Veikala virtuālā tūre

Veikala virtuālā tūre

Grāmatu TOP 10
07.06.2021 - 13.06.2021
2.

Grosvaldi

Želve K.

21,59

3.

Straupes pilskungi

Lejiņš J.

11,24

4.

Starp divām bezgalībām

Rubenis J.

23,03

5.

Prāta Vētra. Meklēt vienam otru

Katrāne-Šilinga A.

23,39

6.

Sakārto māju, sakārto prātu

Gulbe D.

20,24

7.

Ūdens mirdzēšana

Ikstena N.

14,12

8.

Meklējot Ezeriņu

Akmentiņš A.

12,95

9.

Ilze Šķipsna. Laika rēķins

Jansone I.

8,99

10.

Krēsla. Pusnakts saule

Meiere S.

22,04

Aktualitātes

Atlaides Apgāda "Kontinents" izdotajiem pasaules mēroga dižpārdokļiem!

Izmanto iespēju iegādāties pasaulē zināmu autoru romānus, par labākajām cenām šajā sezonā!
Atlaides līdz 70% -> https://www.valtersunrapa.lv/lv/e-veikals/letak/gramatas/tulkota-literatura/

Aicinām skatīt mākslinieces Aijas Bāliņas gleznas izstādi “Krāsaina atmoda”

Grāmatu nama “Valters un Rapa” galerijā no 8. jūnija skatāmas mākslinieces Aijas Bāliņas gleznas izstādē “Krāsaina atmoda”. Ekspozīcijā apskatāmie darbi ir radīti garākā laika periodā.

Šajā izstādē autore dalās ar krāsu prieku pēc garas ziemas. Notvert mainīgās krāsu nianses un sajūtu noskaņas, tā ir mākslinieces misija. Mākslinieces interesi piesaista kustība visās tās izpausmēs. Dzīvojot netālu no jūras par svarīgu motīvu ir kļuvusi stihiju mijiedarbība- ūdens un zemes pretstati piesaista uzmanību, nomierina acis un prātu, un, protams, mudina paturēt atmiņā, iemūžināt skiču blokā. Fiksējot mirkli, tas pakāpeniski nobriest iecerei un vēlāk darbnīcā pārtop gleznā. Dabas mainīgums, priecīgs pārsteigums par jaunām krāsām un formām, kam katra jauna dienas gaisma palīdz parādīties vērīgam skatītājam.  Tas sniedz iedvesmu mākslinieces darbam. Izstādē atlasīti un eksponēti darbi no garāka laika perioda, kas gleznoti tieši pavasaros gan Latvijā, gan, apsteidzot laiku, ārpus tās,- siltākās zemēs.

Tehnoloģija brīvdienu izklaidei!
1.

Energy (449774) Urban 1 TWS Bluetooth bezvadu austiņas balta

Bezvadu austiņas

36,99

29,59

2.

Vakoss SP-B2862K Bluetooth bezvadu skaļrunis

Bezvadu skaļrunis

26,99

21,59

3.

Camry CR 1183 Radio bluetooth 5.0

Radio

69,99

55,99

4.

Vakoss LD-G320K pašportretu statīvs ar LED

Mob. telefona aksesuārs

46,99

37,59

5.
6.

Blackmoon D13 SmartWach rokas pulkstenis

Pulkstenis

34,99

27,99

7.

Hoco B29-BL Power Bank lādētājs 10000mAh zils

Power Bank

28,99

22,99

8.

Energy Sistem Urban 2 austiņas roza

Austiņas

9,99

7,99

9.

Pēdējie 10 jaunumi

Norta K.

15,02

Harija Augusta pirmās piecpadsmit dzīves

IR STĀSTI, KO NEVAR IZSTĀSTĪT VIENAS DZĪVES LAIKĀ
Neatkarīgi no savas rīcības un izvēlēm Harijs pēc nāves ikreiz atgriežas pirmsākumā —viņš sāk savu dzīvi no jauna kā bērns ar visām atmiņām un zināšanām, kas iegūtas, dzīvojot savu dzīvi vēlreiz un ...

