Veikala virtuālā tūre

Veikala virtuālā tūre

Grāmatu TOP 10
16.11.2020 - 22.11.2020
1.

Rakstītāja. Ivande Kaija

Gaile I.
Jaunums

9,60

2.

Improvizē: šeit un tagad

Normens R.

16,14

3.

Latvieši, vācbaltieši un Krievija

Apals G., Zanders M.

13,85

4.

Pie mikrofona Gunārs Jākobsons

Jākobsons G.

16,14

5.
6.

Pētera imperatore

Sabaļauskaite K.
Jaunums

16,99

7.

Ķēpīga tēma. Latvieši - boļševiku balsts?

Šiliņš J., Zanders M.

13,85

8.

Artūra Skrastiņa Spogulija

Dūmiņa L.
Jaunums

18,27

9.

Es atzīstos

Kabrē Ž.
Jaunums

16,99

10.

Pienvedēja piedzīvojumi

Žilde J.

13,85

Aktualitātes

Grāmatu nama "Valters un Rapa" telpās tagad galda spēļu kafejnīca un veikals!

„Valters un Rapa” telpās atveras jauns, unikāls projekts - Brain Games galda spēļu kafejnīca un veikals!
Brain Games veikalā būs nopērkamas vairāk kā 1000 dažādas spēles visdažādākajām gaumēm un vecumiem sākot ar bērniem no 1 gada vecuma.
Kolīdz apstākļi atļaus, šeit paredzēts atklāt arī Baltijā pirmo galda spēļu kafejnīcu ar vairāk kā 300 dažādām spēlēm bibliotēkā, kas būs pieejamas kafejnīcas apmeklētājiem.
Brain Games misija ir būt par iemeslu kopā sanākšanai un jēgpilna laika pavadīšanai. Mēs strādājam, lai padarītu galda spēles par vienu no iemīļotākajiem hobijiem.
Gaidīsim interesentus veikala pagrabstāvā jau 24.11.2020!

Iepērcies droši!

Sveicam Latvijas neatkarības proklamēšanas dienā!

Darba laika izmaiņas mūsu veikalos 18.11.2020:
Aspazijas bulvāris 24 - 11:00 - 17:00
t/c Gaiļezers - 10:00-19:00
t/c Domina Shopping - Slēgts!

Atvēli laiku pašizaugsmei!
1.

5 sekunžu likums

Robinsa M.

12,49

2.

Klubs plkst. 5 no rīta

Šarma R.

13,59

3.

Smalkā POFIGISMA māksla

Mensons M.
Jaunums
 

-,--

4.

Socializēšanās rokasgrāmata latvietim

Barreta E.
Jaunums

9,68

5.

Smalki! Izcilas sociālās prasmes

Fekseuss H.
Jaunums

14,36

6.

Atgriešanās pie sevis

Bredšovs Dž.
Jaunums

14,19

7.

Cienot sevi. Māksla dot un saņemt

Spadaro P.
Jaunums

12,49

8.

Ieraduma spēks (brošēts izdevums)

Duhigs Č.

12,49

9.

Tu esi sasodīti lielisks!

Sinsero Dž.
Jaunums

13,42

10.

Dzīvo vienkārši. Simplify life

Kistenmahers V.T.

4,24


Pēdējie 10 jaunumi

Grēviņa Z.

17,99

Našķoties bērnībā

Zanes Grēviņas grāmata “Našķoties bērnībā” ir kā mīļš apskāviens ar vairāk nekā simts gardām un dažādās bērnībās piedzīvotām receptēm. Te atrodamas receptes, kuras izdosies un aizvedīs kādā tuvākā vai tālākā atmiņu ceļojumā.
Autore ir pārliecināta,...

Vuds T.

15,55

Klauvējot pie durvīm

Viens klauvējiens pie durvīm uz visiem laikiem izmaina Džimaimas Talhoferes dzīvi. FIB aģenti apgalvo, ka viņas vīrs nav tas, par ko izliekas. Kamēr Džimaima mēģina aptvert šo vēsti, kāds svešinieks viņu brīdina, ka šie “aģenti” patiesībā ir nežēl...

Karīzi D.

13,59

Dvēseļu tiesa

Romā noslēpumaini pazudusi kāda meitene. Klemente un Markuss — divi Dvēseļu tiesas, senas, ar Vatikānu saistītas organizācijas, locekļi, kuri slepeni izmeklē grēksūdzēs uzklausītus noziegumus, — sēž kafejnīcā netālu no Navonas laukuma un pārrunā l...

Vērdiņš K.

6,79

Gatavā dzeja

“”Gatavās dzejas” iecere ir izmantot dzejā jau eksistējošus tekstus, kuri gatavā vai manipulētā veidā kļūst par dzejoļiem, kā arī dokumentēt dzīves pieredzi, kas parasti paliek ārpus dzejas rāmjiem,” tā grāmatas autors Kārlis Vērdiņš.

Dzejoļu krā...

Mamaja E.

38,24

Dailei 100

Grāmata "Dailei 100" veltīta izciliem māksliniekiem, spilgtām izrādēm un idejām, kas veidojušas teātra simtgadi.
Dailes teātra simtgadei veltīto grāmatu veido četras daļas – teātra zinātniece un kritiķe Edīte Tišheizere raksta par teātra režijas g...

-

3,31

WOWzītes. WOW villa

Trīs labākās draudzenes Zemene, Mētra un Zvaigzne ir tik satriecošas, ka visi tās apbrīno un sajūsmā noelšas WOW! Tāpēc viņas sauc par wowzītēm. Fantastiskā wowzīšu pasaule gaida arī tevi – pašu lieliskāko un wowzīgāko no visām wowzītēm. Dodies ce...

Pikovs I., Pikova A.

9,34

Tuk - tuk!

Kādu dienu klusajā un mierīgajā mežā sāk skanēt skaļa klaudzināšana. Visi putni un zvēri ir šausmās: kas te notiek, kurš taisa tādu jandāliņu un traucē ierasti rāmo dzīvi?

No igauņu valodas tulkojusi Daila Ozola.

Grāmata izdota ar Igaunijas Kult...

-

3,82

Murr Modes nams. Dizaineru grāmata. Pilsētā

Trīs labākās draudzenes - Emma, Līna un Anna - plāno pavadīt MURRīgu dienu pilsētā. Draudzeņu skapji ir pilni ar drēbēm, bet viņas nevar izvēlēties, kā vislabāk ģērbties. Palīdzi Emmai, Līnai un Annai! Saskaņo matu sakārtojumu, meikapu un apģērbu,...

-

3,05

Muris un Ņuris. Ēdam

Muris ar draugiem rotaļlaukumā jautri pavada laiku, bet Ņuris jūtas pavisam nelāgi. Kāpēc tā? To varēs uzzināt, izlasot par MURA un ŅURA piedzīvojumiem, bet draiskie uzdevumi palīdzēs bērnam saprast, cik svarīgi ir ēst veselīgu pārtiku un ievērot ...

-

3,05

Laumiņas un viņu neparastie draugi.

Šajā grāmatā tu sastapsi visburvīgākās, visskaistākās laumiņas ar mirdzošiem matiem, krāšņiem tērpiem un skaistām rotām. Iepazīsi arī burvju dzīvniekus, laumiņu uzticamos draugus, – gan Lidojošo tīģeri, gan Pavasara vienradzi, gan liesmojošo Fēnik...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 10% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!