e-Veikals

Grāmatu TOP 10

13.03.2017 - 19.03.2017

Aktuāli

Grāmatu izstāde ZELTA ĀBELE 2016!

Grāmatu izstāde ZELTA ĀBELE 2016!

Grāmatu namā "Valters un Rapa", Aspazijas bulvārī 24, no 3. līdz 23. martam ir apskatāma Grāmatu mākslas konkursam "Zelta ābele 2016" nominēto grāmatu izstāde.

Šī ir iespēja klātienē apskatīt, iepazīt un iegādāties aizgājušā gada visaugstāk novērtētos izdevumus Latvijā.

« »

Pēdējie 10 jaunumi

 • 20,31

  23,89

  1913. Gads pirms kara

  Iljess F.

  Jaunums 1913. Gads pirms kara

  Florians Iljess virtuozi atklāj šā neparastā gada panorāmu, kad aizsākās mūsu tagadne. Literatūrā, mākslā un mūzikā vērojamas tik ekstremālas izpausmes, it kā rītdiena varētu nepienākt. Marsels Prusts meklē zudušo laiku, Kazimirs Maļevičs glezno kvadrātu, Gotfrīds Benns mīl Elzu Laskeri-Šīleri, Igors Stravinskis sacer “Svētpavasari”, Ernsts Ludvigs Kirhners metropolei rada seju, Francs Kafka, Džeimss Džoiss un Roberts Mūzils dzer kapučīno Triestē, un austriešu pastkartīšu zīmētājs, vārdā Ādolfs Hitlers, Minhenē tirgo savus pilsētas skatus. 1913: sākums un gals, triumfs un melanholija top viens vesels, viss kļūst par mākslu. Pēc šīs vasaras vairs nekas nav ...

 • 48,19

  56,69

  Janis Rozentāls

  Brasliņa A., Slava L.

  Jaunums Janis Rozentāls

  Māksliniekam Janim Rozentālam (1866-1917) veltītais monogrāfiskais albums izdots sadarbībā ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un Rakstniecības un mūzikas muzeju. 1902. gadā Janis Rozentāls līgavas Ellijas tēvam Teodoram Forselam vēstulē uzticēja savu sapni: “Visa Jūsu kultūra, galvenokārt mākslinieciskā, ir man tāds kā paraugs, un, būdams gleznotājs, es cienu galvenokārt tādus jūsu lielos meistarus kā Gallens, Jernefelts, Hallonens, Sārinens u. c., un manas slēptākās ilgas ir kļūt par ko līdzīgu Latvijā, ja vien mans niecīgais talants un mūsu ārējie apstākļi dotu iespējas.” Paceļoties Eiropas mākslas līmenī un ieliekot vienu no nezūdošiem nacionālās ...

 • 16,40

  19,29

   Skaistuma mīti. Patiesība par botoksu, stobršūnām, organisko kosmētiku un daudz ko citu

  Zubcova J., Orasmae-Meder T.

  Skaistuma mīti. Patiesība par botoksu, stobršūnām, organisko kosmētiku un daudz ko citu

  Tiecoties saglabāt jaunību un skaistumu, sievietes bieži vien akli seko kļūdainiem priekšstatiem, kas pasmelti no sarunām ar draudzenēm, negodprātīgām reklāmām un neprofesionāliem saitiem. Ārste-kosmetoloģe, savas kosmētikas līnijas radītāja Tiina Orasmae-Meder un žurnāliste Jana Zubcova piesaka kaitīgiem skaistuma mītiem „karu”! Balstoties uz īstiem zinātnisko pētījumu rezultātiem, anatomijas, bioloģijas un ķīmijas likumiem un ilggadīgu darba pieredzi skaistuma jomā, autores vieglā un pieejamā formā izkliedē visizplatītākos maldus, kas traucē pareizi rūpēties par savu izskatu. Grāmata adresēta gan jaunām meitenēm, gan nobriedušām dāmām – kā arī visiem, kuri interesējas par estētisko medicīnu un kosmetoloģiju.

 • 6,20

  7,29

  Matu un ādas veselības grāmata

  Jansone I.

  Jaunums Matu un ādas veselības grāmata

  Ar "Salveo" - skaisti un veselīgi mati, āda un nagi! Šajā grāmatā uzzināsiet, kā tādus saglabāt un kā uzlabot, ja tie vairs nav veselīgi, ar mūsu pašu Dabas līdzekļiem un metodēm pēc manas sistēmas. Mati, āda un nagi ir iekšējo orgānu spogulis, un, tos nesakārtojot, matus, ādu un nagus ar ārējiem līdzekļiem vien nevar uzlabot. Uzzināsiet arī to, kā jāēd topošajai māmiņai un barojot bērnu ar mātes pienu, lai jau bērnam būtu veselīgi mati un nebūtu ādas problēmas ne tikai zīdaiņu vecumā, bet līdz mūža galam. Īpaši jārūpējas par endokrīnās ...

