Grāmatu TOP 10
07.08.2017 - 13.08.2017
1.
2.

Bailes

Latvietis I.
Jaunums

7,90

3.

Sarkanā Džoana

Rūnija Dž.
Jaunums

16,14

4.

Gūtenmorgens. Pirmreiz

Bērziņš M.

12,15

5.

Virsnieku sievas

Manfelde A.
Jaunums

10,45

6.

Dimanti tavā pagalmā

Bičevska G.
Jaunums

22,09

7.

Šokolāde

-
Jaunums

14,87

8.

Langobardi

Mārtuža E.

3,65

9.

Trīs

Ikstena N.

13,17

10.

Ir maiga nakts

Ficdžeralds F.S.
Jaunums

10,96

Aktualitātes

Aicinām apmeklēt Daiņa Bērziņa personālizstādi "Desmit debesu dāvanas"!

Grāmatu namā "Valters un Rapa" apskatāma Daiņa Bērziņa mākslas darbu izstāde "Desmit debesu dāvanas", kurā atlasīti desmit darbi ar skaistām, autoram iemīļotām Latvijas dabas ainavām.
Šī izstāde ir autora devītā personālizstāde un veidota pēc "Valters un Rapa" aicinājuma.
Arhitekts Dainis Bērziņš zīmē un glezno klusās dabas, portretus, aktus un ainavas dažādās sausajās tehnikās - ar pasteli, grafīta zīmuli, krītu un sangīnu uz papīra. Visvairāk tiek strādāts pie ainavām pastelī, gleznojot tieši dabā.

ZEĶU ZAGĻA MEDĪBAS “VALTERS UN RAPA” VEIKALOS!

BlindArt grāmatas projekts ir Latvijā vēl nebijusi ideja - četru pasaku grāmatu sērija, kas paredzēta bērniem pirmsskolas vecumā un sociāli atbildīgiem vecākiem, kuriem rūp bērnu mentālā attīstība.

Grāmatu saturs tika veidots apvienojoties četrām Latvijas vājredzīgo biedrības radošām personībām, kuras 10 nedēļu garumā strādāja, lai radītu interesantos pasaku tēlus un neparasto notikumu virpuli. Katrai no četrām grāmatām ir savs uzdevums, lai bērni spētu atraktīvā veidā iepazīt pasauli un attīstīt iztēli.

ANTISTRESS

Pēdējie 10 jaunumi

Ležēns R.

9,60

Robērs Šūmanis, Eiropas tēvs (1886-1963)

1950. gada 9. maija notikumi Francijas ārlietu ministru Robēru Šūmani ((1886–1963) uz pasaules skatuves izvirzīja priekšplānā. Šajā dienā īstenojās 20. gadsimta politikas auglīgākā ideja. Robērs Šūmanis svinīgi aicināja Eiropas demokrātiskās tauta...

Kuzmenko D.

5,86

Mazliet balta piķa melna grāma ta. Vilka un aitiņas stāsts

Tev patīk eksperimentēt?
Vai esi kādreiz prātojis par balto un melno krāsu? Par melnajiem caurumiem, par pilnīgi melnu Sauli, kādu ģeogrāfisku nosaukumu izcelsmi, melnbaltajiem dzīvniekiem, sakāmvārdiem, vizuālajām ilūzijām un daudz ko citu?
Paprāto...

Matjuškina K., Okovitaja K.
Jaunums

8,75

Jautrais zvēru detektīvs 2

Kāpēc visu laiku kaut kas vai kāds pazūd?
Pazūd un pēkšņi atrodas surikātes ratiņi ar šokolādēm, pazūd un atkal atrodas muzeja dārgumi un gleznas, kuras Alnim atkal jāsakārto, pazūd un atkal atrodas aktieri… Un vēl pēkšņi atklājas, ka Trusīša liela...

Kuzmane Dz.
Jaunums

5,43

Iz Ķenča gara gaišuma...

Ķencim

Tu esi ar mani tik daudz gadu,

Kopā ir raudzāts un smiets.

Tu esi gan īpatnis, egoists, vientiesis,

Ar Tevi ir cilvēkiem labi!

Tie aizmirst ikdienas kārtējo rūpi,

Kad kopā ar tiem esam mēs abi.

Un tāpēc saku Tev "paldies" no tiesa...

Merime P.
Jaunums

7,39

Karmena

“Viņas āda, kaut gan pilnīgi gluda, bija gandrīz vai vara krāsā. Acis bija ieslīpas, bet apbrīnojamas; mazliet patuklās, tomēr ļoti jaukiveidotās lūpas atsedza zobus, kas bija baltāki par nomizotām mandelēm. Viņas varbūt mazliet parupjie mati bija...

Vujačičs N.

8,75

Esi stiprs

Piedzimis bez rokām, bez kājām un bez iespējas fiziski sevi aizsargāt, Niks Vujačičs bija “terorizētāju sapnis”. Viņš lieliski zina, cik briesmīgi jūtas bērns (vai pieaugušais!), kam dara pāri...
Niku terorizēja tāpēc, ka viņš atšķīrās no citiem bē...

Smita Dž.E.
Jaunums

13,34

Iespēja iemīlēties no pirmā skatiena

Kas gan to varētu iedomāties, ka četras minūtes var mainīt visu?

Šī būs viena no sliktākajām dienām Hedlijas dzīvē... Viņas tēvs Londonā precēsies ar sievieti, kuru Hedlija nekad nav satikusi, un meitene vienkārši nokavē lidmašīnu.

Nekad agrāk H...

Riņķe L.

11,72

Paradīzē jeb Kā uzzināt, vai pasaule ir apaļa

Šis stāsts, mana otrā ceļojumu grāmata, ir par dienām un nedienām Jaunzēlandē, par tās burvīgo dabu un unikālo dzīvesveidu, ko iepazinām Vaihekes salā, kā arī par to, kā tomēr šķīrās mans un Janča ceļš — viņš pirmais šķērsoja ASV, atgriezās mājās ...

-

7,22

Spēles lietainām dienām

100 padomu grāmatā uzzināsiet kā interesanti pavadīt laiku, kad ārā līst. Grāmatā ietvertas visdažādākās spēles: gan galda spēles ar atšķirīgu dalībnieku skaitu, gan dažādi joki, pasaku mīklas, jautājumi, atjautības uzdevumi un dažādas aktivitātes.

-

10,45

Ikigai

Ikigai japāņu valodā nozīmē "iemesls būt", "dzīves kaislība", "vienmēr būt aktīvam".

Ikigai dēļ ir vērts rītos celties, vienkāršāk sakot, - tas piešķir dzīvei jēgu.

Gan citiem, gan sev dzimšanas dienā vēlam ilgu mūžu, labu veselību un možu garu....


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!