Grāmatu TOP 10
12.02.2018 - 18.02.2018
1.

365 2.daļa

Račs G.
Jaunums

8,92

2.

Paradīzes putni

Zālīte M.
Jaunums

13,17

3.

365 1.daļa

Račs G.

8,49

4.

Debesis pelnos

Račko K.
Jaunums

14,19

6.

Starp divām pasaulēm

Lešinskis I.

25,49

7.

Sākums

Brauns D.
Jaunums

16,99

8.

Sarunas par mīlestību

Pancs A., Panca-Zaiceva G.
Jaunums

9,60

9.

Zagļi Lemberga kurpēs

Lembergs A.
Jaunums

5,09

10.

Slāpes

Nesbē Jū
Jaunums

16,99

Aktualitātes

Guntara Rača dzejoļu krājuma "365" 2. daļa jau pieejama Grāmatu nama "Valters un Rapa" veikalos!

"Daudzi no mums sāk jauno gadu ar jaunu apņemšanos. Mana apņemšanās bija uzrakstīt un publicēt vismaz vienu dzejoli dienā. Pirmie 183 atrodami grāmatas pirmajā daļā. Šajā grāmatā atradīsiet tos 182, kuri rakstīti no 3.jūlija līdz 31.decembrim. Paldies maniem lasītājiem par pacietību, atsaucību un mīlestību! Šīs 365 dienas bija viens no manas dzīves lielākajiem brīnumiem!" Guntars Račs

2017. gada Latvijā vispieprasītākās grāmatas - Guntara Rača dzejoļu krājuma "365" 2. daļa jau pieejama visiem interesentiem!

2017. gada pieprasītākā grāmata Latvijā - Guntara Rača dzejoļu grāmatas “365 / 1.daļa”!

Latvijas Neatkarīgās televīzijas ziņu dienests, apkopojot datus, kurus iesnieguši Latvijas lielākie grāmatu izplatītāji, secinājuši, ka 2017. gada vispieprasītākā grāmata Latvijā bijusi Guntara Rača dzejoļu grāmatas “365 / 1.daļa”, kura nāca klajā pērnā gada augusta beigās.
Kā atzīst grāmatu izplatītāji, tad tā ir pirmā reize šādu topu vēsturē, kad pirmajā vietā ir dzejoļu grāmata.

Savas nozares profesionāļi
1.

Kalvis Torgāns civiltiesībās un dzīvē

Torgāns K.
Jaunums

33,99

2.

Darbs dara cilvēku

Zemrībo G., Guļevska L.

15,12

3.

Es atradu sevi hokejā

Kvēps J.

11,04

6.

Dialogā ar vēsturi

Beitnere D.,Strautmane G.

9,34

7.

Džemma Skulme. Nospiedumi

Blaua L.

21,24

8.

Zvēri un cilvēki

Eglīte B.

9,94

9.

Gaidi mani, Gaidi...

Sondoviča E.

4,46

10.

No lauku puikas līdz ģenerālim

Krēsliņš K.
Jaunums

17,59


Pēdējie 10 jaunumi

Kadišs A.
Jaunums

11,72

Vitimas upes noslēpumi. Sibīrijas piezīmes

Aināra Kadiša grāmatas atšķiras ar īpatnējo, dokumentālo, bet vienlaicīgi humora caurvīto, aizraujošo un saistošo vēstījuma stilu. Par viņa grāmatām saka — tās "ievelk". Autora mērķis ir padarīt lasītāju par savu ceļabiedru, sniedzot objektīvu un ...

Arnolda D.
Jaunums

16,06

Saprast mākslu

Lasīt britu profesores Danas Arnoldas grāmatu ir kā baudīt sarunu ar entuziastisku mākslas lietpratēju. Autore aicina palūkoties uz mākslu no jauna skatpunkta, atsakoties no ierastajām – vēsturiski hronoloģiskajām – interpretācijām. Grāmatā aplūko...

Liukasa L.

12,15

Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā

Grāmata “Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā” ir trešā pasaulē plaši pazīstamās somu programmētājas un stāstnieces Lindas Liukasas (Linda Liukas) grāmata bērniem. Grāmata ir turpinājums aizraujošam stāstam par to, kas ir programmēšana un kā darbo...

