Veikala virtuālā tūre

Veikala virtuālā tūre

Grāmatu TOP 10
03.06.2019 - 09.06.2019
1.

Nauda. Bailes 3

Latvietis I.

8,49

2.

Skiču burtnīca. Simts

Repše G.
Jaunums

11,72

3.

Vēstule ar pielikumu

Dreimane I.
Jaunums

13,42

5.

(Mans) uzņēmēja kods

Pīlēns U.

17,25

6.

Gandrīz normāla ģimene

Edvardsons M.
Jaunums

14,19

7.

Trotuārs. Monta Kroma

Kroma M.
Jaunums

12,57

8.

Sirds mozaīka. Atbalsis

Mauriņa Z., Vīķe-Freiberga V.

7,39

9.

Nakts aģents

Kvērks M.

15,04

10.

Vietējā stacija

Katra A.

10,53

Aktualitātes

Pieminot latviešu un igauņu kopīgo uzvaru.

Godinot mūsu varoņus un gaidot tuvāko dienu laikā iznākam “Lāčplēša Kara ordeņa un Brīvības krusta kavalieru” grāmatu, vēlamies dalīties ar Cēsu kauju 100gadei veltītu video, kas īsi, kodolīgi, bet ļoti skaidri parāda Brīvības cīņu pagrieziena punktu Ziemeļlatvijas frontes līnijā, kur latviešu un igauņu karaspēki 22. jūnijā pie Cēsīm uzveica Landesvēra armiju un devās tālāk uz Rīgu.Atzīmejam Starptautisko bērnu aizsardzības dienu un AS "Valters un Rapa" 107. dzimšanas dienu!

1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, kuras aizsākumi meklējami 1925. gadā, kad Ženēvā norisinājās Pasaules konference bērnu labklājībai.

Pirmo reizi šī diena, īpašu svētku veidā, tika atzīmēta 1950. gadā. Kopš tā laika Starptautiskā bērnu aizsardzības diena ir kā nemainīga tradīcija daudzās pasaules valstīs un šajā dienā visā pasaulē notiek dažādi pasākumi, kas veltīti bērniem, sniedzot prieku un sajūtu, ka šī ir tieši viņu diena.

Tieši tāpat arī "Valters un Rapa", atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu un savu 107. dzimšanas dienu, sniedz iespēju Apgāda "Valters un Rapa" izdotās bērnu grāmatas par līdz pat 50% lētāk!

Sniegsim bērniem vairāk lasītprieka!

Ieskaties! Labākā dāvana izlaidumā!
1.

Dāvanu karte 20 EUR

20,00

2.

Dāvanu karte 15 EUR

15,00

3.

Dāvanu karte 10 EUR

10,00

4.

Lielās cerības

Dikenss Č.

6,79

3,99

5.

Pasakas. Kārlis Skalbe

Skalbe K.
Jaunums

23,37

6.

Noveles

Blaumanis R.
Jaunums

11,81

7.

Bille

Belševica V.

14,19

8.

Jaunais inženieris

-
Jaunums

17,33

9.

Jautājumi un atbildes tavam IQ

Doda E.

14,44


Pēdējie 10 jaunumi

Segliņš V.

24,64

Maģija un burvestības Senajā Ēģiptē

Grāmata vēsta par būtisku seno ēģiptiešu dzīvesveida un reliģiskās pārliecības daļu, kas veidojās un nostiprinājās ilgstošā aizvēsturiskā laikposmā. Autors profesors Valdis Segliņš ir centies iespējami vispusīgi apskatīt seno ēģiptiešu maģiskos ri...

-

22,09

Eposs par Gilgamešu

“Eposs par Gilgamešu” un tā varoņi spējuši pārvarēt laiku. Tas ir lielisks vēstures avots, kas palīdz izprast senās Divupes jeb Mezopotāmijas sabiedrisko iekārtu, varas struktūras, cilvēku savstarpējās attiecības, paražas un reliģisko uzvedību. Gi...

Hiekapelto K.
Jaunums

14,19

Tumsa

Izmantojot atvaļinājumu, Anna Fekete atgriežas dzimtajā Balkānu pilsētiņā. Taču jau pirmajās dienās, kad upes krastā tiek atrasts kabatzagļa līķis, izgaist cerības uz mierīgu atpūtu. Saskārusies ar aizspriedumiem un bezdarbību, Anna uzsāk neatkarī...

Slotere K.

15,29

Loras spēle

Andrea Kūpere par savu māti Loru zina visu. Jaunā sieviete zina, ka mamma visu mūžu pavadījusi klusā pilsētiņā, ir labi ieredzēta runas terapeite un viņai nav itin neviena noslēpuma.

Viss mainās, kad kāda sestdienas pēcpusdiena kafejnīcā izvēršas...

Neiharts Dž.G.

10,53

Runā Melnais Briedis (brošēts izdevums)

"Runā Melnais Briedis" ir iedvesmojošs stāsts par indiāņu svēto vīru, kurš savas dzīves laikā panāca parastam cilvēkam gandrīz nesasniedzamu apziņas atmošanās līmeni. Visu viņa būtību caurstrāvoja viedums un gudrība, kas sniedzās ārpus šīs pasaule...

Hogana R.

14,36

Pazaudēto lietu glabātājs

Šo romānu ir iemīlējis ikviens, kam bijusi izdevība to izlasīt.
Jūs būsiet nākamais!

Entonijs Peardū, agrāk slavens rakstnieks, ir pavadījis pusi savas dzīves, vākdams citu pazaudētās lietas, vēlēdamies izpirkt vainu par kādu sen atpakaļ lauztu so...

Robinsa M.

12,49

5 sekunžu likums

Ar drosmīgu rīcību mainiet DZĪVI, DARBU un PAŠAPZIŅU

Tikai 5 sekundes, lai
• kļūtu pašpārliecināts,
• pārstātu atlikt darāmo uz vēlāku laiku un apšaubīt par savas spējas,
• pārvarētu bailes un nedrošību,
• beigtu uztraukties un justos laimīgāk, ...

Autoru kolektīvs

18,69

Nezūdošās vērtības I

“Šī nav vēstures mācību grāmata, nav arī zinātnisks pētījums par Valsts elektrotehnisko fabriku (VEF). Monogrāfija ir cilvēku, kuriem “VEF ir liktenis un dzīve” (J. Ločmelis), atmiņas un analīze par Latvijas valsts lepnuma VEF attīstību,” recenzij...

Autoru kolektīvs

18,69

Nezūdošās vērtības II

Monogrāfijas “Nezūdošās vērtības” 2. grāmatā iekļauti teksti no Gunāra Freiberga 2002. gadā sarakstītā darba “Jaunās tehnoloģijas ceha KB un SKTB” un Elitas Veidemanes raksts “Gunārs Astra: “Šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs””, kā arī šim izdevuma...

Kursīte J.,Dzenis A.,Peniķe I.

14,70

Kuršu ķoniņi cauri paaudzēm

Lasītājiem tiek piedāvāta iespēja tuvāk iepzīt kuršu ķoniņus. Caur gariem pārbaudījumu gadsimtiem septiņu ciemu apvienībā ietilpstošie ķoniņi prata saglabāt savu brīvību.
Agris Dzenis aplūko seno kuršu sabiedrību tās attīstībā un mijiedarbē ar Livo...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!