Grāmatu TOP 10
18.09.2017 - 24.09.2017
1.

365 1.daļa

Račs G.

8,49

2.

Četru vēju tronis

Zīle M.

3,73

3.

Grāmata par prieku

Dalailama, Tutu D., Abrams D.

11,30

4.

Reiss

Loiko S.

13,17

5.

Ģimene

Rudzītis V.

11,64

6.

Mana spožākā zvaigzne

Filipsa S.E.
Jaunums

13,51

7.
8.

Tumšā, tumšā mežā

Vēra R.
Jaunums

16,06

10.

Izcilības stundas 2. grāmata

Šarma R.

7,98

Aktualitātes

Aicinām apmeklēt Katrīnas Vīnertes mākslas darbu izstādi!

"Es gleznoju plenēros - zem klajas debess. Tā man ir tāda neapzināta vērtību tveršana. Mirkļa un sajūtu saglabāšana. Gleznoju to, kas tieši tobrīd uzrunā.
Aspazija ir teikusi “Arī ikdienā ir zelts, tikai atroc!”. Un tieši gleznojot ir sajūta, ka roku savu zeltu!" - Katrīna Vīnerte

Grāmatu namā "Valters un Rapa" mēnesi apskatāma mākslinieces gleznu izstāde, kurā apskatāmas dažādas Latvijas ainavas.

Jaunums! Piedāvājam augstākās kvalitātes spēles un puzles no Djeco!

Perfekta kvalitāte, krāšņs dizains un apbrīnojama daudzveidība - tās ir Francijas rotaļlietu ražotāja Djeko rotaļlietas.
Kopš 1954. gada, kad tika dibināts uzņēmums ar īpašo nosaukumu Djeko , kas simbolizē geko ķirzaku – laimes nesēju, ir virzījušies notikumi, kas veicinājuši DJECO attīstību.
Jau 20. gadsimta 60. gados Djeko guva pirmos panākumus un guva dizaina balvas par tā radītajām rotaļlietām.
Kopš tā brīža Djeko kompānija ir augusi un no dažu interesantu produktu ražotāja tas ir pārtapis par lielu 1400 produktu kompāniju ar spēcīgu zīmolu pasaulē.
Grāmatu namā “Valters un Rapa” pieejamas jautras un izglītojošas Djeko kolekcijas, kas ir bagātas ar izdomu.
Rotaļlietu ideja un dizains apvieno arī izglītojošo aspektu, kas vienmēr ir būtiska rotaļāšanās sastāvdaļa.

Mācies valodas!
2.

Angļu valoda trīs mēnešos

Dumpe D., Straupmane I.

4,67

4.

Spāņu valodas pašmācība ar CD

Krbcova M.

12,74

5.
6.

Franču valoda iesācējiem +2CD

Timofejevs A., Petrova K.
Laiks_mācīties

23,79

7.

Krievu valodas pašmācība+CD Kuļtura pervih vstreč

Kolārova E.,Berdičevskis A.

8,75

8.

Mūsdienu ķīniešu valodas pamati+CD

Baltgalve A.

16,14

10.

Pēdējie 10 jaunumi

Rubins A.
Jaunums

16,14

Nekad nepadodies

,,Grūtais ceļš pretim sev. Par vienu šādu ceļu ir šis stāsts.
Tā tomēr nav grāmata par grāmatu lasīšanu.
Tas ir stāsts par ceļu un ceļa zīmēm, par kodiem. Par cilvēkiem, kuri jau agrā bērnībā ienāk mūsu dzīvē, tad jaunībā un vēlāk brieduma gados. Ie...

Jundze A.
Jaunums

13,17

Sarkanais dzīvsudrabs

Vēstures romānu sērija “Mēs. Latvija, XX gadsimts”

Viduslaiku karaļi alka iegūt īpašumā alķīmiķu daudzināto filozofu akmeni, jo tas solīja mūžīgu jaunību, laimi un bagātību. 20. gadsimta 90. gados vēsture atkārtojās daudz vienkāršāk — nekādu slep...

-

1,18

Lielais špiks angļu valodā

Špiks angļu valodā ir salokāms, laminēts A4 uzskates materiāls, kurā pārskatāmā tabulu veidā aplūkots svarīgākais konkrētās tēmas apguvei.

Ambote A.

2,37

Latviešu valodas pareizrakstība. Tabulas

Tabulas atgādina par ortogrāfijas, interpunkcijas un dažiem stilistikas nosacījumiem, kuru ievērošana nodrošina pareizu rakstību.

Ferrante E.
Jaunums

16,06

Pazudušais bērns. Neapoles tetroloģija IV

MŪSDIENU PASAULĒ VISVAIRĀK LASĪTAIS ITĀĻU ROMĀNU CIKLS Nekas, ko lasām par Elenas Ferrantes darbiem, mūs gana labi nesagatavo viņas romānu cietsirdīgajam tiešumam. [..] Tie vēsta par sievietēm tik atklāti, ka mums šķiet, ka šīs citu dzīves nevis v...

Nortrapa K.
Jaunums

11,72

Dievietes nenoveco

Šī grāmata vēsta par sievišķību un it visu, kas ar to saistīts: veselību, labklājību, attiecībām ar līdzcilvēkiem (īpaši bērniem un vecākiem), seksualitāti, partnerattiecībām, īsi sakot – pilnasinīgu, priekpilnu dzīvi jebkurā mūža posmā. Autore ir...

Bostroms N.
Jaunums

21,92

Superintelekts

Katras valsts stratēģiskais mērķis ir intelekta attīstīšana kā progresa nosacījums. Informācijas laikmeta zinātne piedāvā iespējas modelēt cilvēka smadzeņu darbības metodes ar mākslīgā intelekta palīdzību.Šādā situācijā aktuāls kļūst jautājums par...

-
Jaunums

7,05

Našķi dāvanām

Vai nu jauks ciemakukulis, neliels uzmanības apliecinājums, mierinājuma balva vai pateicība: viss, kas virtuvē tiek pašu gatavots, vienmēr ir kaut kas īpašs!
No saldiem kārumiem, kā smalkmaizītes un konfektes, līdz pat gardiem ievārījumiem, konserv...

Endrūzs T.
Jaunums

7,39

Kā dziedināt ar krāsām

Cilvēka un arī cilvēces dzīve nav iedomājama bez krāsām. Tūkstošiem gadu krāsu pielūdza simbolos, izmantoja dziedināšanā, ar tās palīdzību radīja mākslas šedevrus.
Kā dzīvības, veselības, veiksmes un harmonijas pirmcēlonis tā piepildīja pasauli ar ...

Bojārs J.
Jaunums

5,94

Starptautiskās privāttiesības II

Jura Bojāra "Starptautiskās privāttiesības I" ir autora tāda paša nosaukuma 1998. gada grāmatas pārstrādāts un ievērojami papildināts izdevums. Grāmata paredzēta pieredzējušiem zinātniekiem, praktizējošiem juristiem, augstāko mācību iestāžu juridi...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!