-
Jaunums

8,07

Paw Patrol. 1000 uzlīmju

Dodies līdzi Raideram un Ķepu patruļas kucēniem viņu jaunajā glābšanas operācijā! Šajā grāmatā atradīsi 1000 brīnišķīgu uzlīmju un vairāk nekā 30 interesantu uzdevumu.

-
Jaunums

3,31

Maša un Lācis. 100 uzlīmju. Spēles un uzdevumi

Ņem šo grāmatu, kas pilna ar uzlīmēm, un steidz pildīt atjautības uzdevumus kopā ar ņipro meitenīti Mašu, lādzīgo ķepaini un viņu draugiem.

-
Jaunums

2,54

Maša un Lācis. Skatuves mākslinieki. Krāsojamā grāmata

Lasi un zīmē, līmē un krāso ainas aizraujošajā Mašas piedzīvojumu grāmatā, kur uzzināsi, cik daudz dažādu talantu piemīt pašai meitenītei un viņas draugam pandam.

-
Jaunums

3,31

Barbie. Krāso no sirds! Ar uzlīmēm

Barbijai un draudzenēm kopā vienmēr ir jautri! Ņem savus košākos flomāsterus un pievienojies viņām! Ļauj vaļu iztēlei un izkrāso Barbijas un draudzeņu aizraujošos piedzīvojumus! ...

Sanža S., Slijacka E.
Jaunums

6,54

Ku-kū! Dzīvnieku raksti

Šajā grāmatā paslēpušies vairāki dzīvnieki. Vai gribi ar tiem parotaļāties? Sameklē dzīvniekus, iepazīsti viņu dabisko vidi, darbojies, izmantojot trafaretus!

Grigulis K.
Jaunums

11,38

Putnu grāmata. Iepazīsti 220 Latvijas putnus

“Putnu grāmatas” autora vārds ir labi zināms vairāku paaudžu Latvijas dabas draugiem. Lieliskais stāstnieks, ikgadējo putnu dienu aizsācējs Kārlis Grigulis šajā galvenokārt bērniem un jauniešiem sarakstītajā darbā aizrautīgi dalās savā pieredzē un...

Valjamss D.
Jaunums

12,32

Pusnakts banda

Deivids Valjamss turpina triecienuzbrukumā ieņemt bērnu literatūras pasauli un piedāvā nu jau devīto grāmatu.

Pusnakts ir laiks, kad vairums bērnu guļ ciešā miegā, bet Pusnakts Bandas piedzīvojumi tad tikai sākas. Modernajā Lorda Fanta slimnīcā i...


Liela izvēle, augsta kvalitāte, plašs sortiments!

Grāmatu nams “Valters un Rapa” - labākā vieta, kur iegādāties grāmatas, kancelejas preces, spēles, rokdarbu materiālus un preces māksliniekiem.

Lai arī “Valters un Rapa” ir vairāk kā 100 gadu pieredze, grāmatu nams, kāds tas ir šodien, savu izskatu ir ieguvis līdz ar ēkas pārbūvi. Pēc rekonstrukcijas, grāmatu nama telpas Aspazijas bulvārī 24 ieguva jaunu, mūsdienīgu interjeru, kas veicina veikalu apmeklēt vecākiem ar bērniem un bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ko nodrošina pircēju ērtībai iebūvētais lifts.

Grāmatu nama “Valters un Rapa” sortimentā ir grāmatas latviešu, lietuviešu, angļu, vācu, krievu valodās, kancelejas preces, biroja piederumi, preces māksliniekiem, mācību materiāli pirmsskolai un rokdarbiem, suvenīri, kartes un ceļveži, atklātnes, spēles, markas, CD un DVD.

Grāmatas, kalendārus, monētas un citas preces par 15% lētaku cenu izdevīgāk ir iegādāties mūsu e-veikalā, kur pirkumiem virs 25 Eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Rīgā.

Piedāvājam katra vēlmēm un iespējām atbilstošu preču un pakalpojumu klāstu, regulāras akcijas un lieliskus piedāvājumus!