 • 6,20

  7,29

  Elpošana. Vingrojumi. Stāja. Aromterapija. Akupresūra

  Jansone I.

  Jaunums Elpošana. Vingrojumi. Stāja. Aromterapija. Akupresūra

  Šī grāmata ir turpinājums grāmatu sērijai, kuras atspoguļo manas atveseļošanās sistēmas metodes. Šajā grāmatā esmu apkopojusi it kā mazsvarīgas, bet tomēr ļoti būtiskas vesela ķermeņa uzturēšanas un atveseļošanās metodes. Piemēram, kā iemācīties pareizi elpot un kā to pielietot ikdienā veselības uzturēšanai? Vingrosim! Ēdīsim etnisko uzturu! Pareizi elposim! Uzturēsim možu savu ķermeni un dvēseli. Ar dievpalīgu!

 • 12,23

  14,39

  Populārākie dziedniecībā izman tojamie produkti un to lietoša

  Jansone L.

  Populārākie dziedniecībā izman tojamie produkti un to lietoša

  Sociālās pedagoģes un astroloģes Līgas Jansones katalogā aprakstīti ne vien dabiskās dziedniecības līdzekļi, bet arī metodes to iekšķīgai un ārējai lietošanai. Akmeņi, eļļas, māls, tinktūras, ziedes ierīvēšanai, kompresēm, vannām, inhalācijām, skalojumiem, pirtij u.c.

 • 6,20

  7,29

   Sportistu veselībai (arī dejotāju, cirkus mākslinieku un smaga fiziska darba veicēju)

  Jansone I.

  Jaunums Sportistu veselībai (arī dejotāju, cirkus mākslinieku un smaga fiziska darba veicēju)

  Šajā gramatā uzzināsiet, kā kompensēt daudzās dzīves stila un ēšanas/uztura kļūdas, kā jau sākotnēji tās nepieļaut un kā no tām izvairīties, un būt veselam. Arī sportists var būt vesels! Kā ar dabiskiem līdzekļiem var uzlabot fizisko formu un palielināt bioenerģiju un fizisko spēku? Kā izveidot labu imūnsistēmu? Kā atveseļoties ar dabiskiem līdzekļiem un metodēm? Nogurums - dabisks vai slimīgs? Pusaudzis - sportists. Problēmas un padomi vecākiem un treneriem.

 • 8,75

  10,29

  Īsi stāstiņi par šo un to

  Kasparavičs Ķ.

  Īsi stāstiņi par šo un to

  Grāmatā “Par ŠO un TO” harmoniski sadzīvo gan marsieši, kuri apvainojas uz Zemes ļaudīm par to, ka neviens negrib ticēt to eksistencei, gan lidojošs grāmatu kāsis, kas izber burtus uz nelasošās pilsētas iedzīvotāju galvām un daudzi citi aizraujoši stāstiņi, kas kā mazas daļiņas savienojas lielajā, autora radītajā stāstu mozaīkā. Stāstus papildina autora detalizētie un asprātīgie zīmējumi, kuru klātbūtne veido savdabīgu teksta - ilustrācijas mijiedarbību, uzrunājot pat tos, kuri vēl neprot lasīt.

 • 6,62

  7,79

  Daktere Mince steidz palīgā. Kaķu meitiņa Pūciņa

  Klārka Dž.

  Daktere Mince steidz palīgā. Kaķu meitiņa Pūciņa

  Vienā mirklī būsim klāt! Negaidīts iznākums! Jādodas uz kēksiņu cepēju konkursu, kur neizprotamā kārtā savainojusies mazā kaķu meitiņa Pūciņa. Saglabājot vēsu prātu un liekot lietā atjautību, dakterei un viņas palīgam izdodas atklāt iemeslu, kāpēc Pūciņai sāp mute. Viņi zina, kā palīdzēt, un drīz vien mazā Pūciņa atkal samaida. No angļu valodas tulkojusi Ieva Strelēvica, mākslinieks Ričards Bērns

 • 6,62

  7,79

  Daktere Mince steidz palīgā. Trusītis Salātiņš

  Klārka Dž.

  Daktere Mince steidz palīgā. Trusītis Salātiņš

  Vienā mirklī būsim klāt! Trusīti Salātiņu un viņa draugus daktere Mince aizvedusi zaļumos, kur paredzēts kurināt ugunskuru un pārnakšņot. Piepeši uz Salātiņa ķepām parādās neizskaidrojami izsitumi, un dakterei kopā ar savu palīgu Graudiņu jārīkojas nekavējoties, lai atklātu cēloni un trusīti sekmīgi izārstētu. No angļu valodas tulkojusi Ieva Strelēvica, mākslinieks Ričards Bērn

Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!