Manfelde A.

28,79

Uzzīmē baltu lietu

Izdevniecībā “Aminori” iznākusi Andras Manfeldes un Neonillas Medvedevas radīta iedvesmojoša grāmata “Uzzīmē baltu lietu”.

Andras Manfeldes “Uzzīmē baltu lietu” ir autobiogrāfiskos motīvos balstīts miniatūru krājums, kas tapis sadarbībā ar māksli...

Ptozers Dž.

22,94

Mežonīgais mesija. Kā Dr. Džordans Pītersons glābj Rietumu pasauli

Kas īsti ir psihologs, profesors, bestselleru autors un YouTube personība Dr. Pītersons? Kam viņš tic? Kas ir viņa sekotāji? Un kāpēc šis cilvēks tiek uztverts tik pretrunīgi? – tie ir tikai daži no jautājumiem, kas apskatīti aizraujošajā stāstā p...

-

13,94

Ķipara akadēmija 3+. Darbošanā un uzdevumu grāmatiņas

Ķipara akadēmija paredzēta mūsdienīgai bērna izglītošanai. Tajā ir ievērots satura secīgums – no mazuļa pirmās iepazīšanās ar zīmuli līdz spējai patstāvīgi veikt uzdevumus.

Komplektizdevumā ietilpst:
⦁ sešas uzdevumu grāmatiņas, kuras iepazīstina ...

Rukšāne G.

15,02

Haralds Sīmanis. Dziesminieks

"Grāmata “Haralds Sīmanis. Dziesminieks” vēsta par unikālu personību, kuras dzīvesstāsts būs saistošs ne tikai mūziķiem – tas ieinteresēs arī vēsturniekus un ikvienu lasošo cilvēku, jo esmu centusies parādīt arī laikmetu, kurā veidojās brīvību mīl...

Lindegrēns Ē.

8,72

Vīrs bez ceļa / Mannen utan väg

Zviedru dzejnieka Ērika Lindegrēna (Erik Lindegren, 1910–1968) četrdesmit “saspridzināto sonetu” ciklu “vīrs bez ceļa” atdzejojis Zigurds Elsbergs. Grāmata izdota “Neputna” bilingvālajā samta dzejas sērijā.

Sava laika nozīmīgākais un īpatnējākais...

Rupenheite I.

7,19

Palaidiet sievieti

Tas ir Ievas Rupenheites ceturtais dzejoļu krājums, tā redaktors ir Kārlis Vērdiņš. Dizaina un ilustrāciju autors – Jānis Murovskis.

"Kopš krājuma "nepāriet" ir pagājis laiks un radusies nepieciešamība pēc jaunas grāmatas, kurā, iespējams, autore...

Heigs M.

16,01

Pusnakts bibliotēka

“Iedvesmojošs un emocionāli dziļš romāns par nožēlu, cerību un otrajām iespējām.”
Deivids Nikolss

Noras dzīve mainījās uz slikto pusi, tā kļuva nepanesama. Un tad, sitot pusnakts stundai viņas pēdējā dzīves dienā, viņa attopas bibliotēkā. Norai ti...

Šnipke G., Prigičevs A.

5,84

Desmit desas debesīs

Apgāds “Mansards” izdevis liepājnieces dzejnieces Guntas Šnipkes dzejoļu krājumu bērniem “Desmit desas debesīs”, to ilustrējis liepājnieks multimediju mākslinieks un tēlnieks Andrejs Prigičevs, grāmatas redaktore ir dzejniece Inese Zandere. “Desmi...

Atāls V.

6,29

Dziesmas

Izdevumā “Valdis Atāls. Dziesmas” apkopotas piecdesmit piecas tuvu un tālu zināmas un iemīļotas Atāla dziesmas ar paša autora, kā arī Egila Bāra, Imanta Ziedoņa un Gabrielas Mistrālas vārdiem. Nošu pierakstu izstrādājušas mūziķes Ilze Grunte un Kr...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 10% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!