un radošo darbību. Viena no autorēm – Ilze...

Pinboro S.
Jaunums

15,29

Viņai nemanot

Luīze viena audzina bērnu, strādā par sekretāri un jūtas ikdienas rutīnas nomākta. Vienu vakaru viņa bārā iepazīstas ar kādu vīrieti, un aizšķiļas dzirkstele. Beidzot! Beidzot arī viņai ir attiecības!

Kad pirmdien Luīze ierodas darbā, viņa satiek...

Robertsa N.
Jaunums

15,12

Zemstraumes

Greiema Bigelova ģimeni jebkurš sauktu par ideālu: veiksmīgs ķirurgs ar skaistu sievu, diviem burvīgiem bērniem un privātmāju pilsētas turīgākajā rajonā. It neviens nenojauš, cik šokējoša ir patiesība, kas slēpjas aiz spožās fasādes. To zina tikai...

Līvmane A.
Jaunums

13,34

Tā teica Dieviete

Mums līdzās ir tik daudz interesantu cilvēku, pieredžu un padomu. Dzīve arvien biežāk liek atgriezties pie tām zināšanām, kas piederējušas vecmāmiņām, mammām un vienkārši viedām sievietēm, kuras saucu par Dievietēm, jo grūtos brīžos vienmēr ir nod...

Autoru kolektīvs
Jaunums

40,79

100 izcili Latvijas aktieri 1.un 2.daļa

LU Akadēmiskais apgāds laidis klajā grāmatu “100 IZCILI LATVIJAS AKTIERI” – skatuves mākslinieku personības un daiļrades portretējums un 486 fotoattēli 1016 lappusēs divos sējumos.
Pirmo reizi Latvijā tapis oriģināls darbs, kas izseko aktiermākslas...

Sils H.
Jaunums

10,19

Pamests Vjetnamā

2017. gada jūnijā uz Vjetnamu dodas 7 ceļotāji, kuru mērķis ir atgādāt atpakaļ no Laokajas uz Rīgu autoekspedīcijas “Rīga–Melburna” automašīnu — pārbūvētu “ugunsdzēsēju” Mercedes Benz 1113, kas pirms gandrīz astoņiem gadiem pamests pie Vjetnamas r